Happy Death Day 2U (USA)
« další názvy »
USA USA
100 minut

Žánry

:
Horor, Teenagerský

Obsah

:
Vysokoškolačka Tree bývala strašná mrcha, dokud ji osud nepotrestal tím, že ji nutil opakovaně prožívat ten samý den, na jehož konci ji brutálně zabil více »« méně

Režie

:
Christopher B. Landon

Scénář

:
Christopher B. Landon Scott Lobdell

Herci

:
Jessica Rothe Israel Broussard Ruby Modine Suraj Sharma Rachel Matthews ...
Premiéra: 28. 2. 2019
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Všechno nejhorší 2. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Všechno nejhorší 2 myslíte! K 15. říjnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27778 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  0
  0
  14. 8. 2021
  Pete69 (16160 bodů)

  Opakovaný vtip není vtipem a tak nezbývá tvůrcům než vymyslet způsob, jak původní díl vylepšit, většinou alespoň zachovat kvalitu původního, nebo ve většině pokračovnání ... totálně to nepos... Za mě se druhý díl nepovedl, zmatený překombinovaný děj, vymizely prvky hororu.. "vyšperkováno" paralelními světy, cestováním v čase a kvantovou fyzikou. Ne, nelíbilo se mi to, ale je spousta větších braků. 55%

 • 70%
  0
  0
  7. 3. 2019
  lamps (14758 bodů)

  Landon překvapil a jde na to chytře. V jedničce nastavil neokoukané schéma a sázel na funkčnost detektivní linie a utajování vrahovy identity, která byla pro vyřešení dějové spirály klíčová. V pokračování se pokouší zpětně vysvětlit, jak samotná časová smyčka vlastně vznikla, cíle postav jsou tentokrát dopředu odhaleny a divák nemá být napínán hledáním „neznámé“ (v matematickém smyslu) společně s postavami, nýbrž skrze posílený princip deadlinů a tak trochu i efekt motýlích křídel. A minimálně v prvních dvou třetinách se to daří skvěle, děj se vyvíjí nepředvídatelně a zábavně, objevování nových odlišností totožného dne nabízí vděčné vedení pozornosti a titulní dilema, které před srdnatě umírající Tree vyvstává, tvoří dostatečně nosný prvek k prohlubování jejího vztahu s Carterem a k přemýšlení nad celou zápletkou v širších souvislostech, než by bylo potřeba. Na žádný slasher už se sice moc nehraje a tahle v prvním díle ještě dominantní linie tu plní dost podružnou roli, ale i tak mě nastavený vypravěčský mód hodně bavil a o to víc mě rozladila závěrečná půlhodina, kde se nevyhnutelné vyřešení oddaluje už vyloženě z povinnosti a většina scén s děkanem je úděsně trapnou a lacinou taškařicí. Kdyby se to celé ještě o 10 minut zkrátilo a dění ve finiši nabralo na přímočarosti, byl bych navzdory všem logickým pochybnostem skoro až nadšený – takhle se to sotva dokulhá k 70% s povinným odkazem na opět bezchybnou Jessicu Rothe, která by mohla z fleku hrát jak ženského Posledního skauta, tak i místo Kate Winslet v Titanicu. S tou ženskou okamžitě do velkofilmů!

 • 65%
  1
  1
  15. 5. 2019
  sabule (14214 bodů)

  Velmi jsem se na dvojku těšil.jelikož jednička byla dost povedená a v hororovém žánru neokoukaná.Film není špatný,ale schází mu trochu té originality a už to není to pravé ořechové.Plus je samozřejmě moc hezká tvářička hlavní hrdinky a tentokrát i mordy jejích přátel.

 • 60%
  1
  0
  19. 5. 2019
  Vurhor (2010 bodů)

  Pokračování vcelku zábavné komediálně hororové hovadiny s jednou z nejsympatičtějších teen bloncek, je podle očekávání bohužel slabší, než díl předešlý. Možná i protože film už vybrušuje z hororového žánru, přičemž spíše víc a víc přičichává ke sci-fi prvkům, které tam vůbec nemusely být. Nebo aspoň mně osobně vyhovoval ten nevysvětlený koncept Na Hromnice o den více, kdy se ono podivné prožívání stejného dne pořád dokola prostě děje, nepotřebuju k tomu žádnou fyziku a vědu, která by se mi to pokusila vysvětlit. V rámci onoho šťourání se ve vědeckých technikáliích nám nakonec tvůrci představili zápletku, která se od té předešlé z minulého dílu zas až tolik neliší, což by vlastně tolik nevadilo, ale problém tkví, že jí až zbytečně moc komplikují. Jasně, hlavní hrdinka je furt výborná - vtipná, sympatická, plus se skvělou představitelkou, ale místo toho, aby film zůstal na stejné rovině snímku předešlého a pokusil se podobný námět pojmout zase trochu jinak, snaží se věci posunout do zbytečně velkých rovin, což nakonec vyústí v naservírování nemastné neslané filmové porce, která s nikým příliš nehne. Ale bylo to zas docela zábavný. Sice bez napětí, se slabším humorem, ale koukat se na to dalo. Ovšem možná ze mě také mluví slabost pro hlavní herečku. A to jsme myslel, že jsem víc na brunetky.

 • 50%
  0
  0
  26. 6. 2019
  lukas-gajdos (168 bodů)

  Jednička této serie byla hezky povedená, vtipná, hororová a něčím nová, ale o dvojce se to říct nedá. Což o to, že ve filmu hraje krásna Jessica Rothe, když nemá dále co nabídnout. Časová smyčka se vrátila opět na začátek a slečná ví už, co a jak, ale to je asi tak vše. Děj je téměř totožný, jako u jedničky, sranda nulová akorát záporák se změnil, Předvídatelná nuda.

 • 75%
  0
  0
  3. 9. 2019
  janmolek (46 bodů)

  Ako aj jedničku tak aj dvojku som musel videl v kine. Veľmi som sa nato tešil. Čakal som, že do dvojky už nedokážu vymyslieť celkom kvalitný príbeh ale mýlil som sa. Bavilo ma to rovnako ako jednotka. Kto videl prvý diel mal by si pozrieť aj tento druhý.

 • 50%
  0
  0
  27. 7. 2019
  chrudim (3 bodů)

  jo decela dobry ale 1 stejně lepší :)

66 54 ?
jak hlasovat?
 • Riverdon 55%
 • Pete69 55%
 • Lovecour69 65%
 • Liška77 50%
 • Chimpanzee21 70%
 • JoeyDeLuca 65%
 • enrico-bonsch 45%
 • Manekenthe 65%
 • michal-marsalek 70%
 • bafik 25%
všechna hodnocení (51)

V TV