Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jprmusic
Jiří Rousek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
157
Od nejnovějších
Kmotr II
(1974)
18. 8. 2015
10
Zabil jsem Einsteina, pánové...
(1969)
18. 8. 2015
4.5
Dívka na koštěti
(1971)
18. 8. 2015
5.5
Zmizelá
(2014)
18. 8. 2015
7.5
Dokonalý trik
(2006)
18. 8. 2015
9
Vynález zkázy
(1958)
18. 8. 2015
7
Interstellar
(2014)
18. 8. 2015
3
Bílá paní
(1965)
18. 8. 2015
6.5
Kdo chce zabít Jessii?
(1966)
18. 8. 2015
5.5
Ducháček to zařídí
(1938)
18. 8. 2015
7.5
E. T. – Mimozemšťan
(1982)
18. 8. 2015
4.5
Nelítostný souboj
(1995)
18. 8. 2015
8
Predátor
(1987)
18. 8. 2015
8
Nepřítel před branami
(2001)
18. 8. 2015
7.5
Rocky
(1976)
18. 8. 2015
5
Zjizvená tvář
(1983)
18. 8. 2015
7.5
Dobrý voják Švejk
(1957)
18. 8. 2015
2.5
Starci na chmelu
(1964)
18. 8. 2015
3
Memento
(2000)
18. 8. 2015
7
Zítra to roztočíme, drahoušku...!
(1976)
18. 8. 2015
4.5
Uprchlík
(1993)
18. 8. 2015
7.5
Což takhle dát si špenát
(1977)
18. 8. 2015
5
Nekonečný příběh
(1984)
18. 8. 2015
2.5
Vyšší princip
(1960)
18. 8. 2015
5
Cesta do pravěku
(1955)
18. 8. 2015
7.5
Jméno růže
(1986)
18. 8. 2015
7.5
Indiana Jones a chrám zkázy
(1984)
18. 8. 2015
8
Ecce Homo Homolka
(1969)
18. 8. 2015
2
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974)
18. 8. 2015
7.5
Kladivo na čarodějnice
(1970)
18. 8. 2015
7.5
Přednosta stanice
(1941)
18. 8. 2015
7.5
Na hraně zítřka
(2014)
18. 8. 2015
9.5
Kulový blesk
(1978)
18. 8. 2015
5.5
Někdo to rád horké
(1959)
18. 8. 2015
7
Trainspotting
(1996)
18. 8. 2015
4
Ať žijí duchové!
(1977)
18. 8. 2015
5.5
Iron Man
(2008)
18. 8. 2015
9.5
Adéla ještě nevečeřela
(1978)
18. 8. 2015
6
Motýlek
(1973)
18. 8. 2015
9
Pane, vy jste vdova!
(1970)
18. 8. 2015
5
1
2
3
4