Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Škrli
Jiří Škrlant
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
46
Od nejnovějších
Čelisti
(1975)
7. 1. 2019
8.5
Smrtelné stroje
(2018)
20. 12. 2018
8.5
Nespoutaný Django
(2012)
20. 12. 2018
8
Rivalové
(2013)
20. 12. 2018
8.5
Avengers: Infinity War
(2018)
20. 12. 2018
9
Zelená míle
(1999)
20. 12. 2018
7.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
20. 12. 2018
8.5
Bohemian Rhapsody
(2018)
18. 11. 2018
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
27. 7. 2017
10
Černá zmije
(1982)
26. 7. 2017
8
Columbo
(1971)
26. 7. 2017
8.5
Městečko Twin Peaks
(1990)
26. 7. 2017
10
Ženatý se závazky
(1987)
26. 7. 2017
10
Bylo nás pět
(1995)
26. 7. 2017
5
Gilmorova děvčata
(2000)
26. 7. 2017
8.5
Okresní přebor
(2010)
26. 7. 2017
8.5
Jmenuju se Earl
(2005)
26. 7. 2017
6
Scrubs: Doktůrci
(2001)
26. 7. 2017
6.5
Top Gear
(1978)
26. 7. 2017
8.5
Mr. Bean
(1990)
26. 7. 2017
9.5
Hvězdná brána
(1997)
26. 7. 2017
6
Bratrstvo neohrožených
(2001)
26. 7. 2017
10
Živí mrtví
(2010)
26. 7. 2017
9.5
Dva a půl chlapa
(2003)
26. 7. 2017
8.5
Comeback
(2008)
26. 7. 2017
6
Futurama
(1999)
26. 7. 2017
7.5
Městečko South Park
(1997)
26. 7. 2017
5.5
M*A*S*H
(1972)
26. 7. 2017
9
Červený trpaslík
(1988)
26. 7. 2017
8.5
Dexter
(2006)
26. 7. 2017
6.5
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
26. 7. 2017
6
Hra o trůny
(2011)
26. 7. 2017
6.5
Přátelé
(1994)
26. 7. 2017
9.5
Teorie velkého třesku
(2007)
26. 7. 2017
10
Sedm
(1995)
26. 7. 2017
9
Temný rytíř
(2008)
26. 7. 2017
9.5
Pád Londýna
(2016)
24. 7. 2017
7
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
24. 7. 2017
7.5
Forrest Gump
(1994)
24. 7. 2017
9.5
Vetřelec: Covenant
(2017)
24. 7. 2017
8.5
1
2