Chimpanzee21
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 50%
  1
  0
  14. 1. 2018

  Film je opravdu hodně ujetý, ale za podívání stojí, i když je to slátanina všeho možného a je to vlastně bez nějakého kvalitního příběhu. Nevím proč, ale postavy mi k srdci nepřirostli, proto mi bylo vlastně jedno jestli umřou nebo ne. Jinak co se efektů týče opravdu kvalitní podívaná.

 • 75%
  1
  0
  14. 1. 2018
  Práskač (2013)

  Ano, je zajímavé, že distribuce drog má větší sazbu než vražda... A další zajímavou věcí je, nelogika při zadržení toho chlapce. Když teda chtějí aby někoho udal, tak by měli zjišťovat kroky, aby neudal a nenašil to na někoho čistého, takže rozhovor přes skype by měl být monitorovaný policií a měl by se použít jako důkaz pro zajištění jeho neviny. Jinak když vynechám chyby v právním postupu, tak je to opravdu kvalitní film.

 • 50%
  1
  0
  13. 1. 2018

  Film patří asi spíše do průměru než nějaký ten nadprůměr. Po akční stránce je film skvělý, ale příběhová linie mu prakticky chybí. Hlavní záporák si ve filmu moc nezahraje a ani neni nějaký těžký soupeř. Abych jen nekritizoval, tak musím pochválit kameru, která je opravdu skvělá a ten jediný zlom ve filmu, který jsem nečekal (lidé co film viděli pochopí po nápovědě "vana")

 • 75%
  1
  0
  13. 1. 2018

  Na filmu je jedna opravdu krásná věc... Srovnání Zombie jako nemoci s agrasivním druhem vztekliny. Brad Pitt se krásně na svou roli hodil a akce filmu taky nechyběla. Příběhově to sice není žádný trhák, ale kvalitní film to je a nezbývá mi nic jiného než to doporučit.

 • 65%
  1
  0
  13. 1. 2018

  Určitě lepší jak jednička, ano logika v některých místech také chyběla, ale byly to menší ptákoviny jak v jedničce. Příběhově je dvojka slabší ,ale po ostatních stránkách si to vynahrazuje. Krásné prostředí, komediálnost a herecké obsazení. Příběh je slátanina všeho možného, která ale ku podivu dává alespoň trochu smysl.

 • 60%
  1
  0
  13. 1. 2018

  Rozhodně to není film na mnohonásobné pouštění, ale na to pustit si ho jednou je to poměrně kvalitní zážitek. Prostředí a nápad jsou opravdu skvělé a akční scény jsou průměrné. Co mi ale opravdu vadilo byla logika filmu, uznávám, že je to fantazi, ale alespoň základní logické pohnutky by to mít mohlo.

 • 85%
  2
  0
  5. 1. 2018
  Marťan (2015)

  Kombinace Trosečníka a Sci-Fi. Ve finále vznikl trochu pohyblivější film než 127 hodin. Napětí úžasná při prakticky celém filmu a krása toho, že se podělají věci vždy v tu nejméně vhodnou chvíli. Osobně jsem film dlouho odkládal, protože jsem nevěřil tomu, že je to dobré, to ale byla chyba a teď vůbec nelituji, že jsem se nakonec odhodlal snímek pustit.

 • 70%
  2
  0
  5. 1. 2018

  Nevím co si myslet, u filmu jsem usínal, protože měl šíleně moc zbytečných záběrů, ale to asi přeskočíme. Na dobu ze které je má opravdu nádherné zpracování, ale jinak mě film nijak nezaujal. S jistotou musím uznat, že fil je velice kvalitní sci-fi a Harrison Ford se do role hodil.

 • 60%
  2
  0
  5. 1. 2018

  Patřím pravděpodobně mezi lidi, které Blade Runner zaujal. Mám smíšené pocity jako když jsem dokoukal jedničku.
  Film má 3 hodiny a kdyby tam nebyly protahované záběry na obličeje, tak by fil mohl mít 1,5 hodiny. To také souvisí s příběhem, který by se taktéž vešel v pohodě do 1,5 hodiny. Bohužel 3 hodiny bez nějaké nutné pozornosti, což filmu chbí, jsou ideální k usínání. Sám jsem měl co dělat abych neusl a asi nejsem schopen s jistotou říct, že jsem neusl a pokud jo tak jsem nezaspal nic příběhově důležitého.

 • 60%
  2
  0
  5. 1. 2018

  Tento film je těžké hodnotit... Má to jeden jednoduchý důvod: Johnnzho Deppa ve filmu neznáme tak dobře, abychom mohli hodnotit jestli jeho postavu ovládá ten původní program nebo je to stále on. Proto vlastně nemůžeme ani určit jestli film dopadl dobře nebo špatně. Jinak podle mě kvalitní film, který stojí za shlédnutí.

 • 75%
  2
  0
  5. 1. 2018
  Iron Man 2 (2010)

  Jako pokračování dobrý, ale jinak příběhově nic moc a záporák opravdu nestojí za nic. Zde už začínají Avengers rozsívat svou moc a podle mě je to škoda. Myslím, že Avengers jsou už takoví nic moc a je to o tom, že se jeden hrdina snaží prosadit přes druhého. Nicméně Iron Man 2 nění zase tak špatný jak jsem čekal.

 • 85%
  2
  0
  5. 1. 2018
  Iron Man (2008)

  Tento film zahájil Marvelu velkou řadu všech možných superhrdinských filmů, a taky aby ne. Film je skvělý a charisma Roberta Downeyho ho jeno vysílá na úroveň ještě lepšího. Film je úžasná kombinace Starkovi namyšlenosti a akce, která je doplněna o tu občasnou humornou hlášku. Jeden z mých nejoblíběnějších superhrdinských filmů vůbec.

 • 75%
  2
  0
  5. 1. 2018

  Zkombinovat smrtonosnou past a pohyb po městě už nepůsobí tolik jako smrtonosná past, ale naštěstí akce a přidání parťáka, který je absolutně opačné povahy než John z filmu udělalo nádhernou podívanou. Navíc ten nápad toho jak odstranit policii z daného místa je geniální a obávám se, že by to v realitě asi také takhle šlo...

 • 75%
  2
  0
  5. 1. 2018

  Dvojka je akčnější jak jednička a upřímně asi můj nejméně oblíbený díl smrtonosné pasti (nepočítám pětku). Nejsou zde postavy, které by mě k tomu příběhu nějak táhly a záporák je takový podle mě dost nevýrazný. Každopádně se jedná o velmi kvalitní díl a zaslouží si dobré hodnocení.

 • 80%
  2
  0
  3. 1. 2018
  Pasažéři (2016)

  Mám pocit, že jsem viděl jiný film než kritici v americe, ale tak dobře. Krásně zpracovaný film, který pojednává co vlastně je být takovou dobu sám. A jak může jedno rozhodnutí zničit život i někomu jinému, kdo o tom vlastně nic neví. Slabší stránkou filmu je nejspíše probuzení kapitána, který tam sice nemá velkou roli, ale podle mě je tam i toto docela zbytečné a jen to narušilo chod filmu.

 • 75%
  2
  0
  3. 1. 2018

  V řecké mytologii zlehka pokulhávám a zhlédnutím Souboje Titánů se to nijak zvlášť nezlepšilo. Já si tedy celkem na nic nestěžuji - bylo to barevné, bouchalo to, cákalo to, dunělo to a rozhodně to mělo svižné tempo, ale když už se to nebálo občas zahláškovat, tak to mělo tuto zbraň rozhodně častěji tasit. Kdyby totiž Perseus na konci uhláškoval Krakena tak, že ten by se utopil, tak já bych byl šťastný, ale tak nějak tuším, že bych byl sám. Proto už jen podotknu, že Cháron byl na můj vkus příliš ošklivý, Medúza zase vyřehtaná a ještě si postesknu, že by asi nebylo špatné mít za tátu nějakého toho Diuse, který umí na počkání přičarovat sličnou slečnu pro zabití dlouhých chvil. Můj otec to totiž asi neumí.

 • 90%
  2
  0
  3. 1. 2018
  12 opic (1995)

  Nádherné sci-fi, které má všechno, co má dobré sci-fi mít. Výtečnou zápletku, pěkné triky, přesvědčivé herecké výkony a hlavně hloubku, jak už je u Gilliama zvykem. Narozdíl od Brazil hodně přístupné, ale přitom nijak triviální a laciné. Gilliamův rukopis dělá z tohoto apokalyptického příběhu strhující a neskonale sugestivní podívanou. Zase jedno sci-fi, které by se mohlo nesmazatelně zapsat do filmové historie. Má na to snad Gilliam nějaký patent?

 • 55%
  2
  0
  3. 1. 2018

  Po jedničce jsem čekal něco o hodně lepšího, ale nu což stane se že? ...
  Né, že bych se nezasmál, ale příběh za to vážně nestojí. Samozdřejmě film má úchvatné herecké obsazení, ale pokud se vám líbila jednička, tak se radší na dvojku nekoukejte, akorát by jste si srazili mínění.

 • 85%
  2
  0
  3. 1. 2018

  Krásná komedie, která má skvělý scénář i herecké obsazení. Opravdu nádhera. Možná, že takhle nějak by mohl vypadat ten seriál výměny manželek nebo co to je za hovadinu. Vlastně to má podobný princip, akorát to skončí jinak :).
  Rozhodně doporučuji se kouknout.

 • 35%
  2
  0
  3. 1. 2018
  SEZN@MKA (2016)

  Ano uznávám... Zasmál jsem se, ale stupidita tohodle filmu vážně nezná meze. Film nemá příběh je to spíše script, který se vůbec neměl dostat na veřejnost. Dejme tomu, že náhoda je blbec a něco takovédleho se stalo, uh počkat, to nejde!!! Hlavní problém je, že u filmu je vám úplně jedno jak to dopadne.

 • 80%
  2
  0
  3. 1. 2018

  Po hromadě českých sraček konečně nějaká komedie na normální úrovni...
  Krásně kombinuje dva rozdílné pohledy na svět a dohromady tvoří kopu zábavy. Po dlouhé dbě jsem se dokonce u komedie z čech zasmál, a toho si cením. Většina komedií teď akorát dokola kopíruje staré vtipy z jiných českých komedií.

 • 75%
  2
  0
  3. 1. 2018

  Nejlepší ze spider-manů vůbec, kam se hrabe nové homecoming, nebo amazing spider-man...
  Tahle trilogie je to nejlepší.
  Film má základní podstaty hrdiny (zrození, lásku, obětování) Líbí se mi, že film není brán jako komedie, což je u novodobých filmů o superhrdinech poměrně dost časté.

 • 70%
  2
  0
  3. 1. 2018

  Nejlepší ze spider-manů vůbec, kam se hrabe nové homecoming, nebo amazing spider-man...
  Tahle trilogie je to nejlepší.
  Film má základní podstaty hrdiny (zrození, lásku, obětování) Líbí se mi, že film není brán jako komedie, což je u novodobých filmů o superhrdinech poměrně dost časté.

 • 80%
  2
  0
  3. 1. 2018
  Spider-Man (2002)

  Nejlepší ze spider-manů vůbec, kam se hrabe nové homecoming, nebo amazing spider-man...
  Tahle trilogie je to nejlepší.
  Film má základní podstaty hrdiny (zrození, lásku, obětování) Líbí se mi, že film není brán jako komedie, což je u novodobých filmů o superhrdinech poměrně dost časté.

 • 65%
  1
  1
  3. 1. 2018

  Já nevím, film mě nijak nezaujal. Popravdě jsem se u filmu dosti nudil. Příběhu tam podle mne není zase až tolik aby to bylo takhle dlouhé. Pravda je, že jsem to viděl asi v 11 letech, a proto je pravděpodobné, že to je způsobeno tím, ale proto mi můžete věřit, že pro děti to moc zajímavé není.

 • 65%
  2
  0
  3. 1. 2018

  Po jedničce, se kterou jsem byl spokojený, je tohle opravdu slabé. V příběhu se prakticky neposunete a bohatě nám na to, abychom se mohli kouknout na trojku stačí vědět tohle: končí to masakrem, ta holka odletí s tou ženskou a jsou venku z labyrintu...
  Ano píšu to né úplně srozumitelně, ten kdo to chce pochopit to pochopí, a ti co to nepochopí to neviděli, nebo jsou líní přemýšlet.

 • 80%
  2
  0
  3. 1. 2018

  Nápad dobrý, herci si po chvilce sednou, i když ze začátku budete mít menší problém (nejsou zrovna nejsympatičtější). Samozdřejmě nesmíte hledat ve filmu nějakou logiku, ta tu nemá prostě co dělat, ale jinak jako akční film si myslím že více než dobré. Příběhově se to asi moc dobře nemá, ale člověk musí počítat s tím, že to bude mít další 2 díly...

 • 85%
  2
  0
  3. 1. 2018

  Smrt jí sluší je film s perfektním hvězdným obsazením, nápaditým námětem a vcelku úsměvným scénářem, ale mně osobně tu něco chybělo. Nějaký náboj, který by dodával filmu štávu. Speciální efekty jsou na svou dobu dobře zvládnuté a líčení Hawn a Streep je působivé, o tom žádná. Zkrátka film, který si dělá značku hlavně prvotřídním ánsámblem, ale prostě mě nevyděsil, nepřivedl do úžasu, ani nerozesmál natolik, kolik bych si přál, což je u hororové fantasy komedie trochu problém.

 • 35%
  1
  1
  3. 1. 2018

  Nejhorší Smrtonosná Past vůbec!!!
  Nechápu jak někdo mohl vymyslet takhle debilní scénář? Opravdu zahrnuje šíleně stupidní zápletku a syn Johna Mc Clanea je stvárněn opravdu špatně.
  Je zajímavé, že na každém druhém akčním snímku jsou rusové ti špatní a to se mi líbilo na minulých dílech, nešli mezinárodně.

 • 45%
  2
  0
  3. 1. 2018

  Jo, je to strašlivá hovadina. Ale copak se můžu upřímně zlobit na film, který svoji zhovadilost v každé scéně otevřeně přiznává, nebere se vůbec vážně a je natočen ve vražedném tempu, které nedovolí se nudit? Někdy s jistou dávkou nadhledu se dá konzumovat i takováhle ptákovina. Čímž neříkám, že podobný typ zábavy vyhledávám.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: