Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Standa.
Standa Pištěk
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
3 257
Od nejnovějších
Jan Žižka
(2022)
13. 10. 2022
6.5
Jak si nevzít princeznu
(2021)
25. 12. 2021
6
Tiché místo
(2018)
25. 12. 2021
7
Tiché místo: Část II
(2020)
25. 12. 2021
6
Úsměvy smutných mužů
(2018)
25. 12. 2021
7.5
Hellraiser
(1987)
4. 4. 2018
6
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
2. 4. 2018
8.5
Smrtonosná zbraň
(2016)
21. 3. 2018
4.5
Zesil to!
(1990)
21. 3. 2018
8
47 metrů
(2017)
21. 3. 2018
6.5
Zahradnictví: Rodinný přítel
(2017)
21. 3. 2018
3.5
Annihilation
(2018)
21. 3. 2018
6.5
Jackie
(2016)
21. 3. 2018
6
187 - Kód pro vraždu
(1997)
19. 3. 2018
7.5
November Criminals
(2017)
16. 3. 2018
4.5
Zabít Gunthera
(2017)
16. 3. 2018
4.5
Warriors
(1979)
14. 3. 2018
6.5
Vše je ztraceno
(2013)
14. 3. 2018
6.5
The F Word
(2013)
14. 3. 2018
7.5
Houdini
(2014)
14. 3. 2018
7.5
Chladný měsíc
(1991)
14. 3. 2018
5.5
Zprávař: Příběh Rona Burgundyho
(2004)
14. 3. 2018
5
Brazil
(1985)
14. 3. 2018
7.5
Rodinný film
(2015)
14. 3. 2018
6
Mimo zákon
(1986)
14. 3. 2018
6.5
Polednice
(2016)
14. 3. 2018
5.5
Čarodějnice
(2015)
14. 3. 2018
6.5
Automata
(2014)
14. 3. 2018
6
Jako malé děti
(2006)
14. 3. 2018
7.5
Matky na tahu
(2016)
14. 3. 2018
7
Kluk od vedle
(2015)
14. 3. 2018
4.5
Dámská jízda
(2017)
14. 3. 2018
5
Mlha v srpnu
(2016)
13. 3. 2018
6.5
Špatná výchova
(2004)
13. 3. 2018
5.5
Krajina smrti
(2014)
12. 3. 2018
6.5
Banksy - Exit Through the Gift Shop
(2010)
12. 3. 2018
8.5
Tlumočnice
(2005)
12. 3. 2018
6.5
13: hra smrti
(2006)
12. 3. 2018
6.5
Imperium
(2016)
12. 3. 2018
6
Ženy sobě
(2011)
12. 3. 2018
6
1
79
80
81
82