Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Dubínka
Zuzka Pechová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
112
Od nejnovějších
Maléry pana účetního
(1980)
26. 8. 2020
7
Hon
(2012)
26. 8. 2020
9.5
Blbý a blbější
(1994)
26. 8. 2020
8
Občan Kane
(1941)
1. 3. 2017
9
96 hodin
(2008)
1. 3. 2017
9
Televizní noviny
(1994)
1. 3. 2017
0
Šestý smysl
(1999)
20. 2. 2017
9.5
Simpsonovi
(1989)
20. 2. 2017
10
TRON: Legacy 3D
(2010)
20. 2. 2017
7.5
Malý velký muž
(1970)
2. 12. 2016
9
Ztraceno v překladu
(2003)
2. 12. 2016
9
Indiana Jones a chrám zkázy
(1984)
2. 12. 2016
9
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
14. 9. 2016
9.5
V Bruggách
(2008)
14. 9. 2016
9
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
14. 9. 2016
8
Poslední akční hrdina
(1993)
14. 9. 2016
6.5
Skrytá identita
(2006)
31. 8. 2016
9
Expendables: Postradatelní
(2010)
31. 8. 2016
8
Star Trek: Do temnoty
(2013)
31. 8. 2016
9
Krvavý diamant
(2006)
9. 8. 2016
9
Butch Cassidy a Sundance Kid
(1969)
9. 8. 2016
9.5
Mrtvý muž
(1995)
9. 8. 2016
9
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
29. 7. 2016
9
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
29. 7. 2016
10
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
29. 7. 2016
8.5
Sherlock Holmes
(2009)
15. 7. 2016
8
Já, robot
(2004)
15. 7. 2016
8.5
Tenkrát na Západě
(1968)
15. 7. 2016
9.5
Hra
(1997)
9. 6. 2016
8.5
Sugarlandský expres
(1974)
9. 6. 2016
7.5
Na sever severozápadní linkou
(1959)
9. 6. 2016
8.5
Absolvent
(1967)
31. 5. 2016
9
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
31. 5. 2016
8.5
1492: Dobytí ráje
(1992)
31. 5. 2016
7.5
Strach a hnus v Las Vegas
(1998)
11. 5. 2016
7.5
Děcka jsou v pohodě
(2010)
11. 5. 2016
7
Partička
(2011)
11. 5. 2016
7
Četa
(1986)
28. 4. 2016
9
Psycho
(1960)
28. 4. 2016
9
Výměna
(2008)
28. 4. 2016
9
1
2
3