Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jiri-cisar
Jiri Cisar
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 542
Od nejnovějších
S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení
(2003)
18. 4. 2021
7
Liga výjimečných
(2003)
18. 4. 2021
7
Líbánky
(2003)
18. 4. 2021
8
Krásná pokojská
(2002)
18. 4. 2021
7
Oko
(2002)
18. 4. 2021
10
Kurýr
(2002)
18. 4. 2021
9.5
Blanche - královna zbojníků
(2002)
18. 4. 2021
5.5
Cesta do zatracení
(2002)
18. 4. 2021
2.5
Kód Navajo
(2002)
18. 4. 2021
8
Nevěrná
(2002)
18. 4. 2021
4.5
Bulšit
(2001)
18. 4. 2021
5.5
Z pekla
(2001)
18. 4. 2021
4.5
Atlantida: Tajemná říše
(2001)
18. 4. 2021
7
Dr. Dolittle 2
(2001)
18. 4. 2021
5.5
Pěkná mrcha
(2000)
18. 4. 2021
2.5
Vymítač ďábla
(1973)
18. 4. 2021
5.5
Malý Nicky - Satan Junior
(2000)
18. 4. 2021
5
Hluboko v lesích
(2000)
18. 4. 2021
5.5
Listopadová romance
(2001)
18. 4. 2021
5
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)
(1972)
18. 4. 2021
6.5
Až přijde kocour
(1963)
18. 4. 2021
2.5
Purpurový vrch
(2015)
8. 8. 2020
6
Pravý rytíř
(2016)
8. 8. 2020
6
Rychle a zběsile 8
(2017)
8. 8. 2020
9.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
8. 8. 2020
9.5
Mimoni
(2015)
8. 8. 2020
8.5
Everest
(2015)
8. 8. 2020
4
Toy Story 4: Příběh hraček
(2019)
8. 4. 2020
9
Annabelle 3
(2019)
8. 4. 2020
3.5
Tajný život mazlíčků 2
(2019)
8. 4. 2020
9.5
Avengers: Endgame
(2019)
8. 4. 2020
8.5
Hellboy
(2019)
8. 4. 2020
5.5
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
1. 4. 2020
5
Hudbu složil, slova napsal
(2007)
1. 4. 2020
6
Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži
(2007)
1. 4. 2020
5
Já, legenda
(2007)
1. 4. 2020
5
Sex ve městě
(2008)
1. 4. 2020
0.5
Dostaňte agenta Smarta
(2008)
1. 4. 2020
8
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
1. 4. 2020
10
Sex ve městě 2
(2010)
1. 4. 2020
0.5
1
36
37
38
39