Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
petas.sl
Petra
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
64
Od nejnovějších
Aladin
(2019)
1. 10. 2019
4
Na střeše
(2019)
1. 10. 2019
5
Přes prsty
(2019)
1. 10. 2019
6.5
300: Vzestup říše
(2014)
14. 11. 2017
6.5
Králova přízeň
(2008)
14. 8. 2017
7
Dánská dívka
(2015)
14. 8. 2017
9
Baby Driver
(2017)
14. 8. 2017
8
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
28. 4. 2016
7.5
Exmanželka za odměnu
(2010)
28. 4. 2016
4
Tři oříšky pro Popelku
(1973)
28. 4. 2016
9
Hledá se Nemo
(2003)
17. 4. 2016
4.5
Slunce, seno a pár facek
(1989)
17. 4. 2016
7
Slunce, seno, erotika
(1991)
17. 4. 2016
7.5
Otec rodiny
(2000)
6. 1. 2016
7.5
Vánoční koleda
(2009)
6. 1. 2016
7
Vánoční skřítek
(2003)
6. 1. 2016
5
Mupeti
(2011)
9. 8. 2015
5
Zápisník jedné lásky
(2004)
9. 8. 2015
9.5
V hlavě
(2015)
9. 8. 2015
5.5
Mimoni
(2015)
29. 7. 2015
5.5
Věčně mladá
(2015)
29. 7. 2015
7.5
Prázdniny v Římě
(1953)
18. 7. 2015
7.5
Ladíme!
(2012)
18. 7. 2015
8
Ladíme 2
(2015)
18. 7. 2015
3
Americký sniper
(2014)
4. 4. 2015
9
Kameňák
(2003)
29. 3. 2015
5.5
Nine
(2009)
29. 3. 2015
1.5
Bohatí láskou
(1993)
27. 3. 2015
2.5
Belle
(2013)
27. 3. 2015
8.5
Méďa
(2012)
25. 3. 2015
7
Terapie láskou
(2012)
25. 3. 2015
4.5
Zakletá Ella
(2004)
25. 3. 2015
7
Iron Man 3
(2013)
25. 3. 2015
8.5
Já, padouch
(2010)
25. 3. 2015
9
27 šatů
(2008)
25. 3. 2015
5
Vévodkyně
(2008)
25. 3. 2015
9
Sousedi
(2014)
25. 3. 2015
5.5
Zmizelá
(2014)
25. 3. 2015
8.5
Bobule
(2007)
25. 3. 2015
8.5
Santa má bráchu
(2007)
25. 3. 2015
9.5
1
2