Účastníci zájezdu

68%
Účastníci zájezdu
Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Najdeme mezi nimi sympatickou Jolanu, její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu, šarmantní stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol, který si chce od erotických dobrodružství odpočinout s kamarády - gayi. Průvodkyně Pamela, blondýna s růžovými brýlemi se rozhodla vytvořit z nich správnou partu. Oni se však vidí poprvé v životě! Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací, v nichž se lidé ukazují odhaleni, a to nejen do plavek. Přátelství, překvapivá setkání, letní milostná vzplanutí i divoké prázdninové vášně se odrážejí v příběhu plném humoru a jemné vieweghovské ironie.martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 234 bodů
6
Na nic si nehrající snímek s jednoduchým dějem a jemným humorem, který plyne jak jemná voda a o nic nenaráží. Charaktery postav jsou výstižné a vcelku dokonalé. Různé projevy rozdílných povah vede k trapasům i zábavným situacím, jaké se na takovém zájezdu můžou stát. Hlavně nám Čechům. Ano, češství je tu velmi znatelné. Všichni herci své postavy a jejich povahy zahráli na výbornou. Místy se zdá, že příběh pokulhává a začíná se táhnou. Přidat na tempu, zkrátila by se krapet přijatelněji stopáž, což by nebylo vůbec na škodu. Snímek údajně navazuje na typicky "homolkovskou" člověčinu a mě nezbývá než souhlasit. Jen by to chtělo ještě trochu vyladit.
Psisko59
Psisko59
32 839 bodů
5
Výborná Polívková, nedostižný Krobot (není malých rolí). Viewegh mě nudí, až na pár prvních věcí se to nedá číst, jak z toho trčí pohrdání kdečím a samožerství jako sláma z bot. Filmová adaptace to trochu obrousila, pár skvělých roliček (zapomněla jsem na dámy Štěpánkovou a Fialovou, Evu Holubovou, Kristýnu Leichtovou a - kupodivu pro mě - Boba Klepla (i když on pořád hraje, jakože civilně, sám sebe). Film vtipný, ale o skutečné dovolené dnešních Čechů v Bibione, na Lidu nebo v Chorvatsku už nic smysluplně nevypovídá.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 397 bodů
6
Přeci jen lepší než většina naší produkce. Pár dobrých hlášek by se taky našlo. Pořád to ale není žádný odvaz.


Dodatečné informace

Původní název:
Účastníci zájezdu (více)
  • Česká republika Účastníci zájezdu
  • Česká republika Holiday Makers
  • Česká republika Účastníci zájazdu
  • Česká republika Wycieczkowicze
  • Česká republika Учасники турпоїздки
Premiéra v ČR:
20. 4. 2006
Distributor:
Prima+
Země původu:
Česká republika

Předplatná

Powered byJustWatch