Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ory99
Tomáš Oravský
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
102
Od nejnovějších
Bratříček Karel
(2016)
17. 11. 2016
8
Alenka v říši divů: Za zrcadlem
(2016)
30. 5. 2016
8.5
Zakletá Ella
(2004)
18. 3. 2016
9
Americký sniper
(2014)
18. 3. 2016
10
American Ultra
(2015)
18. 3. 2016
6.5
Už je tady zas
(2015)
18. 3. 2016
7
Room
(2015)
16. 3. 2016
9
Saulův syn
(2015)
28. 2. 2016
8
Sils Maria
(2014)
28. 2. 2016
8
Bohové Egypta
(2016)
28. 2. 2016
9.5
Rambo II
(1985)
28. 2. 2016
8
Rambo: První krev
(1982)
28. 2. 2016
8
Pan
(2015)
28. 2. 2016
4
Ejzenštejn v Guanajuatu
(2015)
28. 2. 2016
4
Chlapec
(2016)
28. 2. 2016
8
Deadpool
(2016)
28. 2. 2016
10
Řachanda
(2016)
28. 2. 2016
6
Krampus: Táhni k čertu
(2015)
14. 12. 2015
7
Viktor Frankenstein
(2015)
3. 12. 2015
8
Slepá
(2014)
1. 12. 2015
8
Stále spolu
(2014)
1. 12. 2015
7.5
Into the Badlands
(2015)
1. 12. 2015
7.5
Gangster Ka: Afričan
(2015)
1. 12. 2015
6.5
Gangster Ka
(2015)
1. 12. 2015
7.5
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov
(2015)
1. 12. 2015
7
Casino Royale
(2006)
17. 11. 2015
7
Quantum of Solace
(2008)
17. 11. 2015
7
Skyfall
(2012)
17. 11. 2015
8
Spectre
(2015)
17. 11. 2015
8
Špión
(2015)
21. 10. 2015
7
Purpurový vrch
(2015)
19. 10. 2015
9.5
Muž na laně
(2015)
19. 10. 2015
9.5
Lesapán
(2015)
14. 10. 2015
10
Hra
(1997)
6. 10. 2015
9.5
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
6. 10. 2015
10
Avengers
(2012)
6. 10. 2015
10
S čerty nejsou žerty
(1985)
6. 10. 2015
10
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
6. 10. 2015
10
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
6. 10. 2015
10
Úsvit planety opic
(2014)
6. 10. 2015
9.5
1
2
3