Řachanda

42%
Řachanda
Pohádka o rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Až když se trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, naučí se od nich to, co je nedokázali do té doby naučit sami lidé - že tak, jak se chováme k ostatním, tak se pak oni chovají k nám. Neboli že co dáváš, to se ti vrátí. Ale co by to bylo za příběh, kdyby kromě ponaučení, zábavy a milých postav chyběla láska? A tak se stane, že kromě toho, že se princezna Markétka napraví, se také zamiluje do obyčejného Matěje...Pete69
Pete69
31 311 bodů
4
Tato moderní zmatená pohádka se nezařadí mezi ty, které bych chtěl vidět.. naopak budu přepínat...
Jana Květoňová
Jana Květoňová
7 093 bodů
6.5
Moc jsem si od toho slibovala. Dožadovala jsem se opětovného uvedení v televizi, protože poprvé mi to ušlo. No, pane Troško, nejsem Váš odpůrce, ale Kameňáky podle mne nedosahují kvality humoru Slunce, sena, ..., a tato Vaše pohádka nedosahuje kvalit třeba Hrátek s čertem z roku 1956, která šla na Nově v podvečerních hodinách. Jsme podobně staří (já ročník 1954), ale řeknu Vám, že i ta Jasněnka a létající švec byla nesrovnatelně lepší pohádka. A víte, že mě to nějak mrzí?!!
Temný Pán ze Sithu
Temný Pán ze Sithu
2 903 bodů
0
Takže tohle je ten nejhorší,nejdivnejsi, nwjuchylnejsi počin co dokázala Česká kinematografie vytvořit. Nejvíc zahanbujici je asi prazdnost a hloupost dialogu. Větší hovadinu jsem v životě neviděl a ani vidět nechci.


Dodatečné informace

Původní název:
Řachanda (více)
  • Česká republika Řachanda
  • Česká republika Crazy Kingdom
  • Česká republika Řachanda: Bláznivé kráľovstvo
Premiéra v ČR:
25. 2. 2016
Distributor:
CinemArt
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch