Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kendzinka
Lucie Bezdíková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
233
Od nejnovějších
Mortdecai: Grandiózní případ
(2015)
31. 1. 2015
7
96 hodin: Zúčtování
(2015)
31. 1. 2015
6.5
Babovřesky 3
(2015)
31. 1. 2015
1.5
Hodinový manžel
(2014)
20. 1. 2015
4
Noc v muzeu: Tajemství hrobky
(2014)
20. 1. 2015
8
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
20. 1. 2015
9
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
31. 7. 2014
9.5
Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců
(2013)
31. 7. 2014
10
Jak vycvičit draka 2
(2014)
31. 7. 2014
9
S Molièrem na kole
(2013)
1. 4. 2014
5
Kráska a zvíře
(2014)
1. 4. 2014
7.5
300: Vzestup říše
(2014)
1. 4. 2014
8.5
Fotr je lotr
(2000)
24. 3. 2014
8.5
Podzim v New Yorku
(2000)
24. 3. 2014
7.5
Grinch
(2000)
24. 3. 2014
9
Charlieho andílci
(2000)
24. 3. 2014
6.5
Zamilovaný profesor 2
(2000)
24. 3. 2014
7
Podfu(c)k
(2000)
24. 3. 2014
7.5
Vřískot 3
(2000)
24. 3. 2014
6
Road Trip
(2000)
24. 3. 2014
8.5
Divoké kočky
(2000)
24. 3. 2014
8.5
X-Men
(2000)
24. 3. 2014
8
Můj soused zabiják
(2000)
24. 3. 2014
7.5
Já, mé druhé já a Irena
(2000)
24. 3. 2014
4.5
Mission: Impossible II
(2000)
24. 3. 2014
6.5
Rabín, kněz a krásná blondýna
(2000)
24. 3. 2014
8
Agent v sukni
(2000)
24. 3. 2014
9.5
Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas
(2000)
24. 3. 2014
7
Mickovy modré oči
(1999)
24. 3. 2014
7
Hurá na medvěda
(2000)
24. 3. 2014
6.5
Gladiátor
(2000)
24. 3. 2014
10
Myšák Stuart Little
(1999)
24. 3. 2014
9.5
Toy Story 2: Příběh hraček
(1999)
24. 3. 2014
10
Johanka z Arku
(1999)
24. 3. 2014
7.5
Princezna ze mlejna 2
(2000)
24. 3. 2014
7
Kytice
(2000)
24. 3. 2014
8.5
Nevěsta na útěku
(1999)
24. 3. 2014
7.5
Prci, prci, prcičky
(1999)
24. 3. 2014
9
Notting Hill
(1999)
24. 3. 2014
8.5
Deset důvodů, proč tě nenávidím
(1999)
24. 3. 2014
9
1
2
3
4
5
6