Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Vali
Valerie
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
117
Od nejnovějších
Proč? 13x proto
(2017)
4. 9. 2019
8.5
Princezna Mononoke
(1997)
17. 8. 2019
8.5
Zámek v oblacích
(2004)
17. 8. 2019
10
Cesta do fantazie
(2001)
17. 8. 2019
10
Prokletý ostrov
(2010)
29. 7. 2019
9
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
28. 7. 2019
9
matka!
(2017)
28. 7. 2019
8.5
Zelená kniha
(2018)
27. 7. 2019
8
Jsem božská
(2018)
21. 7. 2019
7
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
17. 7. 2019
6.5
Sedmilhářky
(2017)
15. 7. 2019
8
The Florida Project
(2017)
15. 7. 2019
7.5
Mrtví neumírají
(2019)
13. 7. 2019
4
Avengers: Endgame
(2019)
27. 4. 2019
7
Příchozí
(2016)
30. 1. 2019
9
Krásný kluk
(2018)
13. 1. 2019
7.5
Charlieho malá tajemství
(2012)
3. 1. 2019
7.5
Pýcha a předsudek
(2005)
3. 1. 2019
7.5
Naprostí cizinci
(2016)
3. 1. 2019
8
(Ne)obyčejný kluk
(2017)
3. 1. 2019
9
Zmizelá
(2014)
29. 12. 2018
8
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
23. 11. 2018
5
Bohemian Rhapsody
(2018)
23. 11. 2018
8
Hostitel
(2013)
20. 7. 2018
7
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
5. 3. 2017
8.5
Ukradené Vánoce Tima Burtona
(1993)
25. 12. 2016
9
Very Good Girls
(2013)
25. 12. 2016
6.5
Matrix Reloaded
(2003)
25. 12. 2016
7.5
Matrix Revolutions
(2003)
25. 12. 2016
9
Matrix
(1999)
25. 12. 2016
9
Melancholie
(2011)
25. 12. 2016
8.5
Anděl Páně 2
(2016)
25. 12. 2016
7
Legenda o Tarzanovi
(2016)
7. 7. 2016
8
Teorie všeho
(2014)
28. 5. 2016
7
Sousedi
(2014)
28. 5. 2016
7.5
Matroš
(2015)
28. 5. 2016
5.5
Teď a tady
(2012)
28. 5. 2016
9
Doblba!
(2005)
28. 5. 2016
9.5
Koralína a svět za tajnými dveřmi
(2009)
28. 5. 2016
9
Nedotknutelní
(2011)
28. 5. 2016
8
1
2
3