muzz
Komentáře

1 2 3 4 5 6 dalsi posledni
 • 75%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Svoji maminku jsem na to radši nevzal, ale jinak libový!

 • 85%
  0
  0
  27. 6. 2018
  Wind River (2017)

  Skvostná hudba Warren Ellis a Nick Cave. Celému filmu dávám v mezích svého žánru jedno veliké plus!

 • 80%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Všechny filmy režírované Clintem Eastwoodem jsou vždycky potěšením. Tom Hanks předvedl jako vždy totálně profesionální výkon, na každý film se přepečlivě připravuje a snaží se vžít do role. Film, ačkoli je přesně podle skutečné události, je pěkně dramatický a svižný. Taky ukazuje, jaké svinstvo je pojišťovnictví jako takové. Kapitán je opravdový hrdina, jakých si právě Clint Eastwood v posledních letech všímá a točí o nich filmy.

 • 85%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Al Pacino ve vrcholné formě své kariery. Skvostná režie, scénář (že se na tom podílel i O.Stone, jsem nevěděl - sice parchant, ale jinak velký profík) i herecké výkony byly super. Takový film lze skouknout opakovaně snad každý rok, nikdy nezklame. Michelle Pfeifer svým výrazem trochu připomíná sestru Inu z Nemocnice n.k.m. :), ale jinak všichni herci jsou top.

 • 80%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Já teda nemám Melu Gibsonovi co odpouštět :) Jako režisér opět nezklamal, občas sice vidí všechno černobíle (zlí Angliané versus hodní Američané, nebo zlí Angličané versus hodní Skoti, popř. Evropané v. Mayové, apod) ale filmy jsou vždy udělané poctivě, věrohodně a jsou zábavné. Tento film je navíc podle pravdy, aniž by někomu stranil. Kdo nemá rád historii a válečné filmy, asi se bude nudit. Svoji holku nechte radši v cukrárně.

 • 70%
  0
  0
  26. 1. 2017

  Jen bych dodal, že tentokrát to agentury a bezpečnostní poradci v reálu netradičně vyhodnotili správně, ale že se nic navíc pro ochranu ambasády dělat nebude, rozhodla ministryně zahraničí Hillary Clinton.

 • 75%
  0
  0
  1. 9. 2016

  Přesně tak! Prázdniny v Římě vyzařují pohodu starých časů, Gregory Peck je gentleman, princezna Audrey Hepburn je krásná a chová se jak se na princeznu sluší a patří. Teda skoro. Nic vulgárního, ani podbízivě akčního. Krásní lidé v krásné době. A Vespa - no comment! :)

 • 90%
  0
  0
  1. 9. 2016

  Nejhnusnější scéna je, jak ty potvory čekali, až zapadne v ulici poslední sluneční paprsek, aby se dostaly k tomu chytrákovi, co se chytil do pasti. Škoda, za jeho blbost zaplatil hodnej a pěknej pes životem. Pěkný bylo taky to odpaliště na CVN-65 USS Enterprise! :)

 • 70%
  0
  0
  31. 8. 2016

  Bruce Willys je výborný, vždy připravený zemřít a říct přitom vtip. Bruce Willys je výborný, i když má vlasy! Výborný je ovšem i Alan Rickman (Der Terorrist). Svěží film, dramatický a vtipný, těžko zařadit, jestli je to čistě akční komedie nebo co vlastně. Prostě film s Brucem Willysem :) co potěší každý rok (nebo jak často to dávaj!?) :)

 • 80%
  1
  0
  22. 8. 2016
  Osvícení (1980)

  Miluju filmy Stanleyho Kubricka, tento film jen potvrzuje proč. Brilantní. Brilantní scénář (mistr Steven King), brilantní herecké výkony, mystika, napětí, ještě mladý Jack Nicholson roztomilý jako vždy, nechybějící happyend v bludišti, prostě pecka. Ještě je dobré dodat, že ve scéně s holčičkami a krví jsou na stěnách umístěny plakáty všech Kubrikových filmů, toho si ale při té hrůze nikdo nevšimne
  ;)

 • 70%
  0
  0
  22. 8. 2016

  Byl bych opatrný s tvrzením, že jde o nejznámější český film v zahraničí (skoro nikdo to nezná) :) Film se nám líbí hlavně proto, že obsahuje doslovnou poetiku knihy mistra Hrabala, a vše je postaveno na vynikajících výkonech herců (i roztomilého neherce Neckáře). Osobně miluju scény s Josefem Somrem s razítkem a Brodského se svatováclavskou orlicí na limuzíně :)

 • Kdyby Johnny Depp jednou neřekl v nějakém rozhovoru, že další a další díly dělá hlavně pro svoje děti, nikdy bych nepochopil proč tohle dělá. Jednotlivé díly této ságy jsou lehce zaměnitelné, když si pustím od půlky jiný díl, není poznat téměř žádný rozdíl. Ale výprava, scenérie, akčnost, to je provedeno neskutečně pěkně a profesionálně. Prostě kravina, která může pobavit. Děti to milují.

 • 90%
  0
  0
  20. 4. 2016

  Film s brilantní atmosférou. Černý samuraj se celou dobu tváří tak vážně, že je dopředu jasné, že to neskončí dobře. Hudba ve filmu je skvělá, je to snad jediný hiphop co jsem kdy vzal na milost :) Skvělý zážitek.

 • 70%
  0
  0
  20. 4. 2016

  Jsem Buck a přišel jsem pro ....

 • 65%
  0
  0
  20. 4. 2016

  Docela poutavě natočený film, z hlediska historie vítězů, no, "vítězů" :)
  Prostě spousta zlých Němců a spousta hrdinných českých vojáků, a taky slovenských (koneckonců proč ne, dva roky po zrušení Slovenského štátu, že?). Nejvýraznější byl Efa, snad kvůli nosu :)

 • 80%
  0
  0
  20. 4. 2016
  Highlander (1986)

  Jednoché fantasy, před lety se mi to velice líbilo. Skvělá hudba od Queen i skvělí herci, a skvělí Skotové na pozadí. Hlavní padouch byl taky skvělej :)
  Christopher Lambert má trošku smůlu, že to byla jeho životní role, všechno ostatní bylo pak nemastný neslaný.

 • 75%
  1
  0
  17. 4. 2016
  Terminátor (1984)

  Dnes ho shodou okolností dávali v bedně. Je znýt, jak je to technicky starší, analogové animace, i masky. Přesto ale plně vyhovující a skvělé. Kdo to viděl dnes poprvé, musel být uchvácen i kvalitou příběhu, ne nadarmo patří do top ten scifi filmů. Pozoruhodná shoda s filmem Shining, kde do rozbitých dveří škvírou prostrčená ručka šátrá po zástrčce :)

 • 65%
  1
  4
  17. 4. 2016

  Já prostě tyhlety propagandistický filmy na objednávku nemusím. Oskar Schindler místní židy prostě zneužíval, využil situace, jinak mu byli zcela u brusele. Zachraňoval je pouze tehdy, když se mu to hodilo do výroby. Válka je zlá a historie je pěkně kroutící se svině :)

 • Jak říká správně doktor Sheldon Cooper - přítomnost Indiany Jonese v příběhu neovlivnila vůbec nic, Němci by prostě archu našli, odvezli, otevřeli a umřeli :)
  Dokonce byl Dr.Jones natolik neúspěšný, že ji nezískal pro své muzeum, ale vojáci ji zašantročili někam do skladu.

 • 85%
  0
  0
  7. 4. 2016
  Gauneři (1992)

  Ačkoli je to Tarantinův první velký film, je možná úplně nejlepší. Vše je extrémně postavené na dialogu (obdobně jako v jeho nejnovějším filmu, který se akorát neodehrává v garáži, ale v chalupě). Hlášky typu "proč zrovna já mám být pan Hnědý" jsou typické :)

 • 80%
  1
  0
  7. 4. 2016
  Gravitace (2013)

  Sandra Bullock konečně nedostala roli přiblblého diblíka, což bylo všechno na jedno brdo. Tahle role je dobrá, George Clooney výborný a nasnímaný vesmír vynikající! Trochu smutný, ale nemůže být každý den posvícení ;)

 • 70%
  1
  0
  7. 4. 2016

  Většina filmů, které jsem miloval v dětství, se mi v současnosti zdála velice pitomá, ale tento film je opravdu vtipný i po takové době! Funés i Bourvil jsou klasika, určitě pobaví!

 • 80%
  1
  0
  27. 3. 2016

  Vtipné na tomto mistrném westernu je, že se vše odehrálo podle pravdivého příběhu a že tedy jako obvykle opět zlo zvítězilo nad dobrem. Jak již zde zmínil kolega - Klaus Kinski a Enio Morricone kvalitka, mladý Jean-Luis Trintignant taky super.

 • 70%
  0
  0
  27. 3. 2016

  Divoké husy - velitel Col.Mike Hoare (https://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Hoare), výborný velitel, dnes již p který mimojiné zachránil tisíce bělochů, když v Belgickém Kongu vítězil socialismus s černou tváří (a s mačetou v ruce).

 • 75%
  1
  0
  24. 2. 2016
  Sedm (1995)

  Spojení David Fincher a Kevin Spacey je zřejmě osudové. Brad Pit i Morgan Freeman výborní, Gwyneth Paltrow taky, když byla ještě celá. Frank Underwood for President! :)

 • 65%
  0
  0
  8. 1. 2016

  On i originál byl dost podivnej :) Ale byl to originál. V tomto, přes slušné herecké výkony a vynikající triky a zvuk, nejde vlastně o nic nového. Pokud nejste puberťák, tak pobaví. Jednou.

 • 80%
  0
  0
  8. 1. 2016

  Film nabitý osobnostmi, které podávají vynikající výkony, fakt drama, občas dokonce i vtipné, v podstatě geniální. Jack nezklamal - jako vždy! :)

 • 80%
  2
  0
  8. 1. 2016
  Rivalové (2013)

  Film je tak dobrý, že může zaujmout i člověka, kterého formule 1 nezajímá. Má to spád i logiku, navíc je to podle skutečné události. Btw. Niki Lauda je opravdu divnej patron :)

 • 70%
  1
  0
  11. 4. 2015

  Když jsem film viděl poprvé v tv, nestihnul jsem začátek. Bylo to vtipné,zábavn a inteligentní. Pak jsem pochopil proč: režie - Steven Spielberg! kvalita se prostě nezapře. tento film doporučuju každému! navc je podle skutečného příběhu, a takové filmy bývají nejlepší. Leonardo DiCapprio je výborný.

 • 70%
  0
  0
  11. 4. 2015

  Jedna z nejlepších moderních českých pohádek vůbec. Skvělé herecké i pěvecké výkony,nápaditá výborná populární hudba, která se skvěle hodila do příběhu,vtipné texty a scény, nejoblíbenější čeští herci, rádcové Vostřel a Kemr neuvěřitelní, výborná a krásná (jinak mnou neoblíbená) mladá Helena Vondráčková, kouzelný mladý (a výborně hrající) Václav Neckář.

1 2 3 4 5 6 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

1 ×

Poslední aktivita