Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
koz-lik
Milan
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
269
Od nejnovějších
Nymfomanka, část II.
(2014)
10. 12. 2014
6.5
Očista: Anarchie
(2014)
15. 11. 2014
7
Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý
(2014)
15. 11. 2014
7.5
Země bez zákona
(2012)
31. 10. 2014
9
Ocelová pěst
(2011)
31. 10. 2014
6
Méďa
(2012)
31. 10. 2014
8
Paul
(2011)
31. 10. 2014
8
Argo
(2012)
31. 10. 2014
7.5
Lidice
(2011)
31. 10. 2014
8
Vyměřený čas
(2011)
31. 10. 2014
6.5
Půlnoc v Paříži
(2011)
31. 10. 2014
9
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
31. 10. 2014
7.5
50/50
(2011)
31. 10. 2014
8.5
Někdo to rád horké
(1959)
31. 10. 2014
8
Cesta do hlubin študákovy duše
(1939)
31. 10. 2014
8.5
Titanic
(1997)
31. 10. 2014
8.5
Kmotr
(1972)
31. 10. 2014
9
Diktátor
(2012)
31. 10. 2014
7
Nymfomanka, část I.
(2013)
31. 10. 2014
8
Zrození Planety opic
(2011)
31. 10. 2014
9
Melancholie
(2011)
31. 10. 2014
7.5
Spider-Man
(2002)
31. 10. 2014
9
Spider-Man 2
(2004)
31. 10. 2014
9
Podfu(c)k
(2000)
31. 10. 2014
9
King Kong
(2005)
31. 10. 2014
8.5
Indiana Jones a Království křišťálové lebky
(2008)
31. 10. 2014
8.5
District 9
(2009)
31. 10. 2014
8
Kick-Ass
(2010)
31. 10. 2014
9
Černá labuť
(2010)
31. 10. 2014
9
Sociální síť
(2010)
31. 10. 2014
9
Cesta do zatracení
(2002)
31. 10. 2014
8.5
Hotel Rwanda
(2004)
31. 10. 2014
9
Příšerky s.r.o.
(2001)
28. 10. 2014
8.5
Motýlek
(1973)
28. 10. 2014
8.5
Tanec s vlky
(1990)
28. 10. 2014
8.5
Fimfárum 2
(2006)
28. 10. 2014
8.5
Vzhůru do oblak
(2009)
28. 10. 2014
9
Ukradené Vánoce Tima Burtona
(1993)
28. 10. 2014
8
Doba ledová
(2002)
28. 10. 2014
8
Jája a Pája
(1987)
28. 10. 2014
8.5
1
2
3
4
5
6
7