Pád

57%
Pád

Luce je poslána do internátní školy pro problémové mladistvé hned poté, co je obviněna ze žhářství, během něhož zemřel mladý chlapec. Ve škole plné zvláštních spolužáků potkává záhadného a odtažitého Daniela, který s ní ale nechce mít nic společného a až podezřele se jí vyhýbá. Luce se snaží zjistit jeho tajemství stůj co stůj. Nejen, že jí Daniel silně přitahuje, ale přijde jí na něm i něco velmi povědomého. Jako by ho snad znala tisíce let... (Fénix Distribution)
blazma
blazma
4 928 bodů
4
znovu a zase teen romantika, se scifi propojením nějaké historky. tady máme příběh o andělech. Není to špatný, ale jen mi přijde divný že ze všech andělů jen on byl schopný se zamilovat? jen on byl prokletý, tou neustálou reinkarnací? to je trošku zvláštní, ale budiž. nějak se to překousne... ale pořád to nemění nic na tom že je to skoro pořád nuda.
batal
893 bodů
6
film nema dobry rytmus...pusobi chaoticky
Radek Hnilička
100 bodů
4.5
Film nepůsobil vůbec uceleně, spoust rozmazaných záběrů, které měli působit umělecky, mě spíš rušily... a spousta otázek zůstává nezodpovězena s tím, že je to otevřené k dalšímu pokračování, na které ale nejspíš nedojde. Přišlo mi to uspěchané, rozuzlení... hm... vlastně žádné... některé události působí ve filmu naprosto zbytečně. Myslím, že to možná mělo větší potenciál, ačkoliv nejsem ultra fanda knih, ale ten v té hodině a půl využit rozhodně nebyl. V podstatě se tam toho moc ani nedělo, ale některé scény člověka i bavily, nebo vyvolaly aspoň nějakou emoci, no ten závěr podle mě úplně zabil veškeré snažení uplynulé hodiny a čtvrt.

Dodatečné informace

Původní název:
Fallen (více)
  • USA Pád
  • USA Fallen
Premiéra v ČR:
11. 5. 2017
Distributor:
Fénix Distribution
Země původu:
USA
Čeština:
Pád je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Powered byJustWatch