Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
hrona
Jirka Hroněk
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
195
Od nejnovějších
Ještěr
(2023)
24. 11. 2023
8
Sly
(2023)
24. 11. 2023
10
Babylon
(2022)
19. 11. 2023
10
Střídavka
(2022)
18. 11. 2023
5
Princezna zakletá v čase 2
(2022)
17. 11. 2023
3
Muž jménem Otto
(2022)
17. 11. 2023
8
Vánoční kronika
(2018)
5. 12. 2022
8
Síla psa
(2021)
5. 12. 2022
6.5
Fatman
(2020)
5. 12. 2022
4.5
Seveřan
(2022)
5. 12. 2022
9
Mrazivá past
(2021)
5. 12. 2022
5.5
Margrete - královna severu
(2021)
5. 12. 2022
8
Oko jehly
(1981)
4. 6. 2019
7
Mr. Mercedes
(2017)
4. 6. 2019
7
Nepřátelé
(2017)
4. 6. 2019
9
Hastrman
(2018)
4. 6. 2019
9
Predátor: Evoluce
(2018)
4. 6. 2019
0.5
Balada o Busteru Scruggsovi
(2018)
4. 6. 2019
9
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
2. 3. 2017
8
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
2. 3. 2017
8.5
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
2. 3. 2017
10
Akumulátor 1
(1993)
2. 3. 2017
7.5
Konec básníků v Čechách...
(1993)
2. 3. 2017
7
Tankový prapor
(1991)
2. 3. 2017
8
Mňága - Happy end
(1996)
2. 3. 2017
9.5
Otesánek
(2000)
2. 3. 2017
6
Fany
(1995)
2. 3. 2017
7
Princezna ze mlejna
(1994)
2. 3. 2017
5.5
Díky za každé nové ráno
(1994)
2. 3. 2017
8
Jízda
(1994)
2. 3. 2017
9
Návrat idiota
(1999)
2. 3. 2017
8
Dívčí válka
(1991)
2. 3. 2017
7
Lotrando a Zubejda
(1997)
2. 3. 2017
7.5
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
2. 3. 2017
8
Báječná léta pod psa
(1997)
2. 3. 2017
8
Černí baroni
(1992)
2. 3. 2017
9.5
Knoflíkáři
(1997)
2. 3. 2017
8
Saturnin
(1994)
2. 3. 2017
8.5
Samotáři
(2000)
2. 3. 2017
9
Obecná škola
(1991)
2. 3. 2017
10
1
2
3
4
5