Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Iriska
Irena Landová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
63
Od nejnovějších
Bláznivá střela
(1988)
1. 1. 2013
6
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
1. 1. 2013
10
Avatar
(2009)
1. 1. 2013
10
Ať žijí duchové!
(1977)
1. 1. 2013
10
Skála
(1996)
1. 1. 2013
5
Obecná škola
(1991)
1. 1. 2013
6.5
Tři oříšky pro Popelku
(1973)
1. 1. 2013
6.5
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974)
1. 1. 2013
6.5
Život je krásný
(1997)
1. 1. 2013
8.5
Hvězdný prach
(2007)
1. 1. 2013
8.5
Million Dollar Baby
(2004)
1. 1. 2013
8.5
Přednosta stanice
(1941)
1. 1. 2013
9
Byl jednou jeden král...
(1954)
1. 1. 2013
10
Střihoruký Edward
(1990)
1. 1. 2013
5.5
Starci na chmelu
(1964)
1. 1. 2013
5.5
Pane, vy jste vdova!
(1970)
1. 1. 2013
5.5
Jurský park
(1993)
1. 1. 2013
5
Kladivo na čarodějnice
(1970)
1. 1. 2013
7.5
Cesta do hlubin študákovy duše
(1939)
1. 1. 2013
9
Jak vycvičit draka
(2010)
1. 1. 2013
9.5
Postřižiny
(1981)
1. 1. 2013
10
Kmotr II
(1974)
1. 1. 2013
9
Pelíšky
(1999)
1. 1. 2013
10
Mlčení jehňátek
(1991)
1. 1. 2013
8.5
Dobrý voják Švejk
(1957)
1. 1. 2013
8.5
Slavnosti sněženek
(1983)
1. 1. 2013
10
Popelka
(1969)
1. 1. 2013
6.5
Ecce Homo Homolka
(1969)
1. 1. 2013
9
Adéla ještě nevečeřela
(1978)
1. 1. 2013
7.5
Limonádový Joe aneb Koňská opera
(1964)
1. 1. 2013
8.5
Vrchní, prchni!
(1981)
1. 1. 2013
6.5
Psycho
(1960)
1. 1. 2013
6.5
Šíleně smutná princezna
(1968)
1. 1. 2013
7.5
Na samotě u lesa
(1976)
1. 1. 2013
10
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
(1970)
1. 1. 2013
5.5
Tajemství hradu v Karpatech
(1981)
1. 1. 2013
7.5
Vesničko má středisková
(1985)
1. 1. 2013
10
Hledá se Nemo
(2003)
1. 1. 2013
8
Shrek
(2001)
1. 1. 2013
8
S čerty nejsou žerty
(1985)
1. 1. 2013
10
1
2