Sběratelé kostí

74%
Sběratelé kostí
Antropoložka doktorka Temperance Brennanová pomáhá FBI při identifikaci nalezených ostatků neznámých obětí. Společně s kolegyní Angelou, asistentem Zackem a Hodginsem se v laboratoři snaží dopátrat podoby a charakteristických rysů oběti. Brennanová je ve svém oboru velmi schopná, a tak se postupně její spolupráce s agentem FBI Boothem prohlubuje a doktorka se začíná podílet i na samotném vyšetřování vražd.
Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
7.5
Velmi dobrý seriál,který díky svému odlehčenému tónu vyniká mezi ostatními kriminálkami. Sice jsem tomu ze začátku nemohl přijít na chuť,ale seriál je s každým dílem lepší a lepší. Velké plus má i nové pojetí hledání vrahů již dávno mrtvých těl a hlavně sympatické ústřední duo.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
28 495 bodů
6
Další krimi seriál, tentokrát s oblasti antropologie, kde se úspěšně řeší všechny případy. Vcelku hezká antropoložka je doslova chodící Ottův slovník naučný s vědeckou mluvou, které málokdo rozumí a která se jen podívá na shnilou mrtvolu a ihned ví, kde ten dotyčný byl, co tam dělal, co měl na sobě a co k svačině. Zároveň pomáhá ve vyšetřování jistému agentovi se kterým se neustále dohaduje. A všechny postavy se tu neustále přiblble usmívají. První díly byli vcelku dobré, ale bohužel každým dalším se kvalita poněkud zhoršuje. Nepřinášejí nic nového a začínají být stereotypní a nudný. Jako krimi však svůj účel zcela splňuje a seriálový zážitek zanechá.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 306 bodů
6
Docela mi vadí ty vědecké nesmysly, jako je ten procesor a ty bleskurychle stvořené 3D modely, i když seriál se v tomhle ohledu tváří neuvěřitelně vážně. Abyste se nezlobili, musím uznat, že ty nesmysly jsou pro dobro věci, ale mě osobně to dost kazí zážitek. Zápletky se navíc neustále opakují a stejně jako u NCIS mi vadí prvoplánové postavy jak podle šablony, jejichž chování je neustále stejné a předvídatelné.

Dodatečné informace

Původní název:
Bones (více)
  • USA Sběratelé kostí
  • USA Bones
  • USA Bones - Die Knochenjägerin
  • USA Dr. Csont
  • USA Kondid
  • USA Kosti
Premiéra v ČR:
9. 7. 2019
Země původu:
USA
Rozpočet:
120 mil. USD
Tržby:
61,7 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Sběratelé kostí je dostupný s českými titulky

Podobné


Půjčení nebo nákup

Powered byJustWatch