Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Tino
Martin Borza
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
993
Od nejnovějších
Odposlouchávání
(2006)
9. 9. 2019
5.5
Vertical Limit
(2000)
9. 9. 2019
3
Hráči
(1998)
9. 9. 2019
6
Roma
(2018)
9. 9. 2019
7.5
Limit
(2010)
9. 9. 2019
8
Vítězové a poražení
(1999)
9. 9. 2019
6
Coach Carter
(2005)
9. 9. 2019
8
Warrior
(2011)
9. 9. 2019
9
Zrození šampiona
(2009)
9. 9. 2019
9
United
(2011)
9. 9. 2019
9
Těžká váha
(2005)
9. 9. 2019
9
Maurice Richard
(2005)
9. 9. 2019
9
Rváčův deník
(1995)
9. 9. 2019
7
Velký draft
(2014)
9. 9. 2019
8
Ďáblova dílna
(2007)
9. 9. 2019
8.5
Návrh
(2009)
9. 9. 2019
6
Zátah
(2011)
9. 9. 2019
7.5
Všechno nejhorší 2
(2019)
9. 9. 2019
7
Všechno nejhorší
(2017)
9. 9. 2019
7
Žena v kleci
(2013)
9. 9. 2019
6
Ticho před bouří
(2018)
9. 9. 2019
7.5
Vzorec náhody
(2017)
9. 9. 2019
5.5
Mrazivá pomsta
(2019)
9. 9. 2019
5.5
Alita: Bojový Anděl
(2019)
9. 9. 2019
9
Vyhazovač
(2018)
9. 9. 2019
5.5
Gentleman s pistolí
(2018)
9. 9. 2019
6
Arctic: Ledové peklo
(2018)
9. 9. 2019
6
Syn temnoty
(2019)
9. 9. 2019
9
Piercing
(2018)
9. 9. 2019
2
My
(2019)
9. 9. 2019
6
Stockholm
(2018)
9. 9. 2019
7.5
Tajná mise v Soulu
(2017)
9. 9. 2019
7.5
Extrémní rychlost
(2017)
9. 9. 2019
5.5
Brána temnoty
(2015)
9. 9. 2019
6
Alibi na klíč
(2016)
9. 9. 2019
8
Thelma
(2017)
9. 9. 2019
7.5
Vepřový koláč
(2017)
9. 9. 2019
7.5
Oni 2: Noční kořist
(2018)
9. 9. 2019
10
Oni
(2008)
9. 9. 2019
8
Stranger Things
(2016)
9. 9. 2019
9.5
Načíst další
1
22
23
24
25