Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Lukreczia
Lucka Dlouhá
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
334
Od nejnovějších
Čertoviny
(2018)
18. 7. 2018
8
Bratři Lumièrové
(2016)
18. 7. 2018
9
Hastrman
(2018)
18. 7. 2018
9
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
(2018)
9. 3. 2018
7
Jak básníci čekají na zázrak
(2016)
9. 3. 2018
8
Deník sexuálních obětí
(2001)
9. 3. 2018
1
Všechny prachy světa
(2017)
9. 3. 2018
8
Nit z přízraků
(2017)
9. 3. 2018
6.5
Přání smrti
(2018)
9. 3. 2018
5.5
Věčně tvá nevěrná
(2018)
9. 3. 2018
1.5
Milada
(2017)
16. 1. 2018
8
Liga spravedlnosti
(2017)
22. 11. 2017
6
Bio Ráj
(1988)
9. 11. 2017
9
Moje krásná učitelka
(2011)
9. 11. 2017
7
Normální autistický film
(2016)
21. 9. 2017
8.5
Veronika se rozhodla zemřít
(2009)
21. 9. 2017
8
Černá labuť
(2010)
8. 9. 2017
8.5
Richard Müller: Nepoznaný
(2017)
8. 9. 2017
6.5
Malá Miss Sunshine
(2006)
8. 9. 2017
8.5
Masaryk
(2016)
24. 8. 2017
9
Špína
(2017)
24. 8. 2017
9
Naprostí cizinci
(2016)
24. 8. 2017
9
Invictus: Neporažený
(2009)
24. 8. 2017
7.5
Vyměřený čas
(2011)
24. 8. 2017
8
The Butterfly Circus
(2009)
24. 8. 2017
8.5
Polina
(2016)
24. 8. 2017
8.5
Rozpolcený
(2016)
24. 8. 2017
8
Zamilovaný Shakespeare
(1998)
24. 8. 2017
8
Všechno nebo nic
(2017)
24. 8. 2017
5.5
Lady Macbeth
(2016)
24. 8. 2017
7.5
Bába z ledu
(2017)
24. 8. 2017
8
Charlieho malá tajemství
(2012)
24. 8. 2017
9
Vážený občan
(2016)
24. 8. 2017
8.5
Paterson
(2016)
24. 8. 2017
8
Nádraží
(2017)
24. 8. 2017
7.5
Purpurový déšť
(1984)
24. 8. 2017
7.5
Single Lady
(2017)
24. 8. 2017
5.5
Semestr
(2016)
24. 8. 2017
8.5
Noc s Andělem
(1999)
24. 8. 2017
8
Temná věž
(2017)
24. 8. 2017
7.5
Načíst další
1
5
6
7
9