Noc v muzeu: Tajemství hrobky

59%
Noc v muzeu: Tajemství hrobky
Plakát traileru

Připravte se nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry (Ben Stiller), který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty. Za tímhle neuvěřitelným kouzlem stojí mystická zlatá deska pocházející ze starověkého Egypta, která je tím pádem nejvzácnějším exponátem muzea, aniž o tom má kdokoliv kromě Larryho tušení. Larry se díky tomu při svých nočních službách rozhodně nenudí a navíc má mezi muzejními kousky řadu přátel nebo aspoň známých. Patří mezi ně faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), nejmocnější vládce hunské říše Attila (Patrick Gallagher), římský centurion Octavius (Steve Coogan), parta neandertálců, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura. Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu leč neúprosně vytrácí. Pro oživlé exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvilky ale i jejich největší dobrodružství, které je přivede až za Atlantik. Rozluštění a řešení jejich potíží se totiž nachází v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této slavné a významné instituci naši podivuhodnou partu rozšíří nejen místní oživlí hrdinové v čele s děsně nabušeným rytířem Lancelotem (Dan Stevens), ale i zdejší noční hlídačka Tilly (Rebel Wilson). V metropoli Británie na ně ale nečekají jen nová přátelství. Aby zachránili kouzlo a tím i sebe, musí čelit mnohým nebezpečenstvím a porazit silného protivníka. (Cinemart)
xxmartinxx
xxmartinxx
22 398 bodů
2
Přehlídka smutku a nedůstojnosti. Jedna z nejnudnějších filmových sérií klesá ještě hloub v absolutním plýtvání zdroji. Nejsmutnější je koukat na Williamse.
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
7
Pohodové, dobrodružnější a vtipnější než druhý díl.
avenis
avenis
9 993 bodů
9
Co vlastně chceme od filmu? Je mi zle z hodnocení na jiných databázích, co film haní. Já naopak považuju tuto "trojku" za velmi povedenou. Jistěže film, který je již třetím pokračováním, to má těžké, protože co divák, to náročný kritik a jak se objeví jen náznak nějakého opakování, už se snáší palby negativních reakcí. Mám za to, že některá opakování situací, jsou zcela záměrná a mají tu správnou metamorfózní proměnu. Nové oživlé artefakty vůbec nejsou nudné a jistá dávka smutku a nostalgie je zcela na místě. Larry zestárnul a zmoudřel o 8 let a příběh podle toho vypadá. A to je dobře. Btw, kdo natočil film, hoď kamenem. (19.6.2015)


Dodatečné informace

Původní název:
Night at the Museum: Secret of the Tomb (více)
  • USA Noc v muzeu: Tajemství hrobky
  • USA Night at the Museum: Secret of the Tomb
  • USA La Nuit au musée : Le Secret des pharaons
  • USA Nachts im Museum - Das geheimnisvolle Grabmal
  • USA Night at the Museum 3
  • USA Noche en el museo 3
  • USA Noc v muzeu 3
  • USA Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky
  • USA Una notte al museo 3 - Il segreto del faraone
Premiéra v ČR:
18. 12. 2014
Distributor:
CinemArt
Země původu:
USA
Rozpočet:
127 mil. USD
Tržby:
363,2 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Noc v muzeu: Tajemství hrobky je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Noc v muzeu: Tajemství hrobky


Powered byJustWatch