Bezva ženská na krku

67%
Bezva ženská na krku
Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným  Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil“. Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit… (CinemArt CZ)Recenze: Bezva ženská na krku

Kinobox.cz
50%

Oba hlavní hrdinové jsou relativně příjemní. Respektive, oba hrdinové jsou ze začátku nesympatičtí a posléze si "hledají cestu ke svým srdcím" tak, jak je to zapotřebí.


Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
7
Bezva ženská na krku dokazuje,že to s českou kinematografii ještě není tak zlé jak jsem si začínal myslet. Příjemná letní komedie s výborným Ondou Vetchým v hlavní roli.Po celých 97 minut panuje příjemná atmosféra a i když se zrovna nebudete popadat za břicho,tak vám tahle ženská vykouzlí po celou dobu úsměv na tváři.
Pete69
Pete69
31 311 bodů
5
I když tato komedie je jedna z těch povedenějších ( natočené za posledních 10 let ) stejně se nemůžu ubránit pocitu, že náš film směřuje do horoucích pekel. Ondřeje Vetchého považuji za současného TOP herce, přesto nemůžu dát filmu více, než 50%. Na Jiřího Langmajera ( krále českých "kýčkomedií" ) začínám být silně alergický.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
4
Ale tak jako zasmál jsem se, párkrát. Hlavně pobavily ty kecy a naschvály mezi hlavní dvojicí. Ale jinak vesnička působí fakt dost neuvěřitelně. Jak počtem občanů, tak postavičkama, které se tam vyskytují. Ale když to člověk neřeší, tak to jako komedie ujde. Jako romantickej film taky, ale na štěstí to není nějak moc přeslazené... a všechno dobře dopadlo. Jak jinak...


Dodatečné informace

Původní název:
Bezva ženská na krku (více)
  • Česká republika Bezva ženská na krku
  • Česká republika Atrapado con una mujer perfecta
  • Česká republika Stuck with a Perfect Woman
Premiéra v ČR:
13. 10. 2016
Distributor:
CinemArt
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch