bayern
Komentáře

1 2 3 4 dalsi posledni
 • 5%
  1
  0
  13. 3. 2018
  Špindl (2017)

  A je tu zase jeden film,kterému se smějete ne kvůli rádoby veselým scénkám ,ale kvůli jeho hlouposti a trapnosti že ho vůbec někdo natočil.Je to totální pitomost s ještě vypečenými herci,kteří opravdu do té absurdity zapadli a svezli se se vším všudy.Doporučuji zhlédnout po opici a nejlépe po 5 minutách vytuhnout.

 • 60%
  2
  0
  13. 3. 2018

  Je vidět,že někteří čeští filmaři ještě umí natočit kvalitní snímek a v plejádě těch různých rádoby filmů pro mladé se toto dílo trčí jako Žižkovská věž.Film o stárnoucích otužilcích,které ještě ve svých letech nepřešla ani chuť na sex se povedl a herecké výkony jsou okouzlující.

 • 80%
  1
  0
  13. 3. 2018

  Proměna sexy primabaleríny na tajnou zabijáckou agentku se vcelku hodně povedla a obsazení Jennifer Lawrence taktéž.Film je napěchován akcí a hlavně různými intrikami,které se většinou zvrtnou až v zabijáckou pomstu.Film se hodí do dnešní doby,jelikož ukazuje to,co se jistě všude děje,jen se před tím zavírají oči.

 • 5%
  2
  1
  7. 3. 2018
  Bajkeři (2017)

  Neustále se divím,co se to u nás natáčí za hrůzy a na co filmaři dokáží sehnat peníze a jen si říkám-proč?proč?Bohužel je u nás velké spousta mladých rádoby herců(a v tomto případě i hit zpěváků),kteří za mrzký peníz budou hrát ve všech,hlavně,že z toho něco kápne a že na to do kina nikdo nepřijde,to už jejim celkem fuk.Těch 5 procent je jenom za pěkné léto!!

 • 30%
  0
  0
  7. 3. 2018
  Ghoul (2015)

  Asi povinnost pro fanouška Petra Jákla a jeho surový náhled do nechvalně proslulých dějin bývalého Sovětského svazu,kde se to podobnými individui jenom hemžilo a hlavně se v té době o nich nesmělo mluvit.Film je natočen v minulosti populárním stylem ruční kamery a i západní režiséři by se za něj nemuseli stydět.

 • 75%
  1
  0
  7. 3. 2018
  Coco (2017)

  V nekonečné záplavě animovaných filmů,se každý nový nápad cení a film o mexickém klukovi,který se chce stát světovým hudebníkem a mají mu v tom pomoci mrtvoly,není špatný nápad.Člověk na to musí mít ale náturu,aby se v kině na všechno soustředil a určitě to není určeno pro malé děti,které by mohli opouštět kino s pláčem.

 • 70%
  0
  0
  1. 2. 2018

  Film se drží současných trendů a to je pořádná jízda,samá akce a honičky,ale je to tak trochu na jedno brdo a podobá se to x dalším filmům,takže nic nového na trhu.Klaďas i záporák si velmi trefně konkurují a fandíte vlastně oběma i když stojí na obu stranách zákona.

 • 60%
  0
  0
  1. 2. 2018

  Zfilmovaných knih Stephena KInga jsou desítky,některé hodně povedené,jiné bohužel totální propadáky a tento lze zařadit někam mezi ně.Není to špatné,dobří herci,je to dost utahané,ale za zhlédnutí to stojí.Kdo však zná knihu,tak se bohužel tento film její předloze moc nepodobá.

 • 95%
  0
  0
  1. 2. 2018
  7 životů (2017)

  Velmi povedená věcička s dost originálním scénářem a nečekaným rozuzlením,kterému vévodí Noomi Rapace,která v sedmi kopiich od pondělka do neděle zkouší přežívat v dost pochmurném světě,kde rodiny mohu mít pouze jednoho potomka a kde jsou ostatní narozené děti nekompromisně likvidovány.

 • 60%
  0
  0
  22. 1. 2018

  Film věrně kopíruje události z 11 září a poukazuje na obyčejné lidské hrdiny,kteří zabránili dalšímu neštěstí.Je to lehce dokumentární snímek,ale depresivní a pro obyčejné smrtelníky,kteří let prožili a museli v bezmoci čekat co se v příštích okamžicích stane,prostě hrůza.

 • 70%
  0
  0
  22. 1. 2018

  Kdo viděl první matky na tahu a byl natěšený na jejich bláznivé pokračování,tak musí být trochu zklamaný,jelikož to už není ono a mezi vánoční podívanou se to asi nezařadí.Vtipy dost kopírují předchozí snímek a je vidět,že si režisér občas nevěděl rady,a proto sáhnul k ostřílené akci.

 • 80%
  1
  0
  22. 1. 2018

  Velmi povedený restart klasiky 80 let s dobrým hereckým obsazením,který se sice přesunul do džungle,ale tím se naopak stal ještě více nebezpečným pro partu hráčů této hry.Určitě se budete v kině bavit,protože tohle je dílko pro celou rodinu a akce střídá akci.

 • 40%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Tohle že má být super animák pro širokou veřejnost.Je to totální kravina a je vidět,že kromě různých pokračování ,klasických a povedenějších snímků docházejí filmařům nápady a sáhnou prostě po tom co se zrovna nosí.Tak se také dočkáváme těchto zbytečných dětských "radovánek".

 • 80%
  0
  2
  28. 11. 2017
  To (2017)

  Tak na tuto Kingovu klasiku jsem se velmi těšila a vůbec mě to nezklamalo.Kdo zná již zpracování,které mimochodem není vůbec špatné a řekla bych,že vraždící klaun v něm vypadá o chlup odporněji než ten novější,tak děj se drží super knižní předlohy a je to prostě jízda .

 • 60%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Není to sice žádný originální nápad,ale na poli hororu se to povedlo i když v některých momentech film pokulhává za ostřílenějšími výtvory poslední dekády a asi se nezařadí do zlatého fondu lekaček.Ale je to celkem sranda pozorovat lepou děvu jak se stále snaží vymýšlet různé kličky,jen aby jí někdo nesejmul.

 • 100%
  0
  0
  13. 8. 2017

  Tak tímto začala výtečná akce jménem Bourne.Člověk,který v roli zabijáka ztratí pamět a netuší,proč ho chtějí všichni zlikvidovat v podání Matta Damona je naprosto špičkový.Matt táhne celý film a komplot,který je na něj ušitý a on chce zjistit kdo ve skutečnosti je a proč musí stále prchat je dobrý počin pro další pokračování tohoto výborného příběhu!

 • 90%
  0
  0
  13. 8. 2017

  Co k této naprosto jedinečné klasice ještě napsat.Asi nejlepší díl z Terminátoří série a myslím si,že si všichni zúčastnění tuto akci užili.Výborné efekty a hrozivý záporák v podání bezchybného Patricka.Taková věc se povede jednou za čas a Arnold prostě nemůže hrát záporáky !!

 • 25%
  0
  0
  13. 8. 2017

  Bohužel,na původního Totala s Arnoldem to nemá.Snímek sice není špatný,ale poslední dobou všechny předělávky klasických filmů jsou na jedno brdo.Řežisér chtěl dát filmu hodně akce,ale je to až přehnané a kýčovité.Snad jen hlavní postava v podání ostříleného Farella je na úrovni.

 • 70%
  2
  0
  16. 7. 2017

  Tak jsme se dočkali!Jsou všude-v supermarketech,jíme je,pijeme je,oblékáme si je a můžeme si s nimi hrát,samozřejmě jde o Mimoně a tak je pro nás všechny samozřejmostí jít na ně i do kina.Není to špatné,ale přece jenom už to trochu skřípe,humor už také lehce zakopává a celkově je to až moc uhlazené a škoda,že už Padouch není padouchem!

 • 15%
  1
  0
  16. 7. 2017
  Skokan (2017)

  Opět jeden pokus jak s neherci zkusit štěstí ve filmové branži který se krajně nepovedl.Je to nudná fraška,kde vlastně vůbec o nic nejde a jít na tohle do kina tak to jsou zbytečně vyhozené korunky.Co tím chtěl režisér nám divákům říci,to se asi nikdy nedozvíme a možná je to dobře!

 • 80%
  1
  0
  16. 7. 2017

  Tak jsme se zase konečně dočkali nového Marveláckého pavouka.Je to hodně povedené a o akci vůbec není nouze.Spousta nadupaných nápadů a hlavně záporáci se také povedli.Kdo má rád tuto sérii ať už starší kousky nebo to novější provedení,tak se určitě nebude nudit!

 • 30%
  0
  0
  6. 5. 2017

  A opět stojíme před současným trendem českých filmů.Je pravda,že v současné době musejí i dobří herci vzít každou roli,která se jim naskytne,ale bohužel už nezachrání celé dílko,které díky přihlouplému scénáři i režii nestojí za nic.Prostě se to opět nepovedlo !

 • 90%
  0
  0
  6. 5. 2017

  Fanoušci Wolverina rozhodně zaplesají na tímto povedeným dílkem,kde totální akce frčí od začátku do konce.Výborní herci a spanilá jízda hlavního hrdiny dělá z této fantasy série možná nejlepší podívanou.Místy je to až trochu moc přehnané,ale u takovýchto filmů to není na škodu.

 • 65%
  1
  0
  6. 5. 2017

  Pro všechny fanoušky kteří nemají to štěstí se dostat na jejich koncert je tento dokument povinností.V poslední době se s podobnými hudebními dokumenty doslova roztrhl pytel a kdo nemá to štěstí vidět live na stadionu musí se alespoň s ohnivou šou spokojit v kině.

 • 35%
  0
  0
  4. 4. 2017

  V poslední době je fůra animáků,které by vlastně vůbec nemuseli vzniknout.Příkladem toho je toto dílko,které se mi zdá jako bych už někde v něčem jiném x-krát viděla.Je to pořád všechno dokola a děti už z toho musí blbnout a navíc surfující tučňáci by se lépe vyjímali pouze v televizi.

 • 50%
  0
  0
  4. 4. 2017
  Skryté zlo (2017)

  Čekala jsem od toho více,ale cloumá mnou velké zklamání.Zlatý Candyman.No prostě dnes režiséři neumějí natočit slušný horor a proto vykrádají nebo kopírují anebo oživují staré klasiky,kterým nesahají ani po kotníky.Toto zlo se vám může vplížit leda do lednice,kam budete nuceni při sledování dost často chodit.

 • 5%
  0
  0
  4. 4. 2017
  Muzzikanti (2017)

  Co čekat od muzikálu ve kterém hrají takové "hvězdy" typu Kříž,Lichý apod.No je to směsice něčeho nepopsatelného a hudba od pravěku po dnešek je dost nepochopitelná.A pan Rapoš si vzpomněl na Evu,to je milý.Podle prázdného kina si divák najde odpověď na to proč se takové filmy vůbec točí.No prostě pro nikoho!

 • 30%
  0
  0
  14. 3. 2017

  Některá pokračování tak už lehce chabých jedniček by neměla vůbec být a toto není výjimkou.Horor je od toho,aby se člověk bál a né nudil a toto je opravdu velká nuda.Neznámí a toporní herci,žadný náznak nějakého uceleného děje,prostě zbytečnost na jedno zhlédnutí.

 • 35%
  0
  0
  14. 3. 2017

  No nevěděla jsem,že nejlepší přítel Robinsona Crusoe byl papoušek Úterý.A nevěděl to asi nikdo,teď už to ví každé dítě,které tuto zbytečnou blbost vidělo a můžeme tudíž přepsat veškeré dějiny.Dětem,kteří ještě moc nevnímají okolní svět se to bude určitě líbit a ono je to vlastně hlavně jenom pro ně.

 • 5%
  0
  0
  14. 3. 2017

  Každý rok vstoupí do našich kin nějaká originál česká hororová slátanina.Toto je opravdu zase vrchol kýče a hrůzy,která se na nás přivalila.Návrat ke kořenům 60 muzikálů stojí opravdu za to a duchem jistě věčně mladý Vojtek tomu všemu ještě nasadí korunu.Prostě všechno špatně!

1 2 3 4 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: