Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
david-dolezal
David Doležal
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
97
Od nejnovějších
Love Bite
(2012)
21. 3. 2016
8
Živí mrtví
(2010)
21. 3. 2016
8
Grimm
(2011)
21. 3. 2016
9
Vlčí mládě
(2011)
21. 3. 2016
9
Lost Girl
(2010)
21. 3. 2016
9
Zkurvenej pátek
(2000)
21. 3. 2016
7.5
S láskou, Rosie
(2014)
21. 3. 2016
8
Raubíř Ralf
(2012)
21. 3. 2016
9
Mapy ke hvězdám
(2014)
21. 3. 2016
3
(J)elita ze střídačky
(2006)
21. 3. 2016
7.5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
21. 3. 2016
8
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
21. 3. 2016
8
Footloose: Tanec zakázán
(2011)
21. 3. 2016
8
Co jsme komu udělali?
(2014)
21. 3. 2016
8.5
Sousedi
(2014)
21. 3. 2016
9
Jak vycvičit draka 2
(2014)
18. 1. 2016
9
Jak vycvičit draka
(2010)
18. 1. 2016
8.5
Temný rytíř povstal
(2012)
18. 1. 2016
9
Temný rytíř
(2008)
18. 1. 2016
9
Velká šestka
(2014)
17. 1. 2016
9.5
22 Jump Street
(2014)
15. 1. 2016
10
Na hraně zítřka
(2014)
15. 1. 2016
9.5
Já, legenda
(2007)
14. 1. 2016
10
Vlk z Wall Street
(2013)
14. 1. 2016
10
Avatar
(2009)
14. 1. 2016
8.5
Forrest Gump
(1994)
14. 1. 2016
8
Papírová města
(2015)
14. 1. 2016
6.5
Lower Learning
(2008)
14. 1. 2016
6.5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
14. 1. 2016
7
Avengers
(2012)
14. 1. 2016
7.5
Vybíjená
(2015)
14. 1. 2016
8
Jurský svět (4)
(2015)
14. 1. 2016
8
Bejvalek se nezbavíš
(2009)
14. 1. 2016
8
Vejška
(2014)
14. 1. 2016
8.5
V hlavě
(2015)
14. 1. 2016
8.5
Univerzita pro příšerky
(2013)
14. 1. 2016
8.5
Batman začíná
(2005)
14. 1. 2016
9
Auta 2
(2011)
14. 1. 2016
8.5
Stážisti
(2013)
14. 1. 2016
9.5
Nedotknutelní
(2011)
14. 1. 2016
8.5
1
2
3