Fotři jsou lotři

59%
Fotři jsou lotři
Plakát traileru

Nejhorší věcí v životě Grega Jebala (Ben Stiller) je jeho tchán Jack Byrnes (Robert De Niro). Na to si už za tu dobu, co žije s dcerou bývalého elitního agenta tajných služeb stačil zvyknout. Vztah vzájemně trpěné tolerance přežil fázi seznamování, svatebních příprav, dokonce i vzájemného setkání rodičů Grega a jeho ženy Pam (Teri Polo). Ve třetím díle Jebalovic komediální rodinné kroniky se ovšem schyluje k Velkému třesku. Greg se chce konečně stát neformální hlavou rodinného klanu, čemuž se Jack pochopitelně zuby nehty brání.

U Jebalů právě zaťukala na dveře krize středního věku. Greg už přišel na to, že povolání zdravotní bratr není to, co by z něj v očích jeho pětiletých dvojčat dělalo hvězdu, a hlavně nesype tolik, kolik by rodinný rozpočet potřeboval. Začne proto po práci melouchařit v jedné farmaceutické firmě, což probudí radary podezíravého tchána, zvlášť když zjistí, že tamní Gregova nadřízená (Jessica Alba) je víc než rozkošná. Nejen podezření z nevěry zjitří klima gigantické rodinné sešlosti, která se uskuteční na počest oslavy pátých narozenin malých Jebalů. Pozvání na oslavu přijme i Pamin bývalý přítel Kevin (Owen Wilson), Jackův velký favorit, který se rozhodne probudit bývalé vášně, snubnímu prstýnku na Pamině prstu navzdory. V dusné atmosféře se Greg definitivně rozhodne ukázat celému světu a především tchánovi, že je pravou hlavou rodiny, nicméně prostředky, které pro to zvolí, vytvoří řetězec katastrofálně komických situací, jež jeho autoritu rozhodně neposílí.
Recenze: Fotři jsou lotři

Kinobox.cz
45%

Fotři jsou lotři jsou jednoznačně nejslabším dílem série, který můžete s klidem v kinech ignorovat. Vzhledem k tomu, že je snímek uváděn s dabingem a nabízí jen recyklaci již viděného, bohatě stačí počkat, až to půjde v televizi. Na návštěvu kina toho Jebalové tentokrát nabízejí málo.


martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 234 bodů
6
Třetí pokračování se mi zdá už nějak zcela zbytečné. Uběhlo pár let, děti vyrostli a zábavnost polevila. Alespoň pro první polovinu příběhu. Ten je skutečně až nehorázně tuctový. A já si říkal, kam se poděla všechna ta legrace? A vida, po překročení druhé poloviny snímku jakoby se všichni vzpamatovali a vše se vrátilo do starých kolejí. Opět se rozehrála situace plná nedorozumění a skutků. Jenomže jako celek to působí velice slabě. Spousta scén je již neoriginální a okoukané. Charaktery postav prostě nedokázali přinést nic nového, a tak se vše z předchozích počinů opakuje. Inu, jak jsem psal výše, tento díl snad ani neměl vzniknout, protože ty předchozí značně poškozuje.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
4
Dost suchy, oproti předchozím. Viděl jsem to včera a dnes v noci jsem blil a měl sračku, ale nepřisuzuju to shlédnutí tohoto filmu. I když jsou filmy, po kterejch bych se nedivil... Chyběla v tom vtipnost, té tam bylo pomálu... a to je pro komedii dost zásadní... V podstatě jedna taková větší nudička to byla, no...
hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
Kupodivu jsem se bavil o dost víc než u dvojky. Naštěstí tu prcci nehrají hlavní roli (což podle názvu hrozilo) a Hoffmanna a Straisandky je tu taky pomálu.

Dodatečné informace

Původní název:
Little Fockers (více)
 • USA Fotři jsou lotři
 • USA Little Fockers
 • USA Ahora los padres son ellos
 • USA Entrando Numa Fria 3
 • USA Fotri sú lotri
 • USA Meet the Fockers Sequel
 • USA Meet the Little Fockers
 • USA Meet These Little Fockers
 • USA Meine Frau, unsere Kinder und ich
 • USA Mon beau-père et nous
 • USA Vi presento i nostri
Premiéra v ČR:
23. 12. 2010
Distributor:
Bontonfilm
Země původu:
USA
Rozpočet:
100 mil. USD
Tržby:
310,65 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Fotři jsou lotři je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Fotři jsou lotři


Powered byJustWatch