bayern
Komentáře

1 2 3 4 dalsi posledni
 • 40%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Tohle že má být super animák pro širokou veřejnost.Je to totální kravina a je vidět,že kromě různých pokračování ,klasických a povedenějších snímků docházejí filmařům nápady a sáhnou prostě po tom co se zrovna nosí.Tak se také dočkáváme těchto zbytečných dětských "radovánek".

 • 80%
  0
  2
  28. 11. 2017
  To (2017)

  Tak na tuto Kingovu klasiku jsem se velmi těšila a vůbec mě to nezklamalo.Kdo zná již zpracování,které mimochodem není vůbec špatné a řekla bych,že vraždící klaun v něm vypadá o chlup odporněji než ten novější,tak děj se drží super knižní předlohy a je to prostě jízda .

 • 60%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Není to sice žádný originální nápad,ale na poli hororu se to povedlo i když v některých momentech film pokulhává za ostřílenějšími výtvory poslední dekády a asi se nezařadí do zlatého fondu lekaček.Ale je to celkem sranda pozorovat lepou děvu jak se stále snaží vymýšlet různé kličky,jen aby jí někdo nesejmul.

 • 100%
  0
  0
  13. 8. 2017

  Tak tímto začala výtečná akce jménem Bourne.Člověk,který v roli zabijáka ztratí pamět a netuší,proč ho chtějí všichni zlikvidovat v podání Matta Damona je naprosto špičkový.Matt táhne celý film a komplot,který je na něj ušitý a on chce zjistit kdo ve skutečnosti je a proč musí stále prchat je dobrý počin pro další pokračování tohoto výborného příběhu!

 • 90%
  0
  0
  13. 8. 2017

  Co k této naprosto jedinečné klasice ještě napsat.Asi nejlepší díl z Terminátoří série a myslím si,že si všichni zúčastnění tuto akci užili.Výborné efekty a hrozivý záporák v podání bezchybného Patricka.Taková věc se povede jednou za čas a Arnold prostě nemůže hrát záporáky !!

 • 25%
  0
  0
  13. 8. 2017

  Bohužel,na původního Totala s Arnoldem to nemá.Snímek sice není špatný,ale poslední dobou všechny předělávky klasických filmů jsou na jedno brdo.Řežisér chtěl dát filmu hodně akce,ale je to až přehnané a kýčovité.Snad jen hlavní postava v podání ostříleného Farella je na úrovni.

 • 70%
  2
  0
  16. 7. 2017

  Tak jsme se dočkali!Jsou všude-v supermarketech,jíme je,pijeme je,oblékáme si je a můžeme si s nimi hrát,samozřejmě jde o Mimoně a tak je pro nás všechny samozřejmostí jít na ně i do kina.Není to špatné,ale přece jenom už to trochu skřípe,humor už také lehce zakopává a celkově je to až moc uhlazené a škoda,že už Padouch není padouchem!

 • 15%
  0
  0
  16. 7. 2017
  Skokan (2017)

  Opět jeden pokus jak s neherci zkusit štěstí ve filmové branži který se krajně nepovedl.Je to nudná fraška,kde vlastně vůbec o nic nejde a jít na tohle do kina tak to jsou zbytečně vyhozené korunky.Co tím chtěl režisér nám divákům říci,to se asi nikdy nedozvíme a možná je to dobře!

 • 80%
  1
  0
  16. 7. 2017

  Tak jsme se zase konečně dočkali nového Marveláckého pavouka.Je to hodně povedené a o akci vůbec není nouze.Spousta nadupaných nápadů a hlavně záporáci se také povedli.Kdo má rád tuto sérii ať už starší kousky nebo to novější provedení,tak se určitě nebude nudit!

 • 30%
  0
  0
  6. 5. 2017

  A opět stojíme před současným trendem českých filmů.Je pravda,že v současné době musejí i dobří herci vzít každou roli,která se jim naskytne,ale bohužel už nezachrání celé dílko,které díky přihlouplému scénáři i režii nestojí za nic.Prostě se to opět nepovedlo !

 • 90%
  0
  0
  6. 5. 2017

  Fanoušci Wolverina rozhodně zaplesají na tímto povedeným dílkem,kde totální akce frčí od začátku do konce.Výborní herci a spanilá jízda hlavního hrdiny dělá z této fantasy série možná nejlepší podívanou.Místy je to až trochu moc přehnané,ale u takovýchto filmů to není na škodu.

 • 65%
  1
  0
  6. 5. 2017

  Pro všechny fanoušky kteří nemají to štěstí se dostat na jejich koncert je tento dokument povinností.V poslední době se s podobnými hudebními dokumenty doslova roztrhl pytel a kdo nemá to štěstí vidět live na stadionu musí se alespoň s ohnivou šou spokojit v kině.

 • 35%
  0
  0
  4. 4. 2017

  V poslední době je fůra animáků,které by vlastně vůbec nemuseli vzniknout.Příkladem toho je toto dílko,které se mi zdá jako bych už někde v něčem jiném x-krát viděla.Je to pořád všechno dokola a děti už z toho musí blbnout a navíc surfující tučňáci by se lépe vyjímali pouze v televizi.

 • 50%
  0
  0
  4. 4. 2017
  Skryté zlo (2017)

  Čekala jsem od toho více,ale cloumá mnou velké zklamání.Zlatý Candyman.No prostě dnes režiséři neumějí natočit slušný horor a proto vykrádají nebo kopírují anebo oživují staré klasiky,kterým nesahají ani po kotníky.Toto zlo se vám může vplížit leda do lednice,kam budete nuceni při sledování dost často chodit.

 • 5%
  0
  0
  4. 4. 2017
  Muzzikanti (2017)

  Co čekat od muzikálu ve kterém hrají takové "hvězdy" typu Kříž,Lichý apod.No je to směsice něčeho nepopsatelného a hudba od pravěku po dnešek je dost nepochopitelná.A pan Rapoš si vzpomněl na Evu,to je milý.Podle prázdného kina si divák najde odpověď na to proč se takové filmy vůbec točí.No prostě pro nikoho!

 • 30%
  0
  0
  14. 3. 2017

  Některá pokračování tak už lehce chabých jedniček by neměla vůbec být a toto není výjimkou.Horor je od toho,aby se člověk bál a né nudil a toto je opravdu velká nuda.Neznámí a toporní herci,žadný náznak nějakého uceleného děje,prostě zbytečnost na jedno zhlédnutí.

 • 35%
  0
  0
  14. 3. 2017

  No nevěděla jsem,že nejlepší přítel Robinsona Crusoe byl papoušek Úterý.A nevěděl to asi nikdo,teď už to ví každé dítě,které tuto zbytečnou blbost vidělo a můžeme tudíž přepsat veškeré dějiny.Dětem,kteří ještě moc nevnímají okolní svět se to bude určitě líbit a ono je to vlastně hlavně jenom pro ně.

 • 5%
  0
  0
  14. 3. 2017

  Každý rok vstoupí do našich kin nějaká originál česká hororová slátanina.Toto je opravdu zase vrchol kýče a hrůzy,která se na nás přivalila.Návrat ke kořenům 60 muzikálů stojí opravdu za to a duchem jistě věčně mladý Vojtek tomu všemu ještě nasadí korunu.Prostě všechno špatně!

 • 50%
  0
  0
  7. 12. 2016
  Mupeti (2011)

  V dnešní době je velká móda dělat z různých přitroublých seriálů velkofilmy a dotáhnout do kina chudáky rodiče z natěšenými dětmi,kteří potom samozřejmě chtějí mít všechny tyto postavičky doma.Film se nebo nemá děj,ve finále,když se nad ním zamyslíte,tak nakonec není ani pro děti,protože tomu nemůžou rozumět a snad jen ty postavičky jsou hezky udělané.

 • 80%
  1
  0
  7. 12. 2016

  Moc hezký a zajímavý snímek o malém chlapci,který žije na nádraží a miluje vše co souvisí z hodinami a podstupuje neustálý boj z nádražním securiťákem v podání komika Cohena.Film je trochu smutný,ale v té době to asi jinak nefungovalo a sirotci si museli navzájem pomáhat i drobnými krádežemi.

 • 75%
  3
  0
  7. 12. 2016

  Málokdy se stane,že se pokračování úspěšné předvánoční pohádky povede lépe nežli jeho jednička.Příběh je zajímavější a hlavní předtavitelé jsou povedení i když maďarsko-slovenská Vica není zrovna můj šálek kávy,ale i to se dá nakonec překousnout.Moc se mi to líbilo!!

 • 100%
  0
  0
  1. 12. 2016

  Další ze skvostů pana Vorlíčka.Film má tempo,jede o 106 a dá se na něj s oblibou dívat i po tolika letech.Výborné hlášky,skvělá herecká plejáda,kterou už v současnosti nikdo nepřekoná.Filmu se nedá nic vytknout a je vidět,že ho tvořili opravdový mistři svojí doby.

 • 90%
  0
  0
  1. 12. 2016
  Akta X (1993)

  Legendární a kultovní seriál,kterému bohužel časem značně začala docházet šťáva,ale není divu,co si měli tvůrci pořád dokola vymýšlet.Lehký náboj mezi oběma hlavními hrdiny,dobrá hudba a nevysvětlitelné paranormální jevy tvoří z Akt X jedinečnou podívanou svého druhu.

 • 5%
  3
  0
  1. 12. 2016

  Poté,co jsem nedobrovolně musela zhlédnout tuto nehoráznost jsem jenom zírala na to,kdo se odvážil tuto frašku natočit.A nevěřila jsem vlastním očím,to už i pan Brabec tolik klesnul-No a herecké obsazení,samá první liga.Samozřejmě staří známý od minula, plus nová plejáda super herců a třešnička na dortu:princezna Slonbidlo!!

 • 90%
  0
  0
  10. 11. 2016
  Trosečník (2000)

  Nová verze na Robinsona Crusoe,tentokrát bez věrného Pátka,ale za to s panem Wilsonem.Film je povedený i když každý trosečník ví,jak tohle drama dopadne.Velmi bolestivé je asi podomácku trhání zubu a chození bosýma nohama po špičatých korálech,ale je to dobré.

 • 70%
  0
  0
  10. 11. 2016

  Byl dvakrát sám doma,dvakrát se vypořádal s přiblblými lupiči,ale ta doba již skončila a Culkin se rozhodl zlobit a hodně zlobit.Jeho bratranec v něm postupem času ono zlo odhalí,ale nikdo z jeho okolí mu nevěří a tak se nakonec musí s "hodným synkem"vypořádat on sám.

 • 40%
  0
  0
  10. 11. 2016
  Junior (1994)

  Tento snímek byl natočený v době,kdy už měl Arnie ty nejlepší akční pecky za sebou a dal se dohromady s DeVitem a natočili pár přihlouplých komedií.Film se tváří jako velká taškařice.když je Arnold uměle oplodněn a ocitne se na předporodní klinice,nápad sice dobrý,ale celkový výsledek spíše slabota.

 • 30%
  0
  0
  31. 10. 2016

  Doporučuji pro úchyly a malé děti,ti se u této totální blbosti zasmějí.Škoda jen.že se tvůrci nedrželi vyjetých kolejí a nedrželi se starého dobrého seriálu,kde vše funguje na jedničku.A jestě ve 3D,no co k tomu dodat.A k tomu ještě Tonda Bandaska jako dabující hlavní hrdina,no potěš!

 • 85%
  4
  0
  31. 10. 2016

  Dost dobrý a temný horor,zajímavá zápletka a hlavně slepý veterán.který dá na frak třem zlodějíčkům,kteří si myslí,že vykrást dům slepce bude hračka.Zase jeden film tohoto žánru,který se povedl jak scénářem,tak i režií a liší se od některých těch kopírujících se slátanin.

 • 40%
  0
  0
  31. 10. 2016

  Tomáš Vorel natočil opět slušnou komedii s lehce stupidním hlavním hrdinou na kterého se Kohák úplně hodí.I když nepobral moc inteligence ve vesnici je obletován ženským pohlavím a žádná práce pro něj není neuskutečnitelná.Lehká komedie,pro sychravé podzimní večery.

1 2 3 4 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: