Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
batal
Pavel Batal
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
708
Od nejnovějších
Moje století
(2019)
14. 5. 2019
8
Plážový povaleč
(2019)
14. 5. 2019
8
Láska na druhý pohled
(2019)
14. 5. 2019
4.5
Jsem božská
(2018)
26. 6. 2018
4
Jurský svět: Zánik říše (5)
(2018)
26. 6. 2018
8
Bistro Ramen
(2018)
26. 6. 2018
8.5
Teheránská tabu
(2017)
26. 6. 2018
10
Máš ji!
(2018)
26. 6. 2018
8
Příšerky z vesmíru
(2018)
26. 6. 2018
7
Escobar
(2017)
26. 6. 2018
7.5
Já, Simon
(2018)
26. 6. 2018
7.5
Debbie a její parťačky
(2018)
26. 6. 2018
5
Ghost Stories
(2017)
26. 6. 2018
8.5
Pat a Mat znovu v akci
(2018)
26. 6. 2018
8
Profesoři zločinu
(2014)
26. 6. 2018
7.5
Manifesto
(2015)
26. 6. 2018
9.5
Backstage
(2018)
26. 6. 2018
7.5
Obchod na korze
(1965)
26. 6. 2018
10
Forrest Gump
(1994)
26. 6. 2018
10
Po strništi bos
(2017)
14. 8. 2017
7
Pád
(2016)
14. 8. 2017
6
Dunkerk
(2017)
14. 8. 2017
10
Snowden
(2016)
14. 8. 2017
5.5
Zkouška dospělosti
(2016)
14. 8. 2017
6
Teorie tygra
(2016)
14. 8. 2017
7
Komorná
(2016)
14. 8. 2017
8.5
Toni Erdmann
(2016)
14. 8. 2017
7.5
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
14. 8. 2017
8.5
Bezva ženská na krku
(2016)
14. 8. 2017
3.5
Paterson
(2016)
14. 8. 2017
7
Podfukáři 2
(2016)
14. 7. 2016
7
Než jsem tě poznala
(2016)
14. 7. 2016
7
Správní chlapi
(2016)
14. 7. 2016
8
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
14. 7. 2016
10
Mlčení jehňátek
(1991)
14. 7. 2016
10
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
14. 7. 2016
10
Tenkrát na Západě
(1968)
14. 7. 2016
9.5
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
14. 7. 2016
8.5
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
14. 7. 2016
10
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
14. 7. 2016
9.5
1
15
16
17
18