Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
wsad
W SAD
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
96
Od nejnovějších
Po strništi bos
(2017)
5. 9. 2017
6.5
Cesta času
(2016)
5. 9. 2017
7
Okhwan's Mission Impossible
(2016)
5. 9. 2017
8
To
(2017)
5. 9. 2017
7
Dunkerk
(2017)
6. 8. 2017
8.5
Válka o planetu opic
(2017)
25. 7. 2017
8
Milovník po přechodu
(2017)
25. 7. 2017
6.5
Oklamaný
(2017)
25. 7. 2017
6.5
Pěkně blbě
(2017)
25. 7. 2017
7.5
Dvojitý milenec
(2017)
25. 7. 2017
7.5
Svět podle Daliborka
(2017)
25. 7. 2017
8
Axolotl Overkill
(2017)
25. 7. 2017
6
Valerian a město tisíce planet
(2017)
25. 7. 2017
7
Letíme!
(2017)
25. 7. 2017
6.5
Život za život
(2016)
25. 7. 2017
7.5
Baby Driver
(2017)
25. 7. 2017
7.5
Druhá strana naděje
(2017)
25. 7. 2017
9
V utajení
(2017)
25. 7. 2017
6
Následníci 2
(2017)
25. 7. 2017
6.5
Za každou cenu
(2016)
18. 7. 2017
8.5
Spider-Man: Homecoming
(2017)
18. 7. 2017
8
Richard Müller: Nepoznaný
(2017)
7. 2. 2017
7
Já, Daniel Blake
(2016)
7. 2. 2017
7.5
Jackie
(2016)
7. 2. 2017
7
Místo u moře
(2016)
7. 2. 2017
9
Kruhy
(2017)
7. 2. 2017
4.5
Řachanda
(2016)
14. 1. 2017
4.5
Zázračný nos
(2016)
14. 1. 2017
5
Wiener-Dog
(2016)
14. 1. 2017
8
Všechno nebo nic
(2017)
14. 1. 2017
3.5
Vinnetou: Nový svět
(2016)
14. 1. 2017
7
V pasti
(2016)
14. 1. 2017
4.5
Underworld: Krvavé války
(2016)
14. 1. 2017
4.5
The True Memoirs of an International Assassin
(2016)
14. 1. 2017
4.5
The Siege of Jadotville
(2016)
14. 1. 2017
7
Spravedlnost pro mou dceru
(2016)
14. 1. 2017
7.5
Špinavej kšeft
(2016)
14. 1. 2017
6
Spectral
(2016)
14. 1. 2017
7
Sladké sny
(2016)
14. 1. 2017
6.5
Rozpolcený
(2016)
14. 1. 2017
6
1
2
3