Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Miska12
Michaela Želichovská
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
106
Od nejnovějších
Návrat do budoucnosti II
(1989)
27. 10. 2018
8.5
Návrat do budoucnosti III
(1990)
27. 10. 2018
9.5
Návrat do budoucnosti
(1985)
27. 10. 2018
9.5
Thor: Ragnarok
(2017)
27. 10. 2018
9.5
Venom
(2018)
27. 10. 2018
9
Avengers: Infinity War
(2018)
27. 10. 2018
9.5
2 $ocky
(2011)
29. 7. 2018
6.5
Riverdale
(2017)
29. 7. 2018
10
Proč? 13x proto
(2017)
29. 7. 2018
9.5
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
(2010)
29. 7. 2018
8
Zlatá sedmdesátá
(1998)
29. 7. 2018
7
Castle na zabití
(2009)
29. 7. 2018
7
Ajťáci
(2006)
29. 7. 2018
8.5
Dva a půl chlapa
(2003)
29. 7. 2018
8.5
Přátelé
(1994)
29. 7. 2018
8.5
Simpsonovi
(1989)
29. 7. 2018
7.5
Auta 3
(2017)
27. 10. 2017
10
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
(2017)
21. 8. 2017
8
Power Rangers: Strážci vesmíru
(2017)
21. 8. 2017
9.5
Spider-Man: Homecoming
(2017)
17. 7. 2017
10
Nic nás nerozdělí
(2012)
17. 7. 2017
10
Já, padouch 3
(2017)
17. 7. 2017
9
Velký dar
(2017)
4. 7. 2017
10
Zpívej
(2016)
15. 6. 2017
10
Logan: Wolverine
(2017)
14. 6. 2017
10
Kick-Ass 2
(2013)
28. 5. 2017
7.5
Zilionáři
(2016)
28. 5. 2017
8.5
Strážci Galaxie 2
(2017)
28. 5. 2017
9.5
Monster Trucks
(2017)
23. 4. 2017
8.5
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
(2016)
23. 4. 2017
9.5
Kick-Ass
(2010)
18. 3. 2017
9.5
Já, kocour
(2016)
17. 3. 2017
10
Méďa
(2012)
7. 3. 2017
9
Méďa 2
(2015)
7. 3. 2017
9.5
Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv
(2009)
6. 3. 2017
8
Ace Ventura: Volání divočiny
(1995)
5. 3. 2017
8.5
Ace Ventura: Zvířecí detektiv
(1994)
5. 3. 2017
9.5
X-Men
(2000)
3. 3. 2017
7.5
Matky na tahu
(2016)
3. 3. 2017
9.5
Orel Eddie
(2016)
3. 3. 2017
10
1
2
3