Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
alexik789
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 814
Od nejnovějších
Bohové Egypta
(2016)
16. 3. 2016
6.5
Deadpool
(2016)
16. 3. 2016
9
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
16. 3. 2016
8
Enigma
(2001)
4. 1. 2016
4
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
17. 10. 2015
7
Nesmrtelný
(2015)
17. 10. 2015
3.5
Labyrint: Zkoušky ohněm
(2015)
17. 10. 2015
8.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
13. 8. 2015
9.5
Terminator Genisys
(2015)
13. 8. 2015
2
Fantastická čtyřka
(2015)
13. 8. 2015
1
22 Jump Street
(2014)
2. 8. 2014
10
Očista: Anarchie
(2014)
2. 8. 2014
4
Strážci Galaxie
(2014)
2. 8. 2014
8.5
Hercules
(2014)
2. 8. 2014
4
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
30. 5. 2014
8.5
Pojedeme k moři
(2014)
30. 5. 2014
7
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
30. 5. 2014
9
Jedna za všechny
(2014)
30. 5. 2014
7
Divergence
(2014)
30. 5. 2014
6.5
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
(2013)
16. 5. 2014
8.5
Hany
(2014)
16. 5. 2014
1
Ranhojič
(2013)
16. 5. 2014
9
Žralok v hlavě
(2005)
31. 12. 2013
3
Resident Evil: Apokalypsa
(2004)
31. 12. 2013
5
Wimbledon
(2004)
31. 12. 2013
1.5
Agenti nula nula
(2004)
31. 12. 2013
0
Návrat zbloudilého pastýře
(2004)
31. 12. 2013
1
Kdo se bojí Virginie Woolfové?
(1966)
31. 12. 2013
4.5
Dannyho parťáci 2
(2004)
31. 12. 2013
8.5
Přežít Vánoce
(2004)
31. 12. 2013
6.5
Deník princezny 2: Královské povinnosti
(2004)
31. 12. 2013
5
Polární expres
(2004)
31. 12. 2013
8
Úžasňákovi
(2004)
31. 12. 2013
6
Snowboarďáci
(2004)
31. 12. 2013
7
Superprohnilí
(2003)
31. 12. 2013
6
Můj učitel Ibrahim
(2003)
31. 12. 2013
4
Exil
(2004)
31. 12. 2013
5
Milenci & Vrazi
(2004)
31. 12. 2013
2.5
Chladný ráj
(1986)
31. 12. 2013
2
Homo Pollert
(2004)
31. 12. 2013
3
Načíst další
1
41
42
43
46