Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
wop
Jan Polák
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
634
Od nejnovějších
Mandalorian
(2019)
12. 11. 2019
9.5
Chlapec, který se stane králem
(2019)
21. 10. 2019
7.5
Prací automat
(2019)
19. 10. 2019
9
Batwoman
(2019)
7. 10. 2019
4
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
4. 3. 2019
6
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
(2018)
18. 12. 2018
6.5
M*A*S*H
(1972)
18. 12. 2018
9
Galveston
(2018)
18. 12. 2018
7.5
Let
(2012)
25. 11. 2018
6
Poslední dům nalevo
(2009)
25. 11. 2018
5.5
Dívka
(2018)
17. 11. 2018
6.5
Siberia
(2018)
19. 9. 2018
6.5
Podezření
(2000)
6. 9. 2018
5
Escobar
(2017)
6. 9. 2018
7
Nepřátelé
(2017)
1. 5. 2018
8.5
Nespoutaný Django
(2012)
1. 5. 2018
7.5
Nejtemnější hodina
(2017)
26. 3. 2018
8
Kajínek
(2010)
8. 3. 2018
9
Jak byl dobyt Západ
(1962)
25. 1. 2018
7.5
X-Men
(2000)
17. 1. 2018
1
Valerian a město tisíce planet
(2017)
30. 12. 2017
7.5
LEGO® Batman film
(2017)
30. 12. 2017
9
Strážci Galaxie 2
(2017)
30. 12. 2017
8
Kráska a zvíře
(2017)
30. 12. 2017
6.5
Wind River
(2017)
30. 12. 2017
9
Osvícení
(1980)
20. 12. 2017
8
2001: Vesmírná odysea
(1968)
20. 12. 2017
7
Do morku kosti
(2010)
15. 3. 2017
8.5
Dům z karet
(2013)
1. 3. 2017
9
Doctor Strange
(2016)
18. 1. 2017
5.5
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
(2016)
14. 12. 2016
7.5
Nesmrtelný
(2015)
3. 12. 2016
8
Hemingway & Gellhorn
(2012)
30. 11. 2016
7.5
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
18. 11. 2016
6.5
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
17. 11. 2016
4
Legenda o Tarzanovi
(2016)
23. 9. 2016
7.5
Spartakus: Bohové arény
(2011)
13. 4. 2016
9.5
Spartakus
(2010)
13. 4. 2016
9
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
13. 4. 2016
8
Ten kluk je postrach 2
(1991)
16. 3. 2016
2.5
Načíst další
1
13
14
15
16