Byl jednou jeden polda II. - Major Maisner opět zasahuje!

35%
Byl jednou jeden polda II. - Major Maisner opět zasahuje!
Plakát traileru

Vše začíná na pražském letišti, kam američtí agenti dopravili v želízcích majora Maisnera vyhoštěného ze Spojených států. Vrací se do svého působiště, Střední policejní školy, a to přesto, že byl za svůj "výkon" degradován na poručíka a jeho funkci velitele školy převzal čerstvě povýšený kapitán Hrubec. Maisner se ve škole shledá s bývalými studenty, kteří tu teď vyučují. Všichni jej vítají s nadšením a všichni od něj dostanou nějaký dárek. Zatímco psycholožka Kudláková, kterou přitahují velitelské typy, ztratila o degradovaného Maisnera zájem a vášnivě teď miluje Hrubce, pozornost na něj zaměří Boženka Vinklářová, která se rozešla s cikánem Štefanem a učí teď na škole daktyloskopii.
Maisner vypráví, jak v Americe skočil z mrakodrapu, aby se ubránil návrhům Simony Ptáčkové. Také vypráví o tom, že dívku vyhodili v USA od policie. Skutečně Simona nyní provází po Praze americké turisty. Je mezi nimi i podezřelá trojice tvořená uhlazeným Profesorem, jeho tlustou pomocnicí Ofélií a mladý gangster. Maisner však není pronásledován jen ženami, ale také podezřelou trojicí vedenou Profesorem. Chtějí po Maisnerovi počítačový čip, který nevědomky propašoval ze Spojených států. Major však dá pašerákům najevo svůj nezájem, protože z nich má menší strach než z žen a jejich milostných intrik.
Jak už to ovšem v podobných komediích bývá, vše směřuje v lavině více či méně bláznivých a vtipných epizod k závěru, ve kterém je major Maisner opět povýšen.
Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
4.5
Tohle pokračování nevidím vůbec tak černě jako většina recenzentů. Kvalita šla oproti prvnímu dílu sice dolů,ale i dvojka dokáže slušně pobavit. Vtipných scén sice rapidně ubylo,ale těch pár co zbylo vcelku dokázalo pobavit. Ladislav Potměšil je stále stejně zábavný a Jaroslav Sypal je stále stejný idiot. Scénář je sice děravý jako terč na střelnici,ale drží zuby nehty pohromadě.
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
2
Snad nemusí být hned pokračování né? Oproti prvnímu dílu pokles o hodně hluboký propad.
Milandob
Milandob
8 900 bodů
2
strááááááášne slabé pokračovanie celkom uchádzajúcej jednotky. ubudlo humoru a je tu oveľa viac trapnosti. zasmejete sa strašne málo ak vôbec.

Dodatečné informace

Původní název:
Byl jednou jeden polda II – Major Maisner opět zasahuje! (více)
  • Česká republika Byl jednou jeden polda II. - Major Maisner opět zasahuje!
  • Česká republika Byl jednou jeden polda II – Major Maisner opět zasahuje!
  • Česká republika Byl jednou jeden polda II: Major Maisner opět zasahuje!
Premiéra v ČR:
30. 1. 1997
Země původu:
Česká republika

Další z kolekce Byl jednou jeden polda II. - Major Maisner opět zasahuje!


Powered byJustWatch