Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
vlastimil.v
Vlastimil Valdman
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
205
Od nejnovějších
Osm hrozných
(2015)
7. 4. 2016
7
Kameňák 2
(2004)
7. 4. 2016
0
Miami Vice
(2006)
7. 4. 2016
7
Amadeus
(1984)
7. 4. 2016
7.5
Světáci
(1969)
5. 7. 2015
7.5
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
5. 7. 2015
9.5
Terminátor
(1984)
5. 7. 2015
4
Batman začíná
(2005)
5. 7. 2015
10
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
5. 7. 2015
5
Šestý smysl
(1999)
5. 7. 2015
6.5
Mlčení jehňátek
(1991)
5. 7. 2015
8
Adéla ještě nevečeřela
(1978)
5. 7. 2015
7
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
5. 7. 2015
8.5
Hanebný pancharti
(2009)
5. 7. 2015
7
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
5. 7. 2015
10
Já, padouch
(2010)
5. 7. 2015
4
Střihoruký Edward
(1990)
5. 7. 2015
6.5
Smrtonosná past
(1988)
5. 7. 2015
10
Americká krása
(1999)
5. 7. 2015
6
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
5. 7. 2015
9
Dokonalý trik
(2006)
5. 7. 2015
7.5
Láska nebeská
(2003)
5. 7. 2015
6.5
Limonádový Joe aneb Koňská opera
(1964)
5. 7. 2015
7.5
Pátý element
(1997)
5. 7. 2015
9
Statečné srdce
(1995)
5. 7. 2015
8
Sherlock Holmes
(2009)
5. 7. 2015
8
Avengers
(2012)
5. 7. 2015
1.5
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
5. 7. 2015
9
Na samotě u lesa
(1976)
5. 7. 2015
9
Gran Torino
(2008)
5. 7. 2015
5.5
Vetřelci
(1986)
5. 7. 2015
5
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
5. 7. 2015
10
Titanic
(1997)
5. 7. 2015
8
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
5. 7. 2015
8.5
Já, robot
(2004)
5. 7. 2015
5
Sedm
(1995)
5. 7. 2015
6.5
Vetřelec
(1979)
5. 7. 2015
5.5
Gladiátor
(2000)
5. 7. 2015
6
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
5. 7. 2015
3
Vesničko má středisková
(1985)
5. 7. 2015
10
Načíst další
1
2
3
4
5
6