Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
dj-rocky
Radek Svoboda
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
85
Od nejnovějších
Kajínek
(2010)
30. 8. 2017
5.5
Jurský svět (4)
(2015)
30. 8. 2017
7.5
Lidice
(2011)
30. 8. 2017
6
Všemocný
(2011)
30. 8. 2017
8
Van Helsing
(2004)
30. 8. 2017
8
Strážci Galaxie
(2014)
30. 8. 2017
7
Krokodýl Dundee
(1986)
30. 8. 2017
6
Zamilovaný Shakespeare
(1998)
30. 8. 2017
6
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
30. 8. 2017
8
Čelisti
(1975)
30. 8. 2017
7
Tmavomodrý svět
(2001)
30. 8. 2017
8.5
Prometheus
(2012)
30. 8. 2017
9
Osudový dotek
(2004)
30. 8. 2017
9.5
Underworld: Boj v podsvětí
(2003)
30. 8. 2017
6.5
Trosečník
(2000)
30. 8. 2017
8
Cesta do hlubin študákovy duše
(1939)
30. 8. 2017
9
Armageddon
(1998)
30. 8. 2017
8
Strážci – Watchmen
(2009)
30. 8. 2017
8.5
Rychle a zběsile 6
(2013)
30. 8. 2017
7
Muži v černém 2
(2002)
30. 8. 2017
6.5
Blade
(1998)
30. 8. 2017
8
Dobrý voják Švejk
(1957)
30. 8. 2017
9
Rychle a zběsile
(2001)
30. 8. 2017
8
Samotáři
(2000)
30. 8. 2017
7
Kurýr 2
(2005)
30. 8. 2017
5.5
Valkýra
(2008)
30. 8. 2017
5.5
Občanský průkaz
(2010)
30. 8. 2017
5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
30. 8. 2017
8
Sherlock Holmes: Hra stínů
(2011)
30. 8. 2017
8
Drive
(2011)
30. 8. 2017
8.5
Purpurové řeky
(2000)
30. 8. 2017
7
Den nezávislosti
(1996)
30. 8. 2017
7.5
Trainspotting
(1996)
30. 8. 2017
8.5
Piráti z Karibiku – Na konci světa
(2007)
30. 8. 2017
7.5
Dannyho parťáci
(2001)
30. 8. 2017
8
Poslední skaut
(1991)
30. 8. 2017
8.5
Skála
(1996)
30. 8. 2017
8
Smrtonosná past 4.0
(2007)
30. 8. 2017
7
300: Bitva u Thermopyl
(2006)
30. 8. 2017
8
Tři veteráni
(1983)
30. 8. 2017
8
Načíst další
1
2
3