Byl jednou jeden polda III. - Major Maisner a tančící drak

26%
Byl jednou jeden polda III. - Major Maisner a tančící drak
Byl jednou jeden polda III. - Major Maisner a tančící drak

Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf interpolu pro "střední evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a po té se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách a v Praze, kde je pobočka interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Jenže přijede jeho dvojník.
Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
2
Jak se říká do třetice všeho dobrého a zlého. V tomto případě se jedna o čiré ZLO. Všechno co v předchozích dílech jakš takš fungovalo se zde Jaroslavovi Soukupovi rozsypalo pod rukama. Vtip zcela vymizel a zbyla jen trapnost a pocit zmaru nad zpackaným pokračováním.
Pete69
Pete69
29 851 bodů
3.5
Nejhorší díl, ale to se dalo očekávat. Od prvního dílu přibylo cílených "humorných" scén mimo realitu. Tato komedie chtěla být směšná za každou cenu, ale nestalo se tomu tak. U dvojky to mohlo skončit a nebylo by to fiasko. Volné pokračováni - Jak ukrás Dagmaru podobným filmům vykopalo hrob a je po prdeli :)
sabule
14 227 bodů
1.5
První díl byl vyloženě blbej z dvojky si člověk odnesl alespoň nějaké dobré hlaášky,ale tohle,no to je speciální debilita pouze pro otrlé nebo ožralé.Co tím chtěl pan Soukup říct je lepší vůbec nevědět,no kdo viděl asi pochopí.Maisnera už nikdy,nebo navždy !

Dodatečné informace

Původní název:
Byl jednou jeden polda III. - Major Maisner a tančící drak (více)
  • Česká republika Byl jednou jeden polda III. - Major Maisner a tančící drak
Premiéra v ČR:
28. 1. 1999
Země původu:
Česká republika
Čeština:
Byl jednou jeden polda III. - Major Maisner a tančící drak je dostupný s českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Byl jednou jeden polda III. - Major Maisner a tančící drak


Powered byJustWatch