Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kubal18
Jakub Lajczyk
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
45
Od nejnovějších
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
7. 7. 2015
9
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
7. 7. 2015
8
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
7. 7. 2015
10
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
7. 7. 2015
9
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
7. 7. 2015
10
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
7. 7. 2015
8
Válka světů
(2005)
7. 7. 2015
9
Valkýra
(2008)
7. 7. 2015
8
Hanebný pancharti
(2009)
7. 7. 2015
10
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
7. 7. 2015
10
Divoké historky
(2014)
7. 7. 2015
6.5
Teorie všeho
(2014)
7. 7. 2015
8
Železná srdce
(2014)
7. 7. 2015
7
Hra o trůny
(2011)
7. 7. 2015
9.5
Živí mrtví
(2010)
7. 7. 2015
10
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
7. 7. 2015
9.5
Hvězdná brána
(1997)
7. 7. 2015
8.5
Průměrňákovi
(2009)
7. 7. 2015
8.5
Prci, prci, prcičky
(1999)
7. 7. 2015
9
Jupiter vychází
(2015)
7. 7. 2015
4
Matrix Revolutions
(2003)
7. 7. 2015
9
Matrix Reloaded
(2003)
7. 7. 2015
9
Matrix
(1999)
7. 7. 2015
10
Vetřelec 3
(1992)
7. 7. 2015
8.5
Vetřelec: Vzkříšení
(1997)
7. 7. 2015
9
Vetřelec
(1979)
7. 7. 2015
9
Vetřelci
(1986)
7. 7. 2015
10
Pláž
(2000)
7. 7. 2015
9.5
To
(1990)
7. 7. 2015
7
Zelená míle
(1999)
7. 7. 2015
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
7. 7. 2015
10
Komando
(1985)
7. 7. 2015
8
60 sekund
(2000)
7. 7. 2015
9
Rychle a zběsile
(2001)
7. 7. 2015
10
Rychle a zběsile 7
(2015)
7. 7. 2015
8.5
Duel
(1971)
7. 7. 2015
5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
7. 7. 2015
9
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
7. 7. 2015
8.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
7. 7. 2015
8.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
7. 7. 2015
8
1
2