Loving Pablo (Španělsko)
« další názvy »
Španělsko Španělsko
Bulharsko Bulharsko
123 minut

Žánry

:
Drama, Krimi, Biografický, Retro
Motto: Král může být jen jeden

Obsah

:
Escobar, brutální zločinec, bezohledný vrah, narkobaron a vládce kokainového impéria, ve své době jeden z nejbohatších lidí planety. A jeden z nejnebezpečnějších. více »« méně

Režie

:
Fernando León de Aranoa

Scénář

:
Fernando León de Aranoa

Herci

:
Javier Bardem Penélope Cruz Peter Sarsgaard Julieth Restrepo Óscar Jaenada ...
Přehrát online O2
Premiéra: 14. 6. 2018
Distributor: Bontonfilm
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu Escobar. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Escobar myslíte! K 28. listopadu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27290 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  3
  0
  31. 7. 2018
  Brenan88 (41117 bodů)

  Kdybych neviděl Narcos,tak by mé hodnocení bylo určitě mnohem vyšší,ale já Narcos viděl a v mých očích je to takřka bezchybný počin,který do posledního puntíku zmapoval všechny důležité události spojené s Pablem. V tomto celovečerním snímku je zachycena jen část Pablova života a události se rychlými skoky přesouvají dopředu. Právě díky Narcos jsem si dokázal doplnit mezery mezi těmi skoky a věděl jsem o co zrovna jde. Věřím,že nezaujatý divák chvílemi ztrácel přehled. Každopádně je film výborně natočen,akční scény vypadají dobře a hlavně Bardem je jako Escobar bezchybný a démonický. Mohlo to dopadnout sice lépe,ale na druhou stranu to taky mohla být úplná katastrofa.

 • 80%
  0
  0
  29. 8. 2019
  Pete69 (12485 bodů)

  Příběh Pabla Escobara je jedinečný. Obyčejný člověk si vůbec nedokáže představit, že se něco takového vůbec mohlo udát. Zpracování příběhu je dle mého názoru nadprůměrné, děj napsal sám život a film mě do křesla usadil. Trošku mi tam neseděla Hollywoodem zprofagovaná Penélope Cruz. Možná by to chtělo obsadit méně známou herečku. Film ale celkově hodnotím jako velmi dobrý.

 • 50%
  0
  0
  19. 3. 2019
  VasaFlasa (2741 bodů)

  Sledovat Javiera Bardema a Panélope Cruz je příjemné, ale sledovat je v tak okoukaném příběhu moc zábavné není. Život Pabla Escobara se do 123 minut narvat nedá a tak se (narozdíl od Narcos) na vztah s jeho otce nedostalo a ani na Barryho Seala. Myslím, že toto téma si už více pozornosti nezaslouží a stačilo.

 • 80%
  0
  0
  6. 1. 2019
  Blackhand47XD (2005 bodů)

  Seriál Narcos patří mezi mé oblíbené seriály, proto bylo jen otázkou času, než si pustím u tuhle zkrácenou verzi Pablova příběhu, který se na něj tentokrát dívá z jiného úhlu pohledu a představuje nám i pár věcí, které seriál vynechal. Narkobaronův život nám tentokrát prezentuje jeho slavná milenka, kterou skvěle zahrála Penélope Cruz. Ani Pablo není špatně zahraný, ale na Mourovo podání se Bardem nechytá, byť je samotnému Pablovi podobnější. Jak už tu zmínilo několik lidí, vtěsnat Pablův život do jednoho filmu je opravdu složité a nižší hodnocení proto chápu. Jako doplněk k Narcosu však film funguje dobře, ale samostatně bych ho určitě nedoporučil, člověk se toho totiž zase tolik nedozví. 80%

 • 70%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1881 bodů)

  Myslím, že opravdu velkou nevýhodou celého snímku je existence seroše Narcos, sledující činy syčáka Escobara detailněji, který je samozřejmě o několik tříd lepší a propracovanější. Ovšem to porovnání není úplně fér, protože Loving Pablo jakožto film má pouze omezenou stopáž, navíc je to adaptace knihy Virginie Vallejo, na kterou se příběh z velké části zaměřuje. Tudíž říct, že Narcos jsou lepší, možná je pravdivé, ale ne úplně spravedlivé. Celkově lze však říct, že film to sice není špatný, ale tak nějak nedokáže pořádně chytnout ani zaujmout. V určitých chvílích to šlape bezvadně, ale ty chvíle jsou někdy protkané hluchými a občas nezajímavými scénami, až si člověk říká, že by si ty Narcos vlastně mohl pustit znovu. Natočený je to ale slušně, plus manželské duo Bardem a Cruz, kteří u mě oba trochu klesli kvůli jejich negativnímu postoji vůči Izraeli, je herecky fakt znamenitý. Hlavně ten Bardem je uspokojivě odpudivej.

 • 55%
  0
  0
  26. 6. 2018
  Bemiurg (1298 bodů)

  Kvalitně udělaný film, všechny postavy dobře zahrané, ale bohužel přišel pozdě. Kdybych neviděl výborný seriál Narcos, který popisuje život Pabla Escobara dost podrobně, dal bych mu mnohem vyšší hodnocení. Takhle už mi film nemá co nabídnout a je to jen takový lepší průměr.

 • 50%
  0
  0
  24. 6. 2018
  minimoj (585 bodů)

  Bohužel jsem již dříve viděla seriál, který byl teď skoro celý nacpán do dvou hodin. Takže konec mne nepřekvapil. Děj měl spát a vtip. jen skutečný životní příběh hlavního hrdiny zde byl trochu zkrácen a to je pro pochopení jeho života asi škoda. Za mne film ok

70 66 ?
jak hlasovat?
 • jirik-smerda 80%
 • Ja_Florian 90%
 • Pyrkh86 95%
 • Mikik4444 80%
 • SicarioGamer666 65%
 • Pete69 80%
 • misec 60%
 • Vurhor 70%
 • VasaFlasa 50%
 • Yancl 60%
všechna hodnocení (38)