Fotr je lotr

71%
Fotr je lotr
Plakát traileru
Greg Focker je až po uši zamilován do Pamely a tak když přijde svatební oznámení od dívčiny mladší sestry, je připraven poznat celou rodinu své vyvolené a požádat rodiče o ruku. Zdánlivě banální situace, kdy se obě strany snaží za každou cenu vytvořit o sobě ten nejlepší dojem. Otec Bynres, někdejší agent CIA, od přírody nedůvěřivý a podezíravý, má ovšem mnohem lepší výchozí pozici. Je na domácí půdě a zásadně mu pro jeho prvorozenou nikdo není dost dobrý. Natož hoch, který nemá kladný vztah ke kočkám, ztratil mu čtyřnohého miláčka a chtěl ho trapně nahradit jiným z útulku, je zaměstnán v nemocnici jako zdravotní "bratr", detektor lži na něj prozradil, že dobře ví, co jsou to pornofilmy a ještě ke všemu má tak směšné a nemožné příjmení. Gregovi se navíc daří skutečně mistrovsky šlapat v porcelánu a nechávat za sebou spoušť a poušť. V jednu chvíli už to vypadá, že Pam si s ním své ano nikdy neřekne.Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
7.5
Už jenom to jméno hlavního hrdiny Gaylord Focker je zárukou humoru. Celkově se jedná o velmi příjemnou komedii,která ale mohlo být mnohem lepší. Během sledování jsem cítil ten nevyužitý potenciál. Na druhou stranu mám rád Stillera a De Nira,kteří ani tentokrát nezklamali. Při scéně s dojením jsem brečel smíchy a to nepřeháním.
Pete69
Pete69
29 851 bodů
8
Prví příběh "Jebala" a jeho nastávajícího tchána Roberta De Nira je prostě jedna velká komediální jízda. Humor je to sice jednoduchý, ale úderný. Stačí jen vypnout mozek a dívat se, jak Greg trpí svými vlastními chybami, nebo léčkami Fotra lotra. Tato komedie se prostě povedla.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 280 bodů
6
Docela funkční komedie, ale jen na jedno zhlédnutí. Nějak zvlášť jsem si hrdiny neoblíbil, přestože je ztvárňují mí oblíbení herci, ale ani jsem se nenudil.

Dodatečné informace

Původní název:
Meet the Parents (více)
  • USA Fotr je lotr
  • USA Meet the Parents
  • USA Foter je lotor
Premiéra v ČR:
28. 12. 2000
Země původu:
USA
Čeština:
Fotr je lotr je dostupný s českými titulky a českým dabingem

Další z kolekce Fotr je lotr


Podobné


Powered byJustWatch