Chimpanzee21
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 30%
  0
  0
  16. 4. 2018

  Tenhle film člověk nemůže brát vážně, a když je napsáno na netflixu 16+, v tomhle případě si myslím, že tohle nebylo uspůsobené pro nikoho. S penisy se ve filmu neštřilo a každé použití téhle části mužského těla, byl zoufalý pokus o vtipnost, který je pravděpodobně vhodný spíše pro ty kolem třinácti. Jinak je fil neuvěřitelná slátanina všeho špatného, snažící se parodovat Smrtonosnou past.

 • 60%
  0
  0
  13. 4. 2018

  Pokud chcete horor, tak určitě tuhle ságu doporučím. Obsahuje úžasné lekací scény, které můžete čekat, ale stejně se leknete. Přiběh když se člověk zamyslí je kvalitní, ale zbytečně moc rozházený mezi díly, kdyby to šlo postupně bylo by to lepší. Lehce mu u filmu vadila komediálnost, která se teď hází snad úplně do všeho a za tohle já strhávám body, jinak určitě povedené.

 • 25%
  2
  0
  24. 3. 2018

  Jediné co se dá na filmu hodnotit pozitivně jsou efekty a prostředí. Film má hnusný americký konec a je opravdu krásné, že ta vesmírná loď je připravená na přebírání lidí z modulů, kde vůbec lidi nemají co dělat. Myslel jsem, že film má být o přírodních jevech a vzhledem k tomu, že je můžou dejme tomu převratit nebo zesílit a zeslabit tak ok, ale co ty blesky??? Blesk nedokáže vyhodit do vzduchu auto, proč tsunami od nikud nebo proč ten mraziví paprsek je zmrazil tak, jakoby byli politi vodou???
  No prostě jsem čekal něco víc a to jsem ani nemluvil o tom, jak moc to bylo předvídatelné...

 • 80%
  5
  0
  17. 3. 2018

  Asi mě budete mít za blázna, ale tohle ačkoliv to nebylo napínavé, je na tom mnohem lépe než nějaké aktuální trendy. Vlastně od začátku víte jak to dopadne a zároveň nevíte vůbec nic. Samotné téma filmu je opravdovou záhadou a na konci si stejně nejste jisti, jak to dopadlo.

 • 45%
  4
  3
  16. 3. 2018
  Tomb Raider (2018)

  Asi to jde přirovnat ke staré Laře s Angelinou... Příběhově se nejedná o nic strhujícího a naopak je to opravdu primitivní. Efekty ve filmu mě zklamaly, čekal jsem 2018 a efekty byly jak z 2010. Dále film postrádal logiku, ten padák by neudržel ani Arnold a Lara s tím neměla jediný problém, a to je jen jedno z mnoha možných míst, kde ta logika chyběla. Ale abych jen nepotápěl, tak herecké obsazení a výkon většiny herců byl poměrně kvalitní a Alicia je opravdu pěkná herečka.

 • 50%
  0
  0
  10. 3. 2018
  1890 (2017)

  Seriál, na který se koukáte do konce jen kvůli tomu, že vás zajímá jak to dopadne i přes to, že je vlastě absolutně stupidní a zbytečně moc roztažený s hromadou vedlejšího dění. Nemůžu si pomoci, ale více jak 50% mu vážně dát nemohu. Nebýt tam Majer, tak bych to asi nedal...

 • 40%
  0
  0
  10. 3. 2018
  Satanic (2016)

  Opravdu zajímavý film, kdyby nebylo první poloviny filmu, kde se vlastně nic nedělo a bylo to absolutně zbytečné, protože člověk vlastně ani pořádně nevěděl proč se to děje, tak by film byl docela dobrý. Ačkoliv je to horor, tak nečekejte nějaké lekací scény, je to čistě na nahození atmosféry. Film mě naštval také označením fanoušků Marilyna Mansona za satanisty a absolutníma předsudkama k různým věcem.

 • 55%
  0
  0
  3. 3. 2018

  Klasický REMAKE, který dává jen lepší efektovou stránku. Samotný nápad je zajímavý, ale je vlastně náhody, že všichni, kteří to podstoupili si za něco dávali vinu. Když to budu brát z hororové stránky, tak už se jedná o trochu lepší požitek. Některé věci byly naprosto předvídatelné, ale jiné byly kvalitně udělané a člověku to nabudilo tu atmosféru.

 • 80%
  0
  0
  3. 3. 2018

  Asi patřím k lidem, kteří jsou zvyklí na Davida Sucheta, tudíž mi Kenneth Branagh lehce vadil. Myslím, že roli zahrál dobře ale na Sucheta, který četl knížky, aby byl schopný Poirotovo chování stvárnit dokonale, prostě nemá. Jinak se film držel krásně knižní předlohy, až na střelbu na konci filmu a úplně jsem nepochopil zakončení (Stala se vražda... Přímo na Nilu...), tam snad musí Poirot být, aby tam mohli někoho zavraždit ne???

 • 80%
  0
  0
  3. 3. 2018

  Jako většina filmů s Pierrem Richardem absolutně šílené a neuvěřitelně zábavné. Samotná zápletka je úžasně promyšlená a zábavná. Nechápu, jak někdo může něco takovédleho vytvořit a jak ze sebe může člověk dobrovolně udělat takovédleho debila. Každopádně film z let, kdy se komedie ještě dělaly dobře... tudíž doporučuji.

 • 45%
  0
  1
  1. 3. 2018

  Thor byl vždy vážný film, a když už tam byla nějaká komediální stránka, tak jen aby to vypadalo přirozeně. TeĎ z toho udělali komedii, a to nesedí na žádný film od marvelu, až na AntMana a Strážce galaxie, u kterých to zavedli už ze začátku, ale proč se najednou Thor a Loki chovají úplně jinak než v předchozích filmech???
  Jediné, co se dá filmu chválit, je akčnost a to, že konečně zničili to debilní kladivo.

 • 85%
  0
  0
  20. 2. 2018
  Dark (2017)

  Opravdu krásný krimi seriál, ve kterém se prolínají 3 časové osy a ku podivu se v tom člověk i vyzná. V seriálu je krásně vidět, že i když jste se dostali do minulosti, tak s tím nic neuděláte. Všechno se vyřeší, tak, že výsledek ve vaší době bude stejný. Kdo má rád roztáhlé krimi příběhy, tak určitě doporučuji se kouknout.
  Dále seriál je původně v němčině a ta němčina tam je krásná, a myslím, že je opravdu škoda na to koukat v angličtině nebo jiném dabingu.

 • 70%
  0
  0
  17. 2. 2018
  The Ritual (2017)

  Horor, který se opravdu povedl. Film postupně buduje ošklivou a zvrácenou atmosféru, která není vybudována nějakými lekačkami. Naneštěstí si film atmosféru zničí poslední půl hodinou, kdy se dostanou do té vesničky a hlavní hrdina si bude hrát na nebojácného člověka.

 • 70%
  2
  0
  17. 2. 2018

  Black Panther je určitě dobrý film, ale určitě se také nedá zařadit do nějakých skvělých filmů. Oprvdu se mi líbilo, že film vám nahodil atmosféru toho, že víte kdo je hlavní záporák, ale on to vlastně nebyl ten hlavní, ale jen taková výplň první hodiny filmu. Film je dobrý už jen kvůli tomu, že ačkoliv je založen na kompletní fikci, tak stejně dává smysl a kombinace futuristického vibránia, afrického chudobného stylu a zbraní jako je oštěp či meč je prostě dokonalá. Film měl podle mě jednu maličkou chybu, která mi trošku zkazila dojem. Ta chyba byl ten agent CIA, který tam byl vlastně jen, aby se ukázalo, že vibránium se dá použít i na léčení nenávratných zranění. Myslím, že pokud máte rádi filmy od Marvelu nebo DC, tak tohle se vám bude opravdu líbit. (Jsem spíše fanda DC, ale po jejich posledních filmech mám asi radši ten Marvel.)

  Jo a pokud je tu někdo jako já co si fotí loga, tak ve filmu je logo až po grafických titulkách.

 • 50%
  2
  0
  6. 2. 2018

  Měl to být film, který všechno vysvětlí, ale místo toho jsme získali spíše další otázky. Najednou má Země nedostatek energie, to v původním filmu vůbec nebylo vystiženo. Film měl vysvětlit kde se vzaly ty monstra, ale to nevysvětlil ani náhodou. Dále obsahoval opravdu stupidní humor a nelogika některých částí filmu byla vážně zvláštní, jak si ta blbá blocka jako myslela že pomůže své planetě, když všechny postřílí a domu se stejně nedostane??? Abych jen nekritizoval, tak kamera byla dobrá, efekty také a celkový pohled na film co se obrazu a zvuku týče nebyl vůbec špatný.

 • 85%
  1
  0
  2. 2. 2018
  Dexter (2006)

  Rozhodně bych seriál nesoudil podle prvního dílu, který ani mně osobně nepřišel moc fajn, ale čím víc dílů jsem viděl, tím víc jsem chtěl vidět další. Seriál má krásné originální téma, teda krásné... asi spíše hodně morbidní, ale má to svou krásu. Ale jak už to tak bývá, tak poslední díly už za moc nestály, každopádně doporučuji kouknout.

 • 60%
  1
  0
  28. 1. 2018
  Jigsaw (2017)

  Série si konečně trochu přilepšila a závěr byl nečekaný. Krása na tom je, že se to vlastně odehrává v minulosti. Jinak samozřejmě nějaké ty nelogické chvilky, jako třeba ta místnost se zrním (chlapci asi z fyziky moc nepobraly). Myslím, že série SAW už bylo dost a doufám, že další díl bude poslední, sice tenhle díl to zase trochu nakop, ale ani já nevím, co by museli udělat, aby se mi další díl zase alespoň takhle líbil.

 • 65%
  2
  0
  26. 1. 2018

  Třetí a poslední díl, asi naštěstí... Film si z knížky jako vždy moc nevzal a lidé, kteří dělají scénář asi moc nezvládají fyziku (po najetí na plastový barel asi 0,5 m vysoký se auto nepřevrátí), když ovšem vynecháme tyto drobné nedostatky, tak získáme docela kvalitní film, bohužel se alespoň konec měl držet knihy a neudělat z toho absolutně nelogickou věc. (Teresa objeví to co zjevně nějaký debilní doktor v prvním dílu, když Thomase poslali do labyrintu přehlédl, a proto logicky podle zakončení je celý příběh absolutně zbytečný).

 • 50%
  1
  0
  14. 1. 2018

  Film je opravdu hodně ujetý, ale za podívání stojí, i když je to slátanina všeho možného a je to vlastně bez nějakého kvalitního příběhu. Nevím proč, ale postavy mi k srdci nepřirostli, proto mi bylo vlastně jedno jestli umřou nebo ne. Jinak co se efektů týče opravdu kvalitní podívaná.

 • 75%
  1
  0
  14. 1. 2018
  Práskač (2013)

  Ano, je zajímavé, že distribuce drog má větší sazbu než vražda... A další zajímavou věcí je, nelogika při zadržení toho chlapce. Když teda chtějí aby někoho udal, tak by měli zjišťovat kroky, aby neudal a nenašil to na někoho čistého, takže rozhovor přes skype by měl být monitorovaný policií a měl by se použít jako důkaz pro zajištění jeho neviny. Jinak když vynechám chyby v právním postupu, tak je to opravdu kvalitní film.

 • 50%
  1
  0
  13. 1. 2018

  Film patří asi spíše do průměru než nějaký ten nadprůměr. Po akční stránce je film skvělý, ale příběhová linie mu prakticky chybí. Hlavní záporák si ve filmu moc nezahraje a ani neni nějaký těžký soupeř. Abych jen nekritizoval, tak musím pochválit kameru, která je opravdu skvělá a ten jediný zlom ve filmu, který jsem nečekal (lidé co film viděli pochopí po nápovědě "vana")

 • 75%
  1
  0
  13. 1. 2018

  Na filmu je jedna opravdu krásná věc... Srovnání Zombie jako nemoci s agrasivním druhem vztekliny. Brad Pitt se krásně na svou roli hodil a akce filmu taky nechyběla. Příběhově to sice není žádný trhák, ale kvalitní film to je a nezbývá mi nic jiného než to doporučit.

 • 65%
  1
  0
  13. 1. 2018

  Určitě lepší jak jednička, ano logika v některých místech také chyběla, ale byly to menší ptákoviny jak v jedničce. Příběhově je dvojka slabší ,ale po ostatních stránkách si to vynahrazuje. Krásné prostředí, komediálnost a herecké obsazení. Příběh je slátanina všeho možného, která ale ku podivu dává alespoň trochu smysl.

 • 60%
  1
  0
  13. 1. 2018

  Rozhodně to není film na mnohonásobné pouštění, ale na to pustit si ho jednou je to poměrně kvalitní zážitek. Prostředí a nápad jsou opravdu skvělé a akční scény jsou průměrné. Co mi ale opravdu vadilo byla logika filmu, uznávám, že je to fantazi, ale alespoň základní logické pohnutky by to mít mohlo.

 • 85%
  2
  0
  5. 1. 2018
  Marťan (2015)

  Kombinace Trosečníka a Sci-Fi. Ve finále vznikl trochu pohyblivější film než 127 hodin. Napětí úžasná při prakticky celém filmu a krása toho, že se podělají věci vždy v tu nejméně vhodnou chvíli. Osobně jsem film dlouho odkládal, protože jsem nevěřil tomu, že je to dobré, to ale byla chyba a teď vůbec nelituji, že jsem se nakonec odhodlal snímek pustit.

 • 70%
  2
  0
  5. 1. 2018

  Nevím co si myslet, u filmu jsem usínal, protože měl šíleně moc zbytečných záběrů, ale to asi přeskočíme. Na dobu ze které je má opravdu nádherné zpracování, ale jinak mě film nijak nezaujal. S jistotou musím uznat, že fil je velice kvalitní sci-fi a Harrison Ford se do role hodil.

 • 60%
  2
  0
  5. 1. 2018

  Patřím pravděpodobně mezi lidi, které Blade Runner zaujal. Mám smíšené pocity jako když jsem dokoukal jedničku.
  Film má 3 hodiny a kdyby tam nebyly protahované záběry na obličeje, tak by fil mohl mít 1,5 hodiny. To také souvisí s příběhem, který by se taktéž vešel v pohodě do 1,5 hodiny. Bohužel 3 hodiny bez nějaké nutné pozornosti, což filmu chbí, jsou ideální k usínání. Sám jsem měl co dělat abych neusl a asi nejsem schopen s jistotou říct, že jsem neusl a pokud jo tak jsem nezaspal nic příběhově důležitého.

 • 60%
  2
  0
  5. 1. 2018

  Tento film je těžké hodnotit... Má to jeden jednoduchý důvod: Johnnzho Deppa ve filmu neznáme tak dobře, abychom mohli hodnotit jestli jeho postavu ovládá ten původní program nebo je to stále on. Proto vlastně nemůžeme ani určit jestli film dopadl dobře nebo špatně. Jinak podle mě kvalitní film, který stojí za shlédnutí.

 • 75%
  2
  0
  5. 1. 2018
  Iron Man 2 (2010)

  Jako pokračování dobrý, ale jinak příběhově nic moc a záporák opravdu nestojí za nic. Zde už začínají Avengers rozsívat svou moc a podle mě je to škoda. Myslím, že Avengers jsou už takoví nic moc a je to o tom, že se jeden hrdina snaží prosadit přes druhého. Nicméně Iron Man 2 nění zase tak špatný jak jsem čekal.

 • 85%
  2
  0
  5. 1. 2018
  Iron Man (2008)

  Tento film zahájil Marvelu velkou řadu všech možných superhrdinských filmů, a taky aby ne. Film je skvělý a charisma Roberta Downeyho ho jeno vysílá na úroveň ještě lepšího. Film je úžasná kombinace Starkovi namyšlenosti a akce, která je doplněna o tu občasnou humornou hlášku. Jeden z mých nejoblíběnějších superhrdinských filmů vůbec.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: