Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
m.jtecka
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
97
Od nejnovějších
Signál
(2012)
11. 3. 2012
5
Čtyři slunce
(2012)
11. 3. 2012
7
Láska je láska
(2012)
26. 1. 2012
5
Muži v naději
(2011)
22. 10. 2011
4
V peřině
(2011)
7. 7. 2011
3.5
Lidice
(2011)
7. 7. 2011
8
Příběhy obyčejného šílenství
(2005)
9. 6. 2011
8
Veni, vidi, vici
(2009)
9. 6. 2011
1.5
Medvídek
(2007)
9. 6. 2011
8
2Bobule
(2009)
1. 6. 2011
3.5
Czech Made Man
(2011)
25. 5. 2011
5
Kytice
(2000)
21. 5. 2011
6
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
21. 5. 2011
6.5
Vrchní, prchni!
(1981)
21. 5. 2011
7.5
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
21. 5. 2011
7.5
Na samotě u lesa
(1976)
21. 5. 2011
8
Slavnosti sněženek
(1983)
21. 5. 2011
7.5
Kulový blesk
(1978)
21. 5. 2011
7
Rozpuštěný a vypuštěný
(1984)
21. 5. 2011
7
Tři veteráni
(1983)
21. 5. 2011
7
Trhák
(1980)
21. 5. 2011
4.5
Jára Cimrman ležící, spící
(1983)
21. 5. 2011
7.5
Nejistá sezóna
(1987)
21. 5. 2011
4.5
Lotrando a Zubejda
(1997)
21. 5. 2011
5
Zelená míle
(1999)
21. 5. 2011
7.5
Obsluhoval jsem anglického krále
(2006)
21. 5. 2011
8.5
Vesničko má středisková
(1985)
21. 5. 2011
9
Ostře sledované vlaky
(1966)
21. 5. 2011
8
Rozmarné léto
(1967)
21. 5. 2011
8.5
Něžný barbar
(1989)
21. 5. 2011
7.5
Postřižiny
(1981)
21. 5. 2011
8.5
Černí baroni
(1992)
21. 5. 2011
4.5
Prachy dělaj člověka
(2006)
21. 5. 2011
4
Andělská tvář
(2002)
21. 5. 2011
2.5
Vy nám taky, šéfe!
(2008)
21. 5. 2011
1.5
Ro(c)k podvraťáků
(2006)
21. 5. 2011
2
Chyťte doktora
(2007)
21. 5. 2011
3.5
Účastníci zájezdu
(2006)
21. 5. 2011
3.5
Sametoví vrazi
(2005)
21. 5. 2011
4.5
Román pro ženy
(2005)
21. 5. 2011
3.5
1
2
3