Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (USA)
« další názvy »
USA USA
94 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický
Motto: Jeho zprávy jsou vždy lepší než ty vaše

Obsah

:
Will Ferrell (Mládí v trapu, Elf) hraje Rona Burgundyho, jednoho z nejlepších televizních hlasatelů zpráv v San Diegu v roce 1970. Ron je přesvědčený, více »« méně

Režie

:
Adam McKay

Scénář

:
Will Ferrell Adam McKay

Herci

:
Will Ferrell Christina Applegate Paul Rudd Steve Carell David Koechner ...
DVD: 18. 4. 2005
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  12. 3. 2017
  Brenan88 (39353 bodů)

  Mckay a Ferrell nám přinesli kult v podobě Zpravaře. Již obsazení dalo jasně najevo,že nás čeká prvotřídní zábava. Přece jen Ferrell,Rudd,Carell,Koechner,Rogen atd... pod taktovkou Adama Mckay to nemohlo dopadnout zle. Skvělý vtip,který byl chvílemi hnán až do samého extrému absurdity. Máte masivní erekci pane Burguny - To asi dělá ten střih na kalhotech. Bavil jsem se vlastně jako u všech Willových filmů a dávám 80%.

 • 75%
  2
  0
  21. 11. 2018
  lamps (12717 bodů)

  Těžko najít film, v němž jsou chlapi za větší hovada. A ještě těžší najít snímek, ve kterém by mě to hovadství a totálně neseriózní feministický podtón tak bavily. Zprávař je o Willu Ferrellovi, jenž tu předvádí asi svůj nejpřestřelenější a nejvtipnější výkon - a víc ani vědět nepotřebujete. Občas trochu trapné a dramaturgicky nesladěné, ale zatraceně zábavné a narvané nápady a cameo rolemi, které vás srazí do kolen (vede Ben Stiller ve svém Vybíjená módu). Být skutečné zprávy takhle odvázané, tak se na ně i dívám.

 • 80%
  0
  0
  18. 7. 2015
  p.a.douch (4641 bodů)

  No celkem dost dobrý. Viděno několikrát a vždy jsem se bavil. Partička moderátorů a jejich okolí - to vám byly časy. Hlavní čtveřice je zkrátka neuvěřitelná, jeden šovinista a blb vedle druhého. Carell hraje takového blba, že Lloyd Christmas a Harry Dunne jsou proti němu molekulární fyzici. Paula Rudda nemám moc rád, ale tady mě dostal. Některý hlášky mě doopravdy odrovnaly - "Rone, mám chlupatej traktor!" Zkrátka 80 %.

 • 60%
  0
  0
  9. 12. 2015
  rkotvald (3063 bodů)

  Kvalitní zábava, ale od Willa Ferrella jsem čekal něco odzbrojujícího v jeho stylu, to ale neznamená, že svoji roli nezvládl, to vůbec ne. Překvapila mě Christina Applegateová, je stále pěkná a svůj komediálná talent umí prodat, už od dob Ženatého se závazky.

 • 75%
  0
  0
  20. 5. 2014
  Innuendo (887 bodů)

  Jo Ferrell opět válí, ale i přesto není nevtipnější postavou ve filmu. Tou je paradoxně týpek, co toho řekne za celou dobu nejméně a to Brick, kterého ztvárnil naprosto geniálně Steve Carell - kdo viděl pochopí. Svěží odpočinková komedie. Těším se na pokračování.

 • 70%
  0
  0
  12. 4. 2014
  Messiአ(505 bodů)

  Zoolander zasazený do prostředí televizních zpráv. Ujeté, bláznivé, střelené, ostatně co jiného čekat, když hlavní part tu má pod mikrákem Will Ferrell. Absurdní je to pochopitelně celé, ale několik scén je ještě brutálně nad tímto přívlastkem (hra na flétnu, jeden vyhozený odpadek, který změnil svět-nakopnutý pes, bitka stanic, cokoliv se Stevenem Carellem), zároveň zábavné na tom je, jak se to přesně strefuje do všemožných (nejen televizních) klišé – jak jinak než s příslušným hudebním doprovodem. Potěší i cameo role dalších členů Frat Packu, jako kameraman se tu mihne i Seth Rogen, který dokonce dostane na starost nejdůležitější zprávu země, možná celé planety, porod gorilího mláděte, jehož pohlaví zatím nemůžeme s platností určit, ale domníváme se, že bude ženské. Aneb detailní analýza zpravodajství TV Nova, více na tn.cz.

 • 75%
  0
  0
  26. 6. 2018
  jalovec7 (370 bodů)

  tato bláznivá komedie mě překvapila jak jen to jde. k filmu se se dostal na základě doporučení, ale nečekal sem zhola nic. obsazení a pár fotografii mě utvrdili o tom, že se bude jednat o strašlivý nesmysl a hloupý humor. hloupý humor se dostavil, ale jinak se jedná o solidní americkou komedii na odpočinek.

66 ? ?
jak hlasovat?
 • lamps 75%
 • jalovec7 75%
 • Standa. 50%
 • jarv 60%
 • Brenan88 80%
 • ballrog 55%
 • olga-pu 70%
 • rkotvald 60%
 • vladimir-lada-but 85%
 • fido68 80%
všechna hodnocení (43)

V žebříčcích uživatelů

80. místo z 103 v žebříčku uživatele filamubobes
Sdílet tuto stránku:

Partneři: