Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Akaris
Ilona Poláková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
43
Od nejnovějších
Tarzan
(2013)
23. 12. 2014
8.5
Mocný vládce Oz
(2013)
23. 12. 2014
6
Želvy Ninja
(2014)
23. 12. 2014
8
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
23. 12. 2014
10
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
23. 12. 2014
10
Ghost Rider 2
(2011)
24. 11. 2014
10
Lorax
(2012)
24. 11. 2014
8
Cesta na tajuplný ostrov 2
(2012)
24. 11. 2014
10
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
(2012)
24. 11. 2014
7
Hněv Titánů
(2012)
24. 11. 2014
10
John Carter: Mezi dvěma světy
(2012)
24. 11. 2014
9
Underworld: Probuzení
(2012)
24. 11. 2014
8.5
Sněhurka a lovec
(2012)
24. 11. 2014
10
Amazing Spider-Man
(2012)
24. 11. 2014
8
Rebelka
(2012)
24. 11. 2014
10
Zvonilka: Tajemství křídel
(2012)
24. 11. 2014
4.5
Méďa
(2012)
24. 11. 2014
8
Temný rytíř povstal
(2012)
24. 11. 2014
9
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
24. 11. 2014
10
Nádherné bytosti
(2013)
24. 11. 2014
8.5
R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů
(2013)
24. 11. 2014
10
47 Róninů
(2013)
24. 11. 2014
8.5
Mortal Instruments: Město z kostí
(2013)
24. 11. 2014
5.5
Jack a obři
(2013)
24. 11. 2014
8.5
Království lesních strážců
(2013)
24. 11. 2014
8.5
Šmoulové 2
(2013)
24. 11. 2014
8
Osamělý jezdec
(2013)
24. 11. 2014
10
Percy Jackson: Moře nestvůr
(2013)
24. 11. 2014
8
Wolverine
(2013)
24. 11. 2014
8.5
Univerzita pro příšerky
(2013)
24. 11. 2014
8.5
Ledové království
(2013)
24. 11. 2014
9
Croodsovi
(2013)
24. 11. 2014
10
Muž z oceli
(2013)
24. 11. 2014
8.5
Thor: Temný svět
(2013)
24. 11. 2014
10
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
24. 11. 2014
10
Já, Frankenstein
(2014)
24. 11. 2014
8.5
Noe
(2014)
24. 11. 2014
8
Amazing Spider-Man 2
(2014)
24. 11. 2014
8
Godzilla
(2014)
24. 11. 2014
9
Zvonilka a piráti
(2014)
24. 11. 2014
6
1
2