Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Rudík
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
182
Od nejnovějších
Absolvent
(1967)
19. 12. 2014
8.5
Pianista
(2002)
19. 12. 2014
7
Matrix
(1999)
19. 12. 2014
8
Ona
(2013)
14. 12. 2014
9
Superman se vrací
(2006)
14. 12. 2014
6
Newyorská romance
(2013)
14. 12. 2014
9
Jíst, meditovat, milovat
(2010)
14. 12. 2014
6.5
Pod zemí
(2014)
14. 12. 2014
9.5
Monstra vs. Vetřelci
(2009)
14. 12. 2014
7
Na doraz
(2010)
14. 12. 2014
6.5
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
14. 12. 2014
7.5
Looper: nájemný zabiják
(2012)
14. 12. 2014
8
Machři
(2010)
14. 12. 2014
7
Pokoj 1408
(2007)
14. 12. 2014
7.5
Velmi nebezpečné známosti
(1999)
14. 12. 2014
7.5
13
(2010)
14. 12. 2014
7
Parfém: Příběh vraha
(2006)
14. 12. 2014
7.5
Za plotem
(2006)
14. 12. 2014
7.5
V tom domě straší!
(2006)
14. 12. 2014
6.5
Minority Report
(2002)
14. 12. 2014
7.5
Gamer
(2009)
14. 12. 2014
8
Elysium
(2013)
14. 12. 2014
8.5
Obhájce
(2011)
14. 12. 2014
8
Roboti
(2005)
14. 12. 2014
8
Sinister
(2012)
14. 12. 2014
8
Beetlejuice
(1988)
14. 12. 2014
8.5
Kokain
(2001)
14. 12. 2014
8.5
Božský Bruce
(2003)
14. 12. 2014
7.5
Hancock
(2008)
14. 12. 2014
8
Ghost Rider
(2007)
14. 12. 2014
7
Václav
(2007)
14. 12. 2014
7
Maska
(1994)
14. 12. 2014
8
Dredd
(2012)
14. 12. 2014
7
Highlander 3
(1994)
14. 12. 2014
6.5
Highlander 2 - Síla kouzla
(1991)
14. 12. 2014
7
Highlander
(1986)
14. 12. 2014
8.5
10 000 př. n. l.
(2008)
14. 12. 2014
7.5
Nespoutaný Django
(2012)
14. 12. 2014
7.5
Lolita
(1997)
14. 12. 2014
6.5
Hellboy
(2004)
14. 12. 2014
8
1
2
3
4
5