Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Slonik86
Lucie Besedová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
57
Od nejnovějších
Půlnoc v Paříži
(2011)
15. 5. 2014
10
Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců
(2013)
15. 5. 2014
8
Atlas mraků
(2012)
15. 5. 2014
9.5
Fotři jsou lotři
(2010)
15. 5. 2014
7
Hudba z Marsu
(1955)
25. 4. 2014
6.5
Hotel Modrá hvězda
(1941)
25. 4. 2014
7.5
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
25. 4. 2014
8.5
Pojedeme k moři
(2014)
25. 4. 2014
8.5
Yves Saint Laurent
(2014)
2. 4. 2014
8.5
Ona
(2013)
2. 4. 2014
9.5
Grandhotel Budapešť
(2014)
2. 4. 2014
10
Pokání
(2007)
1. 4. 2014
6.5
Simpsonovi ve filmu
(2007)
1. 4. 2014
10
Simpsonovi
(1989)
1. 4. 2014
10
Než si pro nás přijde
(2007)
1. 4. 2014
8
Nauka o snech
(2006)
1. 4. 2014
8
Pěna dní
(2013)
1. 4. 2014
10
Avatar
(2009)
1. 4. 2014
10
Hej-rup!
(1934)
1. 4. 2014
8.5
Nezlobte dědečka
(1934)
1. 4. 2014
8
Ducháček to zařídí
(1938)
1. 4. 2014
10
Přednosta stanice
(1941)
1. 4. 2014
9.5
Viditeľný svet
(2011)
1. 4. 2014
8
Amélie z Montmartru
(2001)
1. 4. 2014
10
Černá labuť
(2010)
1. 4. 2014
9
Protektor
(2009)
1. 4. 2014
7.5
Vrchní, prchni!
(1981)
1. 4. 2014
8.5
Prometheus
(2012)
1. 4. 2014
6
Gran Torino
(2008)
1. 4. 2014
9.5
Pýcha a předsudek
(2005)
1. 4. 2014
8
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
1. 4. 2014
9.5
Postřižiny
(1981)
1. 4. 2014
8
Big Lebowski
(1998)
1. 4. 2014
4
Láska nebeská
(2003)
1. 4. 2014
9
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
1. 4. 2014
6
Na samotě u lesa
(1976)
1. 4. 2014
9.5
Tajemství hradu v Karpatech
(1981)
1. 4. 2014
8
Vesničko má středisková
(1985)
1. 4. 2014
8.5
Titanic
(1997)
1. 4. 2014
8
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
1. 4. 2014
3.5
1
2