Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
renata-kamenska
Renata Kamenská
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
63
Od nejnovějších
Pojedeme k moři
(2014)
15. 5. 2014
10
Bony a klid 2
(2014)
15. 5. 2014
10
Hurá do pravěku!
(2012)
15. 5. 2014
5.5
Doupě
(2014)
15. 5. 2014
9.5
Divergence
(2014)
15. 5. 2014
9.5
Jedna za všechny
(2014)
15. 5. 2014
10
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
6. 3. 2014
9
Velká nádhera
(2013)
6. 3. 2014
9.5
Zlodějka knih
(2013)
6. 3. 2014
9.5
Památkáři
(2014)
6. 3. 2014
9.5
Jasmíniny slzy
(2013)
6. 3. 2014
10
Rivalové
(2013)
6. 3. 2014
9.5
Jen 17
(2013)
6. 3. 2014
9.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
6. 3. 2014
10
Kapitán Phillips
(2013)
6. 3. 2014
8.5
Velká oříšková loupež
(2014)
6. 3. 2014
10
Terapie láskou
(2012)
6. 3. 2014
9
Angelika
(2013)
6. 3. 2014
10
Ledové království
(2013)
6. 3. 2014
9
10 pravidel jak sbalit holku
(2014)
6. 3. 2014
10
Bláznivá, zatracená láska
(2011)
6. 3. 2014
8
Šmoulové 2
(2013)
6. 3. 2014
8.5
Konfident
(2012)
6. 3. 2014
10
Ona
(2013)
6. 3. 2014
6.5
Přežijí jen milenci
(2013)
6. 3. 2014
7
Noe
(2014)
6. 3. 2014
8.5
Ať žije svoboda
(2013)
6. 3. 2014
6.5
Grandhotel Budapešť
(2014)
6. 3. 2014
5.5
Borgman
(2013)
6. 3. 2014
5.5
Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
(2014)
6. 3. 2014
7
Philomena
(2013)
6. 3. 2014
7
Vampýrská akademie
(2014)
6. 3. 2014
3
Fair Play
(2014)
6. 3. 2014
6
300: Vzestup říše
(2014)
6. 3. 2014
4.5
Kameňák
(2003)
22. 2. 2014
10
Slunce, seno a pár facek
(1989)
22. 2. 2014
10
Slunce, seno, erotika
(1991)
22. 2. 2014
10
Slunce, seno, jahody
(1983)
22. 2. 2014
10
Příběh kmotra
(2013)
22. 2. 2014
10
Dědictví aneb Kurva se neříká
(2014)
22. 2. 2014
1
1
2