bayern
Komentáře

1 2 3 4 5 dalsi posledni
 • 85%
  1
  1
  13. 11. 2019
  Slunovrat (2019)

  No tak to je něco!Film je velmi zajímavý a ještě po pár dnech po jeho zhlédnutí jsem z toho byla dost špatná.Je to lehce na nervy a hodně se to povedlo.Ze začátku to vypadá ne takovou klasiku - parta mlaďochů jede na výlet a samozřejmě jich to pár odnese,ale jakým způsobem a v jaké atmosféře,to už je hustota.

 • 55%
  0
  1
  13. 11. 2019

  Jelikož se jedná už o x-té pokračování Johna Ramba musí se vařit již z horké kaše a dost akcí je již ohraných a předvídatelných.Ne že by to nemělo šťávu a akci,ale zdá se mi to již dosti přehnané a Sylvestr to taky už těžce rozdýchává.Přeci jenom už to není žádný mladík.

 • 70%
  0
  1
  13. 11. 2019

  Po zhlédnutí jedničky jsem se velmi těšila,jak si režisér poradí s pokračováním a byla jsem mile překvapena,jelikož je to opravdu povedené a film má grády a jede na hladině tajemna a lekaček od začátku do konce.Pro někoho sice zbytečně dlouhé,ale já jsem si to v kině užila.

 • 60%
  0
  1
  15. 5. 2019

  Pro někoho možná politická sprosťárna,ale pro mnohé hlavně satirická sranda s Tondou a jeho poskoky,kteří chtějí zhatit plány všech uchazečů o teplé místečko na hradě.Zajímavá setkání se všemi politiky,které tahle republika v současnosti má a brnkačka na jejich citlivá místa.

 • 95%
  1
  1
  15. 5. 2019

  K tomuhle filmu už bylo napsáno tisíce pochvalných recenzí a každý musí uznat,že pan Zeman byl borec.To co se mu ve své době povedlo nedokázal asi nikdo na světě a diváci určitě žasli,že se dá něco takového natočit.Takový český Jurský park,ale bez digitálních pomocníků.

 • 10%
  1
  1
  15. 5. 2019

  Pane Adamec,takový režisér jako vy a taková zbytečnost a skvělý pan herec Hanzlík jako hlavní hrdina této letní seniorské romance.Opět jeden zbytečný film,který si hraje na rádoby pokračování výborné komedie s Danielou Kolářovou.Je to směs zbytečna a vyhozených peněz.

 • 20%
  0
  1
  16. 4. 2019

  V poslední době se nedá říct,že by se podařilo natočit nějakou českou dobrou komedii a bohužel i tento film zapadá do toho klasického podprůměru.Herci nejsou špatní,ale scénář se podobá různým americkým komediím a asi k tomuto filmu i posloužil.Je to prostě nuda a snad se režisér příště poohlédne po něčem původním.

 • 90%
  0
  1
  16. 4. 2019

  Něco mezi hororem a velmi napínavým thrillerem,ale hlavně dobře koukatelné, zajímavý a neotřelý scénář,přináší něco jiného a děsivějšího mezi námi.Dost bylo strašidelných domů a jím podobných snímků,tohle je prostě něco nového.Herecky výborné a Emily Blunt je povedená.

 • 15%
  0
  1
  16. 4. 2019

  Někdy se sama sebe ptám,proč se některé remaky vcelku kvalitních předloh natáčejí a hlavně,že některým hercům stojí za to v takových blábolech hrát.Vizitkou je právě toto dílko a kdo zná starší snímek,tak musí uznat,že je to pravda.Obtloustlý Brando,hezoun Kilmer a "čarodějka"Balk jsou toho důkazem.

 • 15%
  0
  1
  18. 9. 2018
  Post Coitum (2004)

  Proč se takovéto filmy vůbec natáčejí a co tím chtěl vcelku solidní režisér Jakubisko divákovi vzkázat.Lehce erotická úchylovka,bez nějaké pointy,děje,humoru a vlastně všeho,co se dá alespoň trochu přirovnat k filmu.Paní nebo slečna Vondráčková je toporná jak plaňka v plotě a že se nechal uvrtat takový borec jako Nero,tak to mi hlava nebere !

 • 75%
  0
  1
  18. 9. 2018

  Dlouho o nich nebylo slyšet a pomalu se na ně začalo i zapomínat a proto je dobře,že se vrátili a to v plné formě,odhodláni opět společně bojovat proti zlu.Opět je snímek určen pro širokou veřejnost a ne jenom pro menší diváky a i když jednička šlapala o trochu lépe,tak pokračování vůbec neurazí.

 • 10%
  0
  1
  18. 9. 2018
  Backstage (2018)

  A je to tady znovu.Další zbytečně vyhozené peníze za natočení něčeho,co se chce podobat nebo kopírovat podobná zahraniční dílka,ale ve finále je z toho velká blamáž a něco,co rychle zapadne do šedi novodobé české kinematografie.Prostě taneční soutěž pro mládežníky.

 • 5%
  0
  1
  22. 6. 2018

  No co se dá asi napsat k tomu,co už bylo v jedničce a dvojce viděno a kopíruje to zcela nezdařile toto zbytečné a velmi slabé pokračování.Ani oblíbené postavičky z "Fantazie" si nejsou moc podobné a divím se,že po špatné dvojce,ještě někdo natočil něco horšího.Holt kult se těžko překonává!

 • 45%
  0
  1
  22. 6. 2018

  Najde se asi celá řada těch,kteří budou veleslavnou jedničku se slabší dvojkou srovnávat,ale každý musí uznat,že to prostě nelze a jednička byla na svojí dobu bomba.Film zachraňují hlavní protagonisté Lambert,Connery a na nich je to celé stavěné.Jinak ale taková průměrná spokojenost.

 • 10%
  0
  1
  22. 6. 2018

  Johne "pomádo",měl si tohle zapotřebí a ještě prohlašovat o tomhle dílku,že je to bůhvíjaká bomba.Viděl si se vůbec a věděl si do čeho jdeš.Možná to byl ze začátku celkem dobrý nápad v období,kdy takový druh žánru frčel,ale finální výsledek se katastroficky nepovedl.Prostě zbytečnost.

 • 90%
  3
  2
  12. 6. 2018
  Dukla 61 (2018)

  Drsný příběh z období,kdy nám neochvějně vládly komunističtí pohlaváři se řadí mezi to nejlepší co bylo v současnosti natočeno.Zdařilý výběr hereckého obsazení a hlavně přímí pohled na události,které se stali a spojovali tu těžkou a nepředstavitelnou dřinu,která stála mnohé to nejcennější - život!

 • 90%
  1
  1
  12. 6. 2018

  Je to jedna z mých oblíbených letních komedií,kde se rozehrávají rodinné a milostné vztahy různých generací s dobrými hláškami a bezvadnými herci (někdy i v epizodních rolích).Spojení Viewegh a Vejdělek opět klape a snad někdy v budoucnu se dočkáme dalšího filmového překvapení.

 • 70%
  0
  1
  12. 6. 2018

  Až na ten nemožný český překlad filmu jsem si to moc užila.Je to slušná jízda od začátku do konce s plejádou velmi známých a ostřílených hereček,které samozřejmě film vytáhnou i z hluchých míst.Dobrý a propracovaný nápad na uloupení mega náhrdelníku za nevídanou cenu a hlavně jeho zrealizování je super.

 • 80%
  0
  1
  23. 5. 2018

  Zlatá osmdesátá léta a akční pecky s klasiky své doby Stallonem a Russellem,kteří se hledali,až se našli.Film šlape od začátku do konce,má tempo sice u těchto snímků divák převážně ví jak to celé dopadne,ale není na škodu si počkat který padouch bude mít tu smůlu a dostane se do spárů této sehrané dvojky.Prostě akčňák z prostředí věznice jak má být.

 • 15%
  0
  1
  23. 5. 2018

  Já nevím,proč se ještě natáčejí takové filmy,když samotný seriál nestojí za nic.Děrgel je dosti toporný herec a role tvrdýho policajta mu tedy vůbec nesedne a hezká tvářička Norisová ta je spíš na koukání ,než na vyšetřování.Vše doplněno slabým a okoukaným scénářem.

 • 90%
  0
  1
  23. 5. 2018
  12 opic (1995)

  Velmi oblíbené futuristické sci-fi s tehdy začínajícím Pittem v roli pěknýho pošuka který chce zničit svět se ani po tolika letech neomrzí a dá se na to dívat dokola,což se o některých současných filmech podobného žánru říci nedá.Zdatně mu sekunduje Willis a film má nečekané rozuzlení.

 • 5%
  1
  1
  13. 3. 2018
  Špindl (2017)

  A je tu zase jeden film,kterému se smějete ne kvůli rádoby veselým scénkám ,ale kvůli jeho hlouposti a trapnosti že ho vůbec někdo natočil.Je to totální pitomost s ještě vypečenými herci,kteří opravdu do té absurdity zapadli a svezli se se vším všudy.Doporučuji zhlédnout po opici a nejlépe po 5 minutách vytuhnout.

 • 60%
  2
  0
  13. 3. 2018

  Je vidět,že někteří čeští filmaři ještě umí natočit kvalitní snímek a v plejádě těch různých rádoby filmů pro mladé se toto dílo trčí jako Žižkovská věž.Film o stárnoucích otužilcích,které ještě ve svých letech nepřešla ani chuť na sex se povedl a herecké výkony jsou okouzlující.

 • 80%
  1
  0
  13. 3. 2018

  Proměna sexy primabaleríny na tajnou zabijáckou agentku se vcelku hodně povedla a obsazení Jennifer Lawrence taktéž.Film je napěchován akcí a hlavně různými intrikami,které se většinou zvrtnou až v zabijáckou pomstu.Film se hodí do dnešní doby,jelikož ukazuje to,co se jistě všude děje,jen se před tím zavírají oči.

 • 5%
  3
  3
  7. 3. 2018
  Bajkeři (2017)

  Neustále se divím,co se to u nás natáčí za hrůzy a na co filmaři dokáží sehnat peníze a jen si říkám-proč?proč?Bohužel je u nás velké spousta mladých rádoby herců(a v tomto případě i hit zpěváků),kteří za mrzký peníz budou hrát ve všech,hlavně,že z toho něco kápne a že na to do kina nikdo nepřijde,to už jejim celkem fuk.Těch 5 procent je jenom za pěkné léto!!

 • 30%
  0
  0
  7. 3. 2018
  Ghoul (2015)

  Asi povinnost pro fanouška Petra Jákla a jeho surový náhled do nechvalně proslulých dějin bývalého Sovětského svazu,kde se to podobnými individui jenom hemžilo a hlavně se v té době o nich nesmělo mluvit.Film je natočen v minulosti populárním stylem ruční kamery a i západní režiséři by se za něj nemuseli stydět.

 • 75%
  1
  1
  7. 3. 2018
  Coco (2017)

  V nekonečné záplavě animovaných filmů,se každý nový nápad cení a film o mexickém klukovi,který se chce stát světovým hudebníkem a mají mu v tom pomoci mrtvoly,není špatný nápad.Člověk na to musí mít ale náturu,aby se v kině na všechno soustředil a určitě to není určeno pro malé děti,které by mohli opouštět kino s pláčem.

 • 70%
  0
  0
  1. 2. 2018

  Film se drží současných trendů a to je pořádná jízda,samá akce a honičky,ale je to tak trochu na jedno brdo a podobá se to x dalším filmům,takže nic nového na trhu.Klaďas i záporák si velmi trefně konkurují a fandíte vlastně oběma i když stojí na obu stranách zákona.

 • 60%
  1
  0
  1. 2. 2018

  Zfilmovaných knih Stephena KInga jsou desítky,některé hodně povedené,jiné bohužel totální propadáky a tento lze zařadit někam mezi ně.Není to špatné,dobří herci,je to dost utahané,ale za zhlédnutí to stojí.Kdo však zná knihu,tak se bohužel tento film její předloze moc nepodobá.

 • 95%
  1
  1
  1. 2. 2018
  7 životů (2017)

  Velmi povedená věcička s dost originálním scénářem a nečekaným rozuzlením,kterému vévodí Noomi Rapace,která v sedmi kopiich od pondělka do neděle zkouší přežívat v dost pochmurném světě,kde rodiny mohu mít pouze jednoho potomka a kde jsou ostatní narozené děti nekompromisně likvidovány.

1 2 3 4 5 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita