Já, padouch 3

65%
Já, padouch 3

Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, který je mu k nerozeznání podobný. Až na ty vlasy.  Vraťme se ale k tomu lumpovi, který přechytračil Grua. Jmenuje se Balthazar Bratt a v osmdesátých letech minulého století byl dětskou hvězdou populární televizní show. Ke své smůle se nedokázal přenést přes její konec a od té doby škodí, kudy chodí. Nosí retro oblečení a nemožný účes, poslouchá staré písničky na kazetách a jako zbraně používá Rubikovu kostku a žvýkačkové bubliny. Prostě odporný typ. O mnoho větší sympaťák je další nováček v příběhu, Gruův bratr Dru. Je to neuvěřitelně přátelský a milý chlapík, který si ze všeho nejvíc přeje, aby ho bratr zasvětil do umění zločinu. Jenže Gru začal být zatvrzelý dobrák (dokonce tak zatvrzelý, že s ním nehnula ani otevřená vzpoura Mimoňů, kteří ho kvůli jeho dobrému chování opustili). Jediný, kvůli komu by byl Gru ochotný přejít alespoň dočasně na stranu zla, je jeho věčný soupeř Balthazar Bratt. A když si mu tenhle zastydlý klon Michaela Jacksona dovolí sáhnout na rodinu, využije všechny padoušské zkušenosti k tomu, aby své blízké zachránil. V tom mu nadšeně sekunduje jeho nově nalezený brácha Dru a jeho Mimoni, kteří si až ve vězení uvědomili, co je pro ně v životě nejdůležitější. (Cinemart)
Recenze: Já, padouch 3

Kinobox.cz
70%

Pořád ale platí, že scénář je víceméně zbytečný, na jeho vývoji nezáleží, a pokud film doporučuji, tak především kvůli jeho absurdním, vizuálně roztomilým, a především kulometným vtípkům. Není to moc, ale rozhodně to není málo.


Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
6.5
V porovnáním s druhým dílem se zas velký kvalitativní propad nekoná. Je to spíše na stejné úrovni. Největší slabinou tohoto dílu je podle mne záporák,který je příliš otravný. Já,padouch navíc dokazuje,že právě takový formát mimoňům sluší nejvíce. Na vlastní film nemají,ale dělat druhé housle jim jde výborně. Humor je už hodně dětinský a i proto si snímek užijí více děti než dospělí.
Pete69
Pete69
30 353 bodů
7
Povedený a zábavný animák. Padouch je sice spíše trapný, ale naštěstí nemá ve filmu přespříliš prostoru. Příběh slušný, animace velmi povedená, zejména co se týče vody, stínů.. Detaily, které se rok od roku zlepšují berou dech. U tohoto animáku jsem se nenudil a je vhodný i pro rodinky. ok - 70%.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Jednoznačně nejslabší díl. Mimoněma se docela šetří, a Gru a Dru to utáhnout sami nezvládli. Dějová linka s Lucy a dětma nezáživná, záporák dost bídný (zvlášť ve srovnání s předchozími díly).


Dodatečné informace

Původní název:
Despicable Me 3 (více)
  • USA Já, padouch 3
  • USA Despicable Me 3
  • USA Cattivissimo me 3
  • USA Gru 3. Mi villano favorito
  • USA Ich - Einfach unverbesserlich 3
  • USA Ja, zloduch 3
  • USA Ja Zloduch 3
  • USA Moi, moche et méchant 3
Premiéra v ČR:
29. 6. 2017
Distributor:
CinemArt
Země původu:
USA
Rozpočet:
80 mil. USD
Tržby:
1 031,6 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Já, padouch 3 je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Já, padouch 3


Podobné


Powered byJustWatch