Česká republika Česká republika
90 minut

Žánry

:
Komedie

Obsah

:
Celovečerní film Prezident Blaník vypráví příběh lobbisty Antonína Blaníka, který se rozhodne kandidovat na prezidenta České republiky. Hlavní hrdina Tonda více »« méně

Režie

:
Marek Najbrt

Scénář

:
Tomáš Hodan Robert Geisler Benjamin Tuček Marek Najbrt Jan Bartes

Herci

:
Halka Třešňáková Michal Dalecký Marek Daniel Tomáš Klus Ladislav Špaček ...
Premiéra: 1. 2. 2018
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu Prezident Blaník. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Prezident Blaník myslíte! K 21. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28343 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Prezident Blaník


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  2
  1
  12. 4. 2018
  Brenan88 (46332 bodů)

  Tonda Blaník je nekompromisní hovado,které nejde pro sprosté slovo daleko. Podle mne mu,ale více pasuje krátký internetový formát,nežli celovečerní film. Film občas působil nesourodě a nabízel spoustu gagu bez hlubšího smyslu. Tonda navíc neví kdy má dost a tak spoustu výborných fórku zbytečně přetáhne a ukončí zcela mimo mísu (např. scéna s Klusem a močení před publikem). Pokud si navíc chcete snímek užít,tak musíte mít přehled o politické situaci a událostech,které se udály během prezidentských voleb. Nejvíce mne pobavil Bartoš,jde vidět,že i politici mají smysl pro humor.

 • 45%
  1
  1
  15. 2. 2018
  sabule (14227 bodů)

  Divák je natěšený z různých spotů a trailerů,ale ve skutečnosti to až taková sranda není,spíš trochu otrava a hledání co nejsprostějších nadávek na různorodou politickou i nepolitickou elitu.Možná mělo zůstat pouze u internetového seriálu a nepouštět se do velkolepé trapnosti!

 • 60%
  0
  1
  15. 5. 2019
  bayern (13716 bodů)

  Pro někoho možná politická sprosťárna,ale pro mnohé hlavně satirická sranda s Tondou a jeho poskoky,kteří chtějí zhatit plány všech uchazečů o teplé místečko na hradě.Zajímavá setkání se všemi politiky,které tahle republika v současnosti má a brnkačka na jejich citlivá místa.

 • 80%
  2
  0
  10. 4. 2018
  SNCIS (6521 bodů)

  "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, čur*ci!" Tonda Blaník alias Masaryk 21. století, který nejde pro sprosté slovo daleko. Film si utahuje z prezidentských voleb a nešetří nikoho. Vadil mi tam ten šílený střih, ale jinak jsem se fakt bavil. "Tonda, Tonda, Tonda, Tonda to dá." Klus tomu nazpíval super song. Bartoš a Kalousek si udělají srandu sami za sebe. Kandidáti na prezidenta a mnoho událostí ve filmu byli reálná fakta. No, ale chce to brát s nadhledem, protože některé situace jsou zkrášlené a některé zcela vymyšlené. - 80%.

 • 5%
  2
  6
  7. 2. 2018
  Pas (6214 bodů)

  Zbabělý svazácký pokus o satiru, který s vědomím mediální převahy kritizuje jakýkoli opoziční názor, který není v souladu s budováním našeho pokrokového eurosocialismu. A tak si to tvůrci vyřizují se všemi podvratnými živly, kteří nám narušují klid na práci, nerušené čerpání, regulování a zakazování a láskyplné soužití v krásném multikulturním světě. Smát se tomu mohou jen ovečky: "Hehehe, ti to ale těm zlým lidem, co nám už nechtějí platit za naše sezení v úřadech, školách a neziskovkách, zase nandali..."

 • 85%
  6
  0
  4. 2. 2018
  limeta (5116 bodů)

  Fenomén Blaník je tu v celé své kráse a ve správnou chvíli! Tvůrcům se povedlo Tondu provést reálnými situacemi při prezidentské kampani i samotnou volbou lehce a nenásilně. Blaník sice při stopáži celovečerního filmu úplně neudrží drive celých 90 minut, obzvlášť střední část působí trochu rozvlekle nataženým dojmem, ale to je vyváženo vtipnými scénami, kterých je ve filmu bohatě a je to pořád „náš“ Tonda, jak ho známe z internetového seriálu. Viděn pod čerstvým dojmem z volby prezidenta, která proběhla ani ne týden před premiérou, funguje film dokonale. Pro mě svůj účel splnil a je jedním z mála momentů, kdy mi po prezidentských volbách bylo do smíchu.

 • 95%
  0
  0
  26. 6. 2018
  VasaFlasa (2818 bodů)

  Tonda Blaník se chopil svoji šance a míří na vrchol politické kariéry. Velmi vtipná podívaná nastavující zrcadlo české politické scéně. Obdivuji, jak tvůrci filmu dokázali připravit několik verzí závěrečných scén a hned po skončení voleb reagovat na výsledky a dostat do kin tak aktuální dílo. Opravdu velmi povedené!

 • 60%
  0
  0
  23. 4. 2019
  Terezie_Terez (475 bodů)

  Jedním slovem - kravina. Snímek byl vtipný, výstižný, měl dokonalé hlášky, ale nakonec působil jako neskutečná blbost.

 • 60%
  0
  0
  7. 6. 2018
  Bori02 (399 bodů)

  Kancelář Blaník je dost známý internetový seriál a předělat ho do filmové podoby byl zajímavý nápad. Využilo se na to dost štědrý období kolem prezidentských voleb. Bohužel převést pár minutový seriál do celovečerní podoby není snadný úkol. Tvůrci se s ním ale popasovali s úctou. Vcelku se jim podařilo zachovat atmosféru seriálu. Jen občas film kolísá v kvalitě. Začátek je povedený. Ve chvíli kdy se začne reagovat na události, které nemohli naplánovat se ale často pokusy o vtipy nepovedou. Film není špatný. Ale za pár let už se většina věcí nebude chápat a obsahuje několik nepovedených momentů.

 • 60%
  2
  0
  11. 2. 2018
  Mibaf (173 bodů)

  Docela jsem se bavil do momentu, než se poprvé objevil Havel (mimochodem to opravdu v ČR není lepší imitátor?) No a pak už to jde dost s humorem dolů a topí se to v nesmyslné moralizující limonádě... Škoda.

 • 60%
  0
  0
  1. 6. 2018
  andyw94 (156 bodů)

  Na Borata to zdaleka nemá, ale je to pokus o nekorektní humor. Je jedno, jetli film zastavíte na začátku, v půlce, protože se dá kdekoliv navázat. Nekorektní Tonda natočil nekorektní film. Humor postavený na sprostých slovech a tak málo nápadů na tolik scénáristů.

 • 75%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Lady97 (36 bodů)

  Trochu obhroublé a místy (?) s jednodušším humorem, ale přesto zábavné. Moc se mi líbilo, jak Tonda skutečně interagoval s politiky, jak se všechno zároveň dělo v realitě. Pobavily mě například scény s Bartošem a když jsem zjistila, že ta první byla improvizace, Halka k němu prostě přišla a z ničeho nic ničemu nevědoucímu Bartošovi začala povídat o jejich dítěti, tak jsem byla překvapená, jak to Bartoš zvládl.

 • 60%
  0
  0
  28. 5. 2019
  petr-holubetz (22 bodů)

  Zklamání, možná trochu zbytečný film, stopáž seriálu naprosto vyhovující a bohužel což se bohužel u hodinu a půl trvajícího filmu nedokázalo podchytit. Bohužel až moc hluchých míst na vyšší ohodnocení, plusy za zakomponování malého synátora piráta. 60%

Hodnocení a recenze Prezident Blaník

63 65 ?
jak hlasovat?
 • Psychotronix 60%
 • cerfik 80%
 • Jimi Joker 70%
 • antonin_nadvornik 75%
 • Pyrkh86 90%
 • jarv 65%
 • petr-holubetz 60%
 • Terezie_Terez 60%
 • panbubo 95%
 • TomasZboril 100%
všechna hodnocení (64)