Castle (USA, originální název)
« další názvy »
USA USA
45 minut

Žánry

:
Drama, Komedie, Krimi, Mysteriozní, Romantický
Motto: Jsou parťáci, ať se jí to líbí nebo ne

Obsah

:
Komediální dramatický seriál o autorovi napínavých knih Ricku Castleovi (Nathan Fillion), který se rozhodne svou novou sérii knih založit na detektivní více »« méně

Režie

:
Rob Bowman Rob Bowman Thomas J. Wright Bryan Spicer John Terlesky Jonathan Frakes Rosemary Rodriguez Dean White Paul Holahan Bill Roe Larry Shaw Millicent Shelton David Barrett Jamie Babbit Dwight H. Little Karen Gaviola Félix Enriquez Alcalá Bethany Rooney Jeff Bleckner Ron Underwood Emile Levisetti David Barrett Steve Boyum Holly Dale Kate Woods Chuck Bowman Dean White Kevin Hooks Félix Enríquez Alcalá Helen Shaver Ron Underwood Larry Shaw Rob Hardy Jeannot Szwarc Alrick Riley Milan Cheylov Hanelle M. Culpepper Jann Turner Jessica Yu Steve Robin Steve Robin

Scénář

:
Andrew W. Marlowe Terence Paul Winter Alexi Hawley Will Beall Gabrielle G. Stanton René Echevarria Terri Miller Rob Hanning Chad Gomez Creasey David Grae Dara Resnik Creasey Jose Molina David Amann Robert Bella Moira Kirland Marc Dube Christine Roum Charles Murray Adam Frost Jim Adler Kate Sargeant Jose Molina Barry Schindel Matt Pyken Scott Williams Jason Wilborn Barry O'Brien Michal Zebede Harry Werksman Marc Dube

Herci

:
Nathan Fillion Stana Katic Susan Sullivan Jon Huertas Seamus Dever ...
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce seriálu Castle na zabití. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Castle na zabití myslíte! K 3. únoru 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28311 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Castle na zabití


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  1
  1
  22. 6. 2016
  Psisko59 (32772 bodů)

  Trocha seriálového klišé (vztah mezi dvojicí protagonistů nezadržitelně ústí v nadstandardní vztah osobní a přesně v duchu americké morálky směřuje - i přes několik zápletek a odkladů - do manželství) nepřehlušuje a nezastírá, že přes několik sezónních řad jde o stále živý a nápaditý seriál. Mezi Kate a Rickem je ta správná míra vzájemného napětí (od počátečního oťukávání i zřetelná chemie) a přes povahovou odlišnost jsou i dokonale kompatibilní: racionální, věcná, ale zranitelná Kate (podle níž Rick vytvoří i hlavní postavu několika svých románů, sexy kriminalistku Nicki Heatovou) a ztřeštěný, dětinský, ale vnímavý Rick (s potřeštěnou matkou-herečkou a půvabnou dcerou-studentkou) s potřebným nadhledem nad běžnými policejními postupy si přihrávají a dojemně si konkurují, až kolečka případu zapadnou do sebe. Až do osmé série je pořád nač koukat, bohužel devátá série prý nebude, škoda.

 • 65%
  0
  0
  4. 2. 2018
  Pete69 (22554 bodů)

  Castle na zabití sleduje moje přítelkyně, takže jsem měl tu čest pár dílů vidět. No.. mírně nadprůměrná americká série detektivek. Nic navíc.. koukatelné to je.

 • 55%
  0
  0
  4. 2. 2018
  Danny F. (11156 bodů)

  Solidní. Pobaví. Nenudí.

 • 10%
  2
  1
  2. 1. 2018
  SNCIS (6520 bodů)

  Nemohu hodnotit jako celek, protože tenhle laciný seriál pro rádoby dospělé - mne moc nechytil a já neviděl všechny epizody. Ovšem kdykoli na to v TV narazím je to stále to samé a tedy - nudná slatina vykrádajcí Bones a Mentalistu. Nutno zmínit, že Castle nedosahuje kvalit ani jednoho ze zmiňovaných seriálů. Případy jsou velice jednoduché, až hloupé! Akce nulová a vtip žádný. Jedna hvězda za herecký výkon Nathana Filliona , jinak není co chválit. - 10%.

 • 80%
  2
  1
  13. 1. 2015
  ladynka (1201 bodů)

  To, co ztělesňoval v minulém století seriál Moonlighting, vykřesal v roce 2009 Castle. Detektivní seriál, který se točí zejména kolem špičkování hlavních protikladně působících postav, přináší hlavní klady seriálu - sympatické hrdiny, chytrý humor a spoustu nápadů ke zločinům (Castlovy teorie jsou pochopitelně to nejlepší i díky rozsahlým znalostem žánru :-). Bonusem jsou epizody nebo jejich časti, které často slouží jako pocty mysteriózním klasikám - Akta X, noirové filmy, úpírské seriály, horory... 1. série (4*), 2. série (5*), 3. série (5*), 4. série (2*), 5. série (3*).

 • 80%
  1
  1
  20. 1. 2013
  Dzany (408 bodů)

  Nathan je tu přes charizma a hlášky, Stana má na starost sex-appeal, Huertas a Dever tu vtipnou dvojku pomocných detektivů. Castle je pro mě jeden z těch seriálů, na kterých jsem závislý a nesmí mi uniknout žádný díl. Pilot uchvátil a nasadil vysokou laťku, kterou překonaly až díly v druhé sérii. Třetí série začínala fenomenálně a kvalitu si udržela. Fantastické 'season endery', skvělá režie a kamera (místy připomíná CSI). Obsazení v čele s Fillionem, kterého mám hrozně rád a je mi sympatický a to je všechno co k prefektnímu seriálu potřebuji.

Hodnocení a recenze Castle na zabití

69 ? ?
jak hlasovat?
 • Vendylka 80%
 • samuela93 100%
 • vlk-lykantrop 100%
 • Elis1612 100%
 • milan-navratil 100%
 • cerfik 80%
 • Lucy Lu 70%
 • Pyrkh86 40%
 • lenka-fojtova 60%
 • petr-sedivec 100%
všechna hodnocení (55)

V TV

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 39 v žebříčku uživatele Had
4. místo z 134 v žebříčku uživatele Psisko59
12. místo z 12 v žebříčku uživatele Dootys
44. místo z 45 v žebříčku uživatele kellys2