Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
hp24
Jan Plechata
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
2 274
Od nejnovějších
Soukromé pasti: Exmanželkou snadno a rychle
(2008)
28. 6. 2018
7
Soukromé pasti: DNA jako důkaz
(2008)
28. 6. 2018
6.5
Soukromé pasti: Nezabiješ
(2011)
28. 6. 2018
7
Nevinné lži
(2013)
28. 6. 2018
7
Atentát
(2015)
27. 6. 2018
6.5
Ohnivý kuře
(2016)
27. 6. 2018
5
Jak básníci čekají na zázrak
(2016)
27. 6. 2018
9.5
Špunti na vodě
(2017)
27. 6. 2018
6
Kurýr
(2012)
28. 11. 2017
4.5
Vejška
(2014)
28. 11. 2017
3
Bohéma
(2017)
28. 11. 2017
6.5
Modrý kód
(2017)
28. 11. 2017
8.5
Expresní zásilka
(2012)
19. 8. 2017
7.5
Avengers
(2012)
19. 8. 2017
0
Kosmo
(2016)
14. 8. 2017
6.5
Ztraceni v Mnichově
(2015)
14. 8. 2017
7
Dunkerk
(2017)
14. 8. 2017
9
Pirani útočí
(1995)
23. 7. 2017
2.5
Matrix Reloaded
(2003)
23. 7. 2017
1.5
Matrix Revolutions
(2003)
23. 7. 2017
1.5
Válka barev
(1995)
23. 7. 2017
3
Polednice
(2016)
23. 7. 2017
3.5
Anthropoid
(2016)
23. 7. 2017
8.5
Romaneto
(1980)
23. 7. 2017
5.5
Policie Modrava
(2011)
23. 7. 2017
3
Rumplcimprcampr
(1997)
23. 7. 2017
6.5
Svatby v Benátkách
(2014)
23. 7. 2017
1.5
Přístav
(2015)
23. 7. 2017
2
Byl jednou jeden polda III. - Major Maisner a tančící drak
(1999)
23. 7. 2017
0.5
Šifra Karla Velikého
(2008)
15. 7. 2017
6.5
Kopí osudu
(2010)
15. 7. 2017
6.5
Pohádkář
(2014)
15. 7. 2017
5.5
Povídky malostranské: Lízinka
(1984)
16. 2. 2017
6
Všechno nebo nic
(1984)
16. 2. 2017
4
Pod nohama nebe
(1983)
16. 2. 2017
3.5
Malý pitaval z velkého města
(1982)
16. 2. 2017
3.5
Polda
(2016)
16. 2. 2017
6.5
Specialisté
(2017)
16. 2. 2017
3.5
Obchoďák
(2012)
16. 2. 2017
3.5
Marta a Věra
(2014)
16. 2. 2017
3.5
Načíst další
1
6
7
8
57