Ocean's Eight (USA)
« další názvy »
USA USA
110 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller
Motto: Báječný plán

Obsah

:
Hvězdně obsazený film volně navazující na legendární sérii Dannyho parťáci. Debbie a její tým mají smělý plán loupeže, kterou se chystají provést na velkolepé více »« méně

Režie

:
Gary Ross

Scénář

:
Gary Ross livia Milch George Clayton Johnson Jack Golden Russell

Herci

:
Cate Blanchett Olivia Munn Dakota Fanning Matt Damon Sandra Bullock ...
Premiéra: 7. 6. 2018
Distributor: Freeman Ent.
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  12. 6. 2018
  sabule (13368 bodů)

  Film jsem viděl minulý týden a i když se tváří jako že je určený hlavně pro něžné pohlaví,bylo to povedené a bavil jsem se.Je to hodně postavené na hereckých výkonech ostřílených filmových harcovnic,ale překvapivě až moc dobře jim sekundují jejich méně známé kolegyně.Jenom ten český překlad filmu je hrůza a nechápu,kdo to vymýšlí !!

 • 70%
  0
  0
  12. 6. 2018
  bayern (12976 bodů)

  Až na ten nemožný český překlad filmu jsem si to moc užila.Je to slušná jízda od začátku do konce s plejádou velmi známých a ostřílených hereček,které samozřejmě film vytáhnou i z hluchých míst.Dobrý a propracovaný nápad na uloupení mega náhrdelníku za nevídanou cenu a hlavně jeho zrealizování je super.

 • 65%
  2
  0
  8. 6. 2018
  evismaior (3524 bodů)

  Film, který beze zbytku staví na účasti představitelek hlavních rolí. Sandra Bullock jako hlavní strůjkyně celé náhrdelníkové loupeže je snad víc sexy než kdy dřív, Cate Blanchett v roli její parťačky má charismatu na rozdávání, Helen Bonham Carter je jako roztržitá zadlužená módní návrhářka k sežrání, Anne Hathaway v roli povrchní hvězdy parádní a Rihanna má pořádný šmrnc. Ale tím to bohužel končí - představa, že bych se na tentýž příběh dívala s neznámými tvářemi v hlavních rolích, je trochu děsivá. Zápletka působí dost tuctově a v závěru jsem příliš nepochopila roli Richarda Armitage - tak nějak jsem čekala, že v jistý moment rozehraje nějakou řádnou protiakci a ono nic. A se přitom mělo jednat o někoho, kdo kdysi tu superchytrou kombinátorku podrazil a dostal do basy, což si tak, jak nanicovatě ta postava byla napsaná, ani při nejlepší vůli nedokážu představit. Ale jako oslavu inteligentních a krásných zralých žen to beru všema deseti, takže Kinoboxu díky za pozvání;-)

 • 65%
  0
  0
  19. 6. 2018
  Chimpanzee21 (3313 bodů)

  Co se hereckých výkonů týče, je film úžasný. Nápad filmu je dobrý a příběh až na jednu poměrně velkou chybu taky. Tou chybou je, že se ve filmu vůbec nic neposralo, nemělo to ten správný zlom, jako měly všechny díly Dannyho parťáků. Takové ty věci, jako ty nelogické brýle už do toho moc nepočítám, ale ten zlom tam vážně chyběl. Film doporučuji asi všem a zejména feministkám, protože očividně ženy vše naplánují, tak, že to musí vyjít.

 • 75%
  2
  0
  7. 6. 2018
  limeta (2708 bodů)

  Oddechovka, která se dá vydržet až do konce. Nicméně Gary Ross dost vařil z vody a jedno ochutnání bohatě stačí. Zkrátka Dannyho parťáků je to hodně slabý odvar. Náměty na fintičky lupiček lupičů asi pomalu docházejí, a tak mám pocit, že plnokrevný vychytaný nápady z Podrazů, Parťáků apod. zázraky moderních technologií a zaklínací formule, že všechno se dá nějak hacknout, plnohodnotně nenahradí.

 • 40%
  1
  0
  8. 6. 2018
  stantheman (2223 bodů)

  Nechápu jak herečky tohoto kalibru se mohou propůjčit takovému něčemu.
  ..
  Bez nápadu, vtipu...bez jiskry..bez komentáře.....m.

 • 60%
  0
  0
  11. 6. 2018
  davsuch (954 bodů)

  Takový klasický popcorn film u kterého nemusíte přemýšlet a taky vám nedá nic nového. Jediná originální věc je to, že místo nabušených chlapů jsou v hlavní rolích ženský.

  • skvělé herecké výkony, hlavně Sandry Bullockové.
  • vtipnost
  • okoukaný příběh, ještě než film pořádně začal už víte jak to skončí
 • 70%
  1
  0
  8. 6. 2018
  marvan (492 bodů)

  Hvezdne obsazeni filmu a dobre kritiky, asi jsem ocekavala vice, ocekavani prinesly hlavne herecky. Dej je pokusem o kradez nahrdelniku... má hodnotu 150 milionů dolarů a posledních 50 let ležel zavřený v trezoru...ted jen sestavit tym, ktery si s kradezi poradi, a to se i stane...

 • 85%
  0
  0
  11. 6. 2018
  Pája DJ (486 bodů)

  Hodné pokračování dámské varianty dnes již legendárních Dannyho parťáků ;o) bylo by škoda, pokud by se v této podobě nedostalo ven a nepředstavilo divákům, které si určitě sympatická osmička hlavních představitelek v čele s Dannyho sestrou Debbie od začátku získá ;o) všem, kteří mají rádi originál, lze jen vřele doporučit a těšit se na možná pokračování.

 • 75%
  0
  0
  11. 6. 2018
  Judinka (445 bodů)

  Velmi zábavná dámská variace na Dannyho parťáky s přímo hvězdným obsazením. Zápletka od počátku zřejmá a nijak komplikovaná, tudíž divák se může zcela uvolněně soustředit na jednotlivé vtípky a gagy. Bohužel i doprovodné nachytávky na diváka jsou od počátku natolik průhledné, že překvapení se sice nekoná, ale to se filmu tohoto žánru dá, myslím, odpustit.

 • 50%
  0
  0
  17. 6. 2018
  Bori02 (176 bodů)

  Vyloženě oddechový film, u kterého jsem radši moc nepřemýšlel. Do filmu se jim povedlo dostat hodně známých hereček a celebrity. Samotná akce loupeže je zábavná, ale kolem toho je hromada vaty, která dokáže občas i trochu nudit. Může to ale být jen tím, že to není tolik určené pro muže,jako spíš pro ženy. Například i díky hromadě známých módních značek a celebrit. Mně to ale přijde jen jako obyčejný průměr.

 • 75%
  1
  0
  8. 6. 2018
  radkav (99 bodů)

  Na film jsem šla s nulovým očekáváním, nejsem fanynka Dannyho parťáků a tak jsem se dobře bavila od začátku až do konce, neb mě nerušilo porovnávání :-) Moc mě bavilo herecké obsazení, hlavně dvojice Sandra Bullock a Cate blanchett ale i Rihanna a ostatní herečky. Celkově hezká podívaná na atraktivní lidí v atraktivních exteriérech a šperky od Cartier byla jen třešnička na dortu. Co bylo trochu rušivé byl product placement, který byl očividný.

 • 80%
  1
  0
  8. 6. 2018
  Memento (56 bodů)

  Přiznám se, že vůbec nejsem fanynka Dannyho parťáků a na tento snímek jsem původně ani jít nechtěla. Ale přesvědčila mě skupinka mých oblíbených (ne všech z partičky) hereček. Cate, Anne, Helena i Sarah mě „přinutily“ nedívat se na hodinky a necítit se sama v poloprázdném kině. PP byl rušivý...

 • 60%
  1
  0
  9. 6. 2018
  Marrow (55 bodů)

  Nic si nebudeme nalhávat, kopírka Dennyho parťáků je až běda a současný smutný trend genderového protežování tu je taky moc. Přesto by se našlo i něco pozitivního. Ocean's 8 nejsou tak špatné, jako Krotitelé duchů. Děj je svižný a inteligentní. Obsazení v čele s Kate Blanchett, Sandrou Bullock a Helen Bonham Carter je dost dobré. Závěrečný zvrat je opravdu nepředvidatelný a potěší i návrat několika postav od původního Dennyho. Celkově jde tak o klidnou neurážející podívanou.

  Na druhou stranu nepřináší film nic nového. Jako genderová vzpruha selhává totálně, protože sice máte skupinu emancipovaných profesionálek, ale místo toho, abyste je viděli dělat něco pořádného jako třeba banku, jdou vykrást módní vernisáž, takže jak by řekla feministka "zase sexistické klišé".
  A nakonec, díky přemíře výskytu všech možných Gautierů, Versáčů, Vogueů, McQueenů a Diorů má člověk podstatnou část filmu spíš pocit, že se dívá jen na další Sex ve městě.

62 60 ?
 • Frankiena 75%
 • Chimpanzee21 65%
 • salisbury 60%
 • malcolm 60%
 • Bori02 50%
 • Bemiurg 65%
 • 2NS 5%
 • jalovec7 5%
 • Judinka 75%
 • Pája DJ 85%
všechna hodnocení (29)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: