Jste na stránce seriálu Živí mrtví. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Živí mrtví myslíte! K 26. září 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26957 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  4. 12. 2018
  Brenan88 (40533 bodů)

  Jeden z nejlepších hororových seriálu dnešní doby,kterému bohužel s každou další sérií dochází dech. Ze začátku jsem seriál sledoval pravidelně a velmi mě bavil,ale to co se seriálem děje v dnešní době mi už takovou radost nedělá. PS: Masky na seriál vypadají velmi dobře.

 • 65%
  0
  1
  26. 1. 2018
  Danny F. (11122 bodů)

  Málo zombie běsnění, za to povedené. Hodně zbytečných keců a řešení zbytečností co, kdo s kým atd. Za můj oblíbený žánr dám kolik dám, snad se to ještě řádně rozjede.

 • 80%
  3
  0
  3. 4. 2017
  JosefTomas (6664 bodů)

  Hodnocení jednotlivých sériích. 1. série: Nebyl to žádný světoborný start a většinou se jelo na jistotu. Jako úvod to šlo, ale držet se víc předlohy, bylo by to zajímavější. (60%)2. série: Perfektně uchopená série, která alespoň graduje a dokáže i překvapit. (70%) 3. série: Perfektně dodělaná druhá, konečně to nabírá plné obrátky a vrcholně graduje. (85%)4. série: Vzala to nejlepší z trojky a akceptovala to do drsnější podoby. Příběhově také pokročila a pár kroků vpřed, takže super. (90%) 5. série: Některé nové postavy ok, některé vám jsou de facto ukradený, ale umí to příjemně zpestřit. Nové prostředí také dokáže zaujmout a je to po vězení celkem dobrá náhrada. (95%) 6 série: Hodně silná série, která položí několik silných kamenů do velké skládačky. Poslední díl plně překvapuje a je pro fanoušky dost k vzteku. (95%) 7. série: Tato série jede enormně rychlou nudou, která nepoleví ani na chvíli. Buď se něco kecá, nebo se kecá ještě víc. Finále naštěstí vyvrcholí a zároveň navnadí k další sérii. Jen je škoda, že k tomu musíte vytrpět 15 epizod, pro tuto sérii jsou důležité asi jen tři díly (75%) Celkově ale série mají vadu, že někdy jsou díly, které vám nabudí adrenalin v žilách a jiné zase, že budete doufat, aby to už skončilo. Na závěr musím říct, že si drží poměrně dost vysokou kvalitu a AMC narazilo na zlatou žílu, ze které bude čerpat ještě dlouho. Rozhodně nejde o bezchybný seriál, ale nějaké to uznání si zaslouží. 8 série: Bohužel, po pár dílech jsem ztratil zájem, hold už se přesunu k něčemu "živějšímu" a tohle nechám být, pro mě začal seriál už ztrácet onu kvalitu a přesunul se k těm typickým, kde se jeden je, aby bylo dost dílů, ale mě to už hold nebaví. Možná to někdy zkusím, ale ne hned.

 • 80%
  1
  0
  1. 12. 2012
  kedl (6366 bodů)

  Zatím první série a v pohodě, už se těším na druhou a třetí!!

 • 45%
  0
  1
  15. 11. 2016
  Pas (6204 bodů)

  Za první tři série absolutorim.Poté děj i akce začínají vadnout ale zřejmě si tam každý něco najde. To co nám však servírují v sedmé řadě ...Vem to hovno, rožvýkej to hovno , polkni to hovno.Žádná akce, žadné naháněčky o přestřelkách se ani nezmiňuji jen pseudo psychologické žvásty především týpka s bejzbolkou u kterého producent zřejmě podepsal dlouhodobou smlouvu a tak ho budeme vidět s jeho "Cecille" i dále. Občas ji bude mít sám , jindy mu ji podrží někdo jiný..Malou naději jsem vkládal do mladé generace ale i Kárl zklamal a tak místo kulky do palice zase psychožvatlanice.Po zkušenostech se zombíky asi nikdo nepochopil , že když padne hlava padne celé tělo...včetně toho psychotlachala. Uffff , lidé kteří si prošli takovým martýriem se nemohou chovat jako dobytek z chlíva který jde na porážku. Tady AMC přestřelila , respektive usnadnila si velice práci a do boje šel scénář žvanění,nudy a nelogického chování postav . V příštím díle zase určitě napřeskáčku navštívíme krále ze ZOO a ujistíme se , že černý chlapík s holí cvičí svého svěřence zdatně. Prasata žerou zombíky a ty pak Neganovi boys.Jistě, odplata Ricka a jeho ekipy je možná v plánu,někde na konci posledního dílu jen nevím jestli to až tam dokoukám...

 • 75%
  0
  0
  28. 12. 2012
  Standa. (6160 bodů)

  Stylový zombie seriál, za kterým stojí dost známá jména.

 • 60%
  0
  0
  6. 1. 2011
  Tom Hardy (4846 bodů)

  Uf, tolik otravných klišé a vaty jsem v jednom seriálu neviděl už dlouho. Na každý díl padá jeden originální moment (první díl má tank, druhý pochod mezi mrtvými, třetí ruku, čtvrtý masakr v lese, pátý loučení se sestrou a šestý pravdu o T19) a tuna pitomého chování a natahování již tak dlouhých scén. Fakt, že už každý druhý zombie film/seriál vykrádá úvodem Den Triffidů rovnou přecházím. Ale opravdu musí být „nezvykle“ hlavní krysou nejlepší přítel? Tradičně se musela objevit skupinka debilů, která těsně splněním úkolu (v tomhle případě získání tašky) zadělá na nový problém? Vážně byla nápaditost tvůrců tak malá, že se hned dvakrát pokusili dolovat emoce sprchou? A maximální palec dolů za nejblbější využití působivého tracku ze Sunshine – dát to do pozadí scény, kdy se jen jede autem, to už zavání tvůrčí krizí. Skvělé masky, obstojné obsazení, výborný vizuál, jeden dobrý nápad na díl a děje tak stěží na celovečerní film. Podobně blbě nafouknuté, jako tematicky spřízněné Jericho… UPDATE: Výborné finále druhé sezóny (a odstranění nejotrvanější postavy) mě přemluvilo ke sledování třetí. A ta je naprosto výborná! Zvedám proto hodnocení z původních 45% na 60%. Jsem zvědavý, jak s hodnocením zahýbá sezóna čtvrtá.

 • 70%
  0
  0
  24. 2. 2013
  bidlobox (3794 bodů)

  Jeden můj mladý kolega, kterému jsem před časem doporučil sledování seriálu Game of Thrones, na mne "na oplátku" neustále dorážel, ať se podívám na zombie seriál The Walking Dead. Jenže problém je v tom, že on je fanda na zombíky, kdežto já zas až tak ne. Vlastně vůbec ne. V GOT je strpím v rámci příběhu, ale dívat se na zombie seriál, to je něco dočista jiného. Ale ukecával mne tak dlouho, až jsem se při přející příležitosti podíval alespoň na pilotní díl. Ale upřímně se tak stalo spíše díky dvěma jménům, která za ním stojí: Franka Darabonta a Andrewa Lincolna. Nápad s poldou, který v kómatu přežil apokalypsu a po svém probuzení zjišťuje, že jeho svět se proměnil v zombie park a jeho rodina je fuč, takže po ní začne pátrat, je docela zajímavý a pro příznivce žánru asi dost lahůdkový, ale filmové vyprávění mi přišlo místy docela nudné a zombíci takoví, no... příliš klasičtí. Pár zapamatovatelných momentů se našlo, třeba Rickyho vjezd do města na koni (sic ho měl raději nechat na pastvinách), scéna s tankem nebo (horní) půlka zombie plazící se po parku. Ta mi přišla paradoxně nejvíc živá, chvála trikařům. Ale to je pořád dost málo, abych obětoval svůj čas na dalších nějakých 30-40 dílů, které momentálně následují a budou asi přibývat. To by se pak ze mě asi postupně taková zombie také stávala.

 • 80%
  0
  0
  27. 9. 2012
  TARANTlNO (3331 bodů)

  Nevím proč,ale nemohl jsem od toho odtrhnout oči a musel jsem sledovat aspoň 3 díly denně. 28 dní poté Darabontův WALKING DEAD strčí do kapsy.Působivé napětí.Vztahy a konflikty mezi postavami jsou výborné a k nakousnutí (jako chodec do potravy).Kdo se rád dívá na zombie a vnitřnosti na denním pořádku,hororový prostředí,napětí na maximum,každodenní přežití,tísnivý strach - kdy se budete v noci při sledování otáčet za svý záda - ten nesmí zaváhat a musí Walking Dead ochutnat,protože to opravdu stojí za to.Seriál,který se nezastavý ohledně sledovanosti,ale půjde nahoru. A ta vyvražd'ovačka....!

 • 50%
  0
  0
  23. 2. 2015
  Larrysbride (2069 bodů)

  1. řada: 100%, 2. řada: 85%, 3. řada: 60%, 4. řada: 40%

 • 100%
  0
  0
  29. 11. 2012
  karlik4801 (1939 bodů)

  Obsahuje spoilery. Jako velký fanoušek zombie filmů jsem byl nesmírně nadšen že existuje i seriál. A to sakra výborný. Navíc s originálním názvem pro nemrtvé - chodci, walkers. Masky a make-up jsou výborné, nechápu jak to ti maskéři dokáží. 1. série (90%) Řešení kde se bude, jestli existuje vojenská základna, poznávání nového světa, všichni nesnáší Lori, ztratí se Merle 2. série (80%) Krok drží jediná postava, všichni diváci si zamilují zabijáka chodců, trochu je to Ordinace v růžové a chybí pořádná vyvražďovačka, bohužel smrt Shanea 3. série, čtyři díly (100%) Nové místo pro usídlení, získávání místa pro usídlení, po dlouhé době napětí, smrt hlavních postav, konečně víte co je s Merlem, vyvražďovačky. Česká facebooková stránka The Walking Dead (Živí mrtví), ptejte se, spekulujte a sledujte fotky zde. :) http://www.facebook.com/TheWalkingDeadCZ

 • 100%
  0
  0
  17. 12. 2015
  czech-movie (1473 bodů)

  Nejlepší postapokalyptický seriál z prostředí zombie. Žiju s postavou Ricka od začátku a ta proměna je prostě dokonalá.

  • příběhy
  • napětí
  • postavy
  • barvy kamery
  • zvuk
  • 100%
   0
   0
   5. 12. 2014
   strachovka (824 bodů)

   Skvělý seriál se zombie tématikou. Pan Lincoln se skvěle zhostil role Ricka a předvádí nejen fanouškům komiksu, skvělý počin.

  • 90%
   0
   0
   12. 12. 2010
   tamura (760 bodů)

   Frank Darabont autorsky i producentsky zaštítil projekt šestidílného seriálu, který před díváky přišel s nelehkým úkolem. Omleté a mnohokrát zpracované téma infikované civilizace neznámým virem (nebo kýhočerta čím), který z občanů činí chodící mrtvoly a mezi nimi přežívají hrstky statečných. Seriál ovšem vykazuje vysoké kvality - jak obsazením, tak snahou neopírat se jen o vystřelování mozků, ale nahlédnout i do myšlení hrdinů, sdílet jejich strach i naděje, šikovně kloubí i to,co si sebou hrdinové nesou z dnů před katastrofou a při tom zůstává na půdě žánru. Docela by mě zajímalo, jak vypadá komiks, který byl předlohou a co by asi ze seriálu zbylo, kdyby ho dělal někdo méně zručný a přemýšlivý, než je Darabont. Zkrátka a dobře, bavil jsem se a po šestém finálním dílu se těším na další sérii. Velký potlesk pro obsazení hlavní role Andrew Lincolnem!

  • 80%
   0
   1
   21. 12. 2012
   bafik (706 bodů)

   je to mazec.jak si cválá na koníkovi do města hrubé

  • 95%
   0
   0
   10. 4. 2016
   Kamil3 (524 bodů)

   Už je za námi 6 série a musím říct že si Walking dead udržují stále standard a tak patří stále mezi top 10 ...Už se nemůžu dočkat další série za mě to je 95 procent.

  • 100%
   0
   0
   6. 1. 2016
   baranovakova6 (436 bodů)

   Tak z 5. série jsem si sedla na zadek. Úžasné zobrazení lidských hranic a to co se může člověku honit hlavou, když zažívá to nejhorší a nemyslitelné co se děje v příběhu. Díly s hlubokými emocemi a myšlenkami. Úžasná nečekaná a překvapivá změna nepřítele. Už mi tak přijde jako by "mrtváci" byli pouze jako otravný kousavý hmyz a skutečný nepřítel je mnohem zákeřnější, nepředvídatelný, brutální a nehumánní.

   • úžasná postava Derila, hlavně mi ho nezabíjejte
   • 40%
    0
    0
    13. 2. 2018
    Kverulant (213 bodů)

    Jediný důvod, proč se dívat na umírněný pomalý seriál se slušňáky, je ten, že nevíte o skvělé nadupané komiksové předloze, která si rozhodně nebere servítky. Po zklamání z první série už považuju za zbytečné to dál sledovat a radši vyhlížím další díly komiksu.

   • 95%
    0
    0
    30. 4. 2020
    Temný Pán ze Sithu (208 bodů)

    Živí mrtví je ohromný projekt, a dopadl na výbornou.... Každá série má své kouzlo. Mám shlédnuto všech 10 sérii, a každá byla perfektní. Ano 8ma série je nejnudnější nicméně ji potřebujeme k dalšímu pochopení. Příchod Šeptačů v 9 byl naprosto famózní..masky jsou precizně udělané.. A dějové zápletky jsou naprosto dokonale, kamera akce dialogy naprostá lahůdka proto tak vysoké hodnoceni

   • 60%
    0
    0
    10. 8. 2016
    Pedro8 (39 bodů)

    Zombíci potěší všechny zombie milovníky, o tom jako žádná. Není nad to, když se na pěkný ženský sápe chodec. Nicméně v tolika sezónách udržet se nějakého standardu je náročné, takže určitě skvělé odreagování, ale na druhou stranu je to prostě jen další seroš :)

   83 ? ?
   jak hlasovat?
   • JoeyDeLuca 85%
   • radim-pavlicek 50%
   • Flígloš 90%
   • Lucy Lu 95%
   • Temný Pán ze Sithu 95%
   • Pyrkh86 40%
   • anna-vacinova 100%
   • mims 90%
   • Simii 100%
   • lenka-fojtova 75%
   všechna hodnocení (140)

   V žebříčcích uživatelů

   1. místo z 7 v žebříčku uživatele xvikivx
   1. místo z 3 v žebříčku uživatele Temný Pán ze Sithu
   2. místo z 9 v žebříčku uživatele Dellanir
   2. místo z 12 v žebříčku uživatele RedDragon
   2. místo z 11 v žebříčku uživatele pavel-tvrdik
   3. místo z 21 v žebříčku uživatele AryaCZE
   3. místo z 6 v žebříčku uživatele JoeyDeLuca
   4. místo z 8 v žebříčku uživatele xjane
   4. místo z 6 v žebříčku uživatele enrico-bonsch
   3. místo z 3 v žebříčku uživatele killer