Chimpanzee21
Komentáře

1 2 3 dalsi posledni
 • 50%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Tenhle film je silně padesát na padesát. Na jedné straně je zpracování, téma a hluboká myšlenka, na druhé straně jsou trapné pokusy o vtipy, nedomyšlenos toho co všechno může znát a co ne a celková předvídatelnost děje. U některých částí jsem dokonce myslel, že to nevydržím a pustím si raději něco jiného.

 • 85%
  0
  0
  13. 11. 2017
  To (2017)

  Napínavý, roztažený příběh, který je dávkován po kouskách... Opravdu nádhera, jen chybý meší útržky, které v knížce určitě budou (nečetl jsem ji, ale nejspíš na to skočím). Film není vyloženě děsivý, ale napětí v zde určitě nechybí. Na konec musím uznat, že původní film z roku 1990 je asi dokonce horší, což není zvykem.

 • 65%
  0
  0
  13. 11. 2017

  Tento film bych zhodnotil jako poměrně povedený horror propagující víru v boha. Příběh je poměrně povedený a nápad to má originální, ale jako horror nic moc. Lekací scény jsou absolutně předvídatelné a většina děje se odehrává ve dne. Jinak jako film myslím, že za zhlédnutí stojí.

 • 70%
  0
  0
  11. 11. 2017
  Kick-Ass (2009)

  Kick-Ass aneb parodie na superhrdiny? Asi to tak bude...
  Vlastně nebýt zabijačky, která to tam celé potahala, tak by ten fil ani za moc nestál. Myslím, že začátek filmu, kdy nějaký debil skočí z mrakodrapu a rozfláká se, přesně vystihuje Kick-assovu pozici ve filmu.
  Jinak film měl dobrý příběh, byl vtipný a měl dobré efekty, ale v některých chvílích se snažil tvářit moc důstojně a to mu nesvědčilo.

 • 35%
  0
  0
  11. 11. 2017
  Annabelle (2014)

  Člověk čeká nějaké strašlivé scény, ale ty tu chyběly. Má to být panenka a ona tam všude je jen tam mrtvá ženská a nějaký rohatý idiot. Hlavní strašidelná věc tam byla ta panenka a to vlastně nic neudělala. A ani nechápu, jak někdo může chtít něco tak hnusného doma. Jedině atmosféra a ukončení se mi na filmu líbilo a možná ještě poměrná logickost příběhu.

 • 50%
  0
  0
  11. 11. 2017
  Oni (2008)

  No na film s příběhem stylu "Romantická noc a prostě přijde nějaká parta vrahů co si s vámi hraje" to nebylo zase tak špatné. Film byl zajímavý do chvíle, než zemřel ten jeho kámoš, pak už to bylo je běhání, panikaření kladných postav a hrdinskost 2. hlavní postavy. Nakonec to dopadne tak, jak asi všichni čekali od začátku.

 • 40%
  0
  0
  8. 11. 2017

  Omlouvám se za to slovo: Píčovina! Opravdu nemám slov myslel jsem si, že dvojka bude alespoň trochu logická, ale vytvoření nesmrtelné, surové a nemluvící postavy mi něco připomíná... Co to jen bude? Jo... Pátek třináctého! Pokud se chcete kouknout na něco takovéhleho určitě je lepší pátek třináctého.

  Do filmu mi nesedí Matka jako motivátorka, když v jedničce byla silně proti (další copy na pátek třináctého) a neuvěřitelná souhra náhod u jekéhokoli uniknití.

 • 75%
  0
  0
  8. 11. 2017

  Tento film si na nic nehraje, je jasně dáno, že je to komedie s hororovými prvky. Krásné propletení příběhů, až na jeden, který silně vybočoval, ale minimální propojení u něj bylo také. Co se týče příběhů, tak určitě byly zajímavé a zábavné. Pokud se nechcete na halloween vyloženě bát, ale chcete si pustit něco tématického, určitě doporučuji.

 • 60%
  0
  0
  8. 11. 2017
  Halloween (2007)

  Film má rozhodně skvělou zápletku a zpracování, jak prostředí tak efekty. Musím uznat, že začátek příběhu opravdu stál za to, ale ve chvíli, kdy se dostal z ústavu se tao začalo vléct a mělo to spoustu nelogických i nudných scének. Jako hororový fil asi patří do průměru.

 • 50%
  0
  0
  7. 11. 2017
  Sinister 2 (2015)

  Mám pocit, že na dvojce dělal někdo úplně jiný. jediné v čem se to shodovalo byl princip a následovnost příběhu, který byl opravdu o hodně slabší a velmi předvídatelný. Snaha zapojit do snímku děti z předchozých vražd a rádio byla oprvdu přiblblá a občas mě opravdu překvapovala naivita těch dětí.

 • 80%
  0
  0
  7. 11. 2017
  Sinister (2012)

  Zase po dlouhé době jsem viděl horor, který splnil mé očekávání. Néjen, že některých scén jsem se lekl, ale i příběh byl napínavý až do konce, který popravdě trošku zklamal. Efekty opravdu stály za to a krátké filmy byly opravdu zajímavé. Jediné co mi na nich vadilo, bylo to, že se stále pouštěly dokola, a to nebylo úplně příjemné.

 • 90%
  0
  0
  13. 10. 2017
  Looper (2012)

  Film, který má konečně promakané cestování v čase a myslí jak na tělo, tak na mysl. Je úžasné, že někdo vytvořil film se skvělým a originálním příběhem, který je napínavý a obsahuje spoustu zvratů. Na filmu mi vadily dvě věci: telekinetické schopnosti a Joseph Gordon-Levitt, který po předělání na mladého Bruce Willise nevypadal úplně k světu. Samozdřejmě musím amíkům uznat, že udělali taky film, který nemá úplně nejlepší konec.

 • 90%
  0
  0
  11. 10. 2017
  Počátek (2010)

  Opravdu zajímavé a originální téma + skvělé zpracování. Ze začátku fimu totální zmatek, ale do 1/4 hodiny se to všechno vysvětlí. Herci vybráni opravdu skvěle, všichni mi sedli do role. Příběh podle mě bez chyby, člověk měl pocit, že ho opravdu zajímá, jak to celé dopadne a nemohl si ani dojít pro pití. Jediné mínus pro mne byla nepřehlednost ke konci, když už jsem měl bordel v tom co všechno je v jaké vrstvě podělané.

 • 55%
  0
  0
  11. 10. 2017
  Nesmrtelný (2015)

  Film má originální nápad, ale jinak příběh opravdu nic moc. Člověk by čekal, že konec bude trochu složitější, ale nebyl tam žádný zvrat. Ukončení "Všechno dobře dopadlo" je absolutně americké. A když jsem musel uprostřed filmu odejít pryč, tak mi to vůbc nevadilo (u jiných filmů bývám nasratý).
  Osobně jem to čekal lepší.

 • 70%
  0
  0
  9. 10. 2017

  Asa Butterfield musí dokázat, že je nejchytřejší žák Bitevní školy, aby mohl spasit celé lidstvo. Gavid Hood natočil odměřený protipól Trona, ve kterém mysl poráží hrubou sílu a efektivita ušlapává efektnost. Nevím, jak budou spokojeni milovníci slavné předlohy a sci-fi blockbusterů. Se správnými požadavky si ale s Enderem zahrajete s velkou chutí, jelikož moc podobných partií není a do budoucna asi ani nebude.

 • 70%
  0
  0
  9. 10. 2017
  Firewall (2006)

  Důchodce Ford zachraňuje rodinu a má asi nejloajálnější sekretářku v galaxii, když vezmete v potaz, že ji z jejího pohledu, v podstatě sexuálně obtěžoval, vyhodil z práce, pak se jí vloupal do baráku a ona s ním bez keců jede vstříc lupičům zabijákům. Paul Bettany je úplně debilní záporák. Nejenže neměl vůbec propracovanej plán, ale Ford na něj celej film úplně sere a on jeho rodině nejenže nic neudělá, ale ještě střílí svoje parťáky. Přesto to byla zábava, já si odpočal a fakt jsem Harrisonovi fandil ať toho psa najde.

 • 80%
  0
  0
  9. 10. 2017

  Poctivě vystavěný hollywoodský a de facto rodinný film vedený cílevědomou Speilbergovou taktovkou. Dějová linie obsahuje spoustu událostí, z kterých se vzhledem k omezenému prostoru dozvídáme jen to podstatné a v příjemně svižném tempu. Poté kvalitní první polovina rozvolní a nastoupí trocha Spielbergovské naivity a předvídatelnosti. Katarze v poslední minutě je překvapivě silná.

 • 60%
  0
  0
  9. 10. 2017

  Jednu věc marvelu vzít nemůžu, a tou věcí je přehlednost soubojů. Jinak film nějaký zázrak není. Jedná se už o třetí hranou verzi spidermana a tahle je asi nejhorší. Pokud chcete kouknou na spidermana, tak na toho prvního. Film má poměrně nekvalitní příběh a snaží se hodit spidermana do reality (výroba pavučin chem. reakcí), ale tu realitu znemožňuje příliš futuristický oblek s mnoho funkcemi a samozdřejmě emzácká technologie v hlavní roli.

 • 70%
  0
  0
  9. 10. 2017
  Soudce (2014)

  Tento film má dvě velká plus a jedno velké mínus. Plusem je Downey a jeho charisma + hodně negativních rozuzlení ve filmu. Lépe řečeno - je to ten typ filmu, kde dochází k mnoha zvratům a milníkům, které v tomto filmu většinou končí špatně, což není úplně v každém filmu. Snad jen závěr měl trochu nádech odpuštění a smíření, ale jinak je film krásně negativistický a to se mi líbí a hodně si toho vážím. Horší je, že je celý příběh roztahaný na nějakých 140 minut a to už bylo přes čáru. Fanouškům soudních a rodinných dramat určitě doporučuji!

 • 70%
  0
  0
  6. 10. 2017

  Tenhle film musíte vidět v prodloužené verzi, jinak budete mít díry v příběhu. Pobřežní hlídka je opravdu ptákovina s hromadou pubertálního humoru, mnoho lidí se mnou asi nebude souhlasit, ale méně jak 70% dát nemůžu, protože jsem se u filmu ani na chvíli nenudil a většinu času jsem se i smál.

 • 95%
  0
  0
  6. 10. 2017

  Tak trochu parodie na Bonda, tak trochu seriózní film. Film je braný trochu více seriózně než Johny English a Austin Powers. Samuel L. Jackson v roli padoucha, který nemůže vidět krev je opravdu dokonalý. Příběh je originální a napínavý, Hračky jsou více promakané (Q by se měl stydět) a efekty jsou udělané opravdu nádherně.

 • 85%
  0
  0
  6. 10. 2017
  Trosečník (2000)

  Tom Hanks v roli trosečníka? Úžasná podívaná, asi těžko by jste hledali herce, ktarý by se tam hodil víc. Filmu nechyběla reálnos, když po jeho návratu jeho milovaná byla s někým jiným a samozdřejmě nemůžeme v hodnocení zapomenout na Wilsona, který dodával filmu alespoň trochu slov. Možná bys se dali nějaké scénky zkrátit, aby film nebyl tak dlouhý, ale jinak je to velice povedené.

 • 65%
  0
  0
  6. 10. 2017

  Lovec je asi o trošku slabší, jak sněhurka. Příběhově se člověk diví "on měla sestru" a potom si člověk řekne, že vlastně tam není ani zmíňka o jejím bratrovi. Tahle rodina je divná a z flashbacku z prvního dílu by člověk řekl, že měla svou moc z krve své matky a najednou je tu sestra, která má kouzelnou moc taky a získala ji vztekem. Jinak byl příběh kvalitní, ale zbytečně moc romantický. Samozdřejmě efekty kvalitní a osazení více než dobré.

 • 70%
  0
  0
  6. 10. 2017

  Temně laděná, trochu vylepšená pohádka o Sněhurce. Trpaslíci zde jsou válečníky a né nějakými majiteli domku, kde se sněhurka zdrží. Jablko zde nechybělo a polibek na probuzení taky ne, ovšem není takový jaký by ho člověk čekal. Musím uznat, že na filmu se mi nelíbila asi jenom Sněhurka. Nemyslím tím vzhledově, ale charakterem.

 • 70%
  0
  0
  1. 10. 2017

  Určitě to není film pro každého. Člověk co nemá rád dokumentární věci a ani umění si fil určitě neoblíbí. Ani já nejsem zrovna člověk co by byl do obou těchto věcí blázen, proto také neplánuji nějakou koupi disku nebo tak...
  Nutno filmu uznat, že dokumentární hodnotu má poměrně vysokou oproti jiným dokumentárním filmům a zpracování filmu také nebylo špatné.

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2017

  Oproti jedničce je dvojka určitě horší. Nejen, že se prostředí dosti přesunulo, kompletně se změnil tým, ale dokonce se změnil i styl humoru. Dějově je dvojka hodně slabá. Naštěstí propracovanost akčních scén, je stále tak kvalitní, jako v jedničce néli lépe.

 • 65%
  0
  0
  21. 9. 2017

  Film působil, že má být braný vážně, ale pokusy o vtipné scénky si toto působení zkazil. Nicméně musím uznat, že efekty byly velmi dobře udělaná a herecké obsazení je také úžasné. Příběh svým způsobem trochu zajímavě zasazený do přítomnosti. Jenom by mě zajímalo, jak je možné, když byl takovou dobu uvězněn v té "panence", jak mohl přesně vědět co je auto, satelity atd.

 • 70%
  0
  0
  15. 9. 2017

  Film má dosti zvláštní scénář a určitě to není nějaký masterpiece, ale záběry ve filmu jsou doopravdy skvěle promyšlené a také skvěle udělané. To samé se dá říct i o Kongovi a ostatních zvířatech na ostrově. Soundtrack je úžasný, ovšem působí, jakoby si vzali příklad ze Strážců Galaxie.

 • 10%
  0
  0
  15. 9. 2017

  Pátek třináctého nebyl taková legenda roku 1980 to se stalo až po roku 2009, kdy se připomenul a protože je dílů opravdu hodně tohle napíši všude. První, druhý a třetí díl byly skvělé a příběhově snesitelné, ale pak to šlo dolů ve čtvrtém dílu dokonce nebyl vrahem Jason ani jeho matka, ale nějaký normální člověk a stejně dokázal přežít neuvěřitelné věci. Nadále už to nesedělo do informací, které byly řečeny v minulých dílech a vymýšleli se ptákoviny. Vrcholem všeho byl osmý díl, kdy už se změnilo i prostředí a Jason naschvál nechával někoho žít.

 • 30%
  0
  0
  15. 9. 2017
  Jason X (2001)

  Pátek třináctého nebyl taková legenda roku 1980 to se stalo až po roku 2009, kdy se připomenul a protože je dílů opravdu hodně tohle napíši všude. První, druhý a třetí díl byly skvělé a příběhově snesitelné, ale pak to šlo dolů ve čtvrtém dílu dokonce nebyl vrahem Jason ani jeho matka, ale nějaký normální člověk a stejně dokázal přežít neuvěřitelné věci. Nadále už to nesedělo do informací, které byly řečeny v minulých dílech a vymýšleli se ptákoviny. Vrcholem všeho byl osmý díl, kdy už se změnilo i prostředí a Jason naschvál nechával někoho žít.

1 2 3 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: