bayern
Komentáře

1 2 3 4 5 dalsi posledni
 • 15%
  0
  0
  18. 9. 2018
  Post Coitum (2004)

  Proč se takovéto filmy vůbec natáčejí a co tím chtěl vcelku solidní režisér Jakubisko divákovi vzkázat.Lehce erotická úchylovka,bez nějaké pointy,děje,humoru a vlastně všeho,co se dá alespoň trochu přirovnat k filmu.Paní nebo slečna Vondráčková je toporná jak plaňka v plotě a že se nechal uvrtat takový borec jako Nero,tak to mi hlava nebere !

 • 75%
  0
  0
  18. 9. 2018

  Dlouho o nich nebylo slyšet a pomalu se na ně začalo i zapomínat a proto je dobře,že se vrátili a to v plné formě,odhodláni opět společně bojovat proti zlu.Opět je snímek určen pro širokou veřejnost a ne jenom pro menší diváky a i když jednička šlapala o trochu lépe,tak pokračování vůbec neurazí.

 • 10%
  0
  0
  18. 9. 2018
  Backstage (2018)

  A je to tady znovu.Další zbytečně vyhozené peníze za natočení něčeho,co se chce podobat nebo kopírovat podobná zahraniční dílka,ale ve finále je z toho velká blamáž a něco,co rychle zapadne do šedi novodobé české kinematografie.Prostě taneční soutěž pro mládežníky.

 • 5%
  0
  0
  22. 6. 2018

  No co se dá asi napsat k tomu,co už bylo v jedničce a dvojce viděno a kopíruje to zcela nezdařile toto zbytečné a velmi slabé pokračování.Ani oblíbené postavičky z "Fantazie" si nejsou moc podobné a divím se,že po špatné dvojce,ještě někdo natočil něco horšího.Holt kult se těžko překonává!

 • 45%
  0
  0
  22. 6. 2018

  Najde se asi celá řada těch,kteří budou veleslavnou jedničku se slabší dvojkou srovnávat,ale každý musí uznat,že to prostě nelze a jednička byla na svojí dobu bomba.Film zachraňují hlavní protagonisté Lambert,Connery a na nich je to celé stavěné.Jinak ale taková průměrná spokojenost.

 • 10%
  0
  0
  22. 6. 2018

  Johne "pomádo",měl si tohle zapotřebí a ještě prohlašovat o tomhle dílku,že je to bůhvíjaká bomba.Viděl si se vůbec a věděl si do čeho jdeš.Možná to byl ze začátku celkem dobrý nápad v období,kdy takový druh žánru frčel,ale finální výsledek se katastroficky nepovedl.Prostě zbytečnost.

 • 90%
  1
  0
  12. 6. 2018
  Dukla 61 (2018)

  Drsný příběh z období,kdy nám neochvějně vládly komunističtí pohlaváři se řadí mezi to nejlepší co bylo v současnosti natočeno.Zdařilý výběr hereckého obsazení a hlavně přímí pohled na události,které se stali a spojovali tu těžkou a nepředstavitelnou dřinu,která stála mnohé to nejcennější - život!

 • 90%
  1
  0
  12. 6. 2018

  Je to jedna z mých oblíbených letních komedií,kde se rozehrávají rodinné a milostné vztahy různých generací s dobrými hláškami a bezvadnými herci (někdy i v epizodních rolích).Spojení Viewegh a Vejdělek opět klape a snad někdy v budoucnu se dočkáme dalšího filmového překvapení.

 • 70%
  0
  0
  12. 6. 2018

  Až na ten nemožný český překlad filmu jsem si to moc užila.Je to slušná jízda od začátku do konce s plejádou velmi známých a ostřílených hereček,které samozřejmě film vytáhnou i z hluchých míst.Dobrý a propracovaný nápad na uloupení mega náhrdelníku za nevídanou cenu a hlavně jeho zrealizování je super.

 • 80%
  0
  0
  23. 5. 2018

  Zlatá osmdesátá léta a akční pecky s klasiky své doby Stallonem a Russellem,kteří se hledali,až se našli.Film šlape od začátku do konce,má tempo sice u těchto snímků divák převážně ví jak to celé dopadne,ale není na škodu si počkat který padouch bude mít tu smůlu a dostane se do spárů této sehrané dvojky.Prostě akčňák z prostředí věznice jak má být.

 • 15%
  0
  0
  23. 5. 2018

  Já nevím,proč se ještě natáčejí takové filmy,když samotný seriál nestojí za nic.Děrgel je dosti toporný herec a role tvrdýho policajta mu tedy vůbec nesedne a hezká tvářička Norisová ta je spíš na koukání ,než na vyšetřování.Vše doplněno slabým a okoukaným scénářem.

 • 90%
  0
  0
  23. 5. 2018
  12 opic (1995)

  Velmi oblíbené futuristické sci-fi s tehdy začínajícím Pittem v roli pěknýho pošuka který chce zničit svět se ani po tolika letech neomrzí a dá se na to dívat dokola,což se o některých současných filmech podobného žánru říci nedá.Zdatně mu sekunduje Willis a film má nečekané rozuzlení.

 • 5%
  1
  0
  13. 3. 2018
  Špindl (2017)

  A je tu zase jeden film,kterému se smějete ne kvůli rádoby veselým scénkám ,ale kvůli jeho hlouposti a trapnosti že ho vůbec někdo natočil.Je to totální pitomost s ještě vypečenými herci,kteří opravdu do té absurdity zapadli a svezli se se vším všudy.Doporučuji zhlédnout po opici a nejlépe po 5 minutách vytuhnout.

 • 60%
  2
  0
  13. 3. 2018

  Je vidět,že někteří čeští filmaři ještě umí natočit kvalitní snímek a v plejádě těch různých rádoby filmů pro mladé se toto dílo trčí jako Žižkovská věž.Film o stárnoucích otužilcích,které ještě ve svých letech nepřešla ani chuť na sex se povedl a herecké výkony jsou okouzlující.

 • 80%
  1
  0
  13. 3. 2018

  Proměna sexy primabaleríny na tajnou zabijáckou agentku se vcelku hodně povedla a obsazení Jennifer Lawrence taktéž.Film je napěchován akcí a hlavně různými intrikami,které se většinou zvrtnou až v zabijáckou pomstu.Film se hodí do dnešní doby,jelikož ukazuje to,co se jistě všude děje,jen se před tím zavírají oči.

 • 5%
  2
  1
  7. 3. 2018
  Bajkeři (2017)

  Neustále se divím,co se to u nás natáčí za hrůzy a na co filmaři dokáží sehnat peníze a jen si říkám-proč?proč?Bohužel je u nás velké spousta mladých rádoby herců(a v tomto případě i hit zpěváků),kteří za mrzký peníz budou hrát ve všech,hlavně,že z toho něco kápne a že na to do kina nikdo nepřijde,to už jejim celkem fuk.Těch 5 procent je jenom za pěkné léto!!

 • 30%
  0
  0
  7. 3. 2018
  Ghoul (2015)

  Asi povinnost pro fanouška Petra Jákla a jeho surový náhled do nechvalně proslulých dějin bývalého Sovětského svazu,kde se to podobnými individui jenom hemžilo a hlavně se v té době o nich nesmělo mluvit.Film je natočen v minulosti populárním stylem ruční kamery a i západní režiséři by se za něj nemuseli stydět.

 • 75%
  1
  1
  7. 3. 2018
  Coco (2017)

  V nekonečné záplavě animovaných filmů,se každý nový nápad cení a film o mexickém klukovi,který se chce stát světovým hudebníkem a mají mu v tom pomoci mrtvoly,není špatný nápad.Člověk na to musí mít ale náturu,aby se v kině na všechno soustředil a určitě to není určeno pro malé děti,které by mohli opouštět kino s pláčem.

 • 70%
  0
  0
  1. 2. 2018

  Film se drží současných trendů a to je pořádná jízda,samá akce a honičky,ale je to tak trochu na jedno brdo a podobá se to x dalším filmům,takže nic nového na trhu.Klaďas i záporák si velmi trefně konkurují a fandíte vlastně oběma i když stojí na obu stranách zákona.

 • 60%
  0
  0
  1. 2. 2018

  Zfilmovaných knih Stephena KInga jsou desítky,některé hodně povedené,jiné bohužel totální propadáky a tento lze zařadit někam mezi ně.Není to špatné,dobří herci,je to dost utahané,ale za zhlédnutí to stojí.Kdo však zná knihu,tak se bohužel tento film její předloze moc nepodobá.

 • 95%
  0
  0
  1. 2. 2018
  7 životů (2017)

  Velmi povedená věcička s dost originálním scénářem a nečekaným rozuzlením,kterému vévodí Noomi Rapace,která v sedmi kopiich od pondělka do neděle zkouší přežívat v dost pochmurném světě,kde rodiny mohu mít pouze jednoho potomka a kde jsou ostatní narozené děti nekompromisně likvidovány.

 • 60%
  0
  0
  22. 1. 2018

  Film věrně kopíruje události z 11 září a poukazuje na obyčejné lidské hrdiny,kteří zabránili dalšímu neštěstí.Je to lehce dokumentární snímek,ale depresivní a pro obyčejné smrtelníky,kteří let prožili a museli v bezmoci čekat co se v příštích okamžicích stane,prostě hrůza.

 • 70%
  0
  0
  22. 1. 2018

  Kdo viděl první matky na tahu a byl natěšený na jejich bláznivé pokračování,tak musí být trochu zklamaný,jelikož to už není ono a mezi vánoční podívanou se to asi nezařadí.Vtipy dost kopírují předchozí snímek a je vidět,že si režisér občas nevěděl rady,a proto sáhnul k ostřílené akci.

 • 80%
  1
  0
  22. 1. 2018

  Velmi povedený restart klasiky 80 let s dobrým hereckým obsazením,který se sice přesunul do džungle,ale tím se naopak stal ještě více nebezpečným pro partu hráčů této hry.Určitě se budete v kině bavit,protože tohle je dílko pro celou rodinu a akce střídá akci.

 • 40%
  0
  1
  28. 11. 2017

  Tohle že má být super animák pro širokou veřejnost.Je to totální kravina a je vidět,že kromě různých pokračování ,klasických a povedenějších snímků docházejí filmařům nápady a sáhnou prostě po tom co se zrovna nosí.Tak se také dočkáváme těchto zbytečných dětských "radovánek".

 • 80%
  0
  2
  28. 11. 2017
  To (2017)

  Tak na tuto Kingovu klasiku jsem se velmi těšila a vůbec mě to nezklamalo.Kdo zná již zpracování,které mimochodem není vůbec špatné a řekla bych,že vraždící klaun v něm vypadá o chlup odporněji než ten novější,tak děj se drží super knižní předlohy a je to prostě jízda .

 • 60%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Není to sice žádný originální nápad,ale na poli hororu se to povedlo i když v některých momentech film pokulhává za ostřílenějšími výtvory poslední dekády a asi se nezařadí do zlatého fondu lekaček.Ale je to celkem sranda pozorovat lepou děvu jak se stále snaží vymýšlet různé kličky,jen aby jí někdo nesejmul.

 • 100%
  0
  0
  13. 8. 2017

  Tak tímto začala výtečná akce jménem Bourne.Člověk,který v roli zabijáka ztratí pamět a netuší,proč ho chtějí všichni zlikvidovat v podání Matta Damona je naprosto špičkový.Matt táhne celý film a komplot,který je na něj ušitý a on chce zjistit kdo ve skutečnosti je a proč musí stále prchat je dobrý počin pro další pokračování tohoto výborného příběhu!

 • 90%
  0
  0
  13. 8. 2017

  Co k této naprosto jedinečné klasice ještě napsat.Asi nejlepší díl z Terminátoří série a myslím si,že si všichni zúčastnění tuto akci užili.Výborné efekty a hrozivý záporák v podání bezchybného Patricka.Taková věc se povede jednou za čas a Arnold prostě nemůže hrát záporáky !!

 • 25%
  0
  0
  13. 8. 2017

  Bohužel,na původního Totala s Arnoldem to nemá.Snímek sice není špatný,ale poslední dobou všechny předělávky klasických filmů jsou na jedno brdo.Řežisér chtěl dát filmu hodně akce,ale je to až přehnané a kýčovité.Snad jen hlavní postava v podání ostříleného Farella je na úrovni.

1 2 3 4 5 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: